چگونه به مراقبه تجلی قانون جذب مسلط شویم؟

چه مبتدی باشید و چه مدتی‌ که تمرینات قانون جذب را انجام داده باشید، احتمالاً می دانید که مدیتیشن یا مراقبه یک ابزار بسیار قدرتمند است. اغلب افراد موفقی را خواهید دید که در مورد نقش آن بحث می کنند.

با این حال، بسیاری از کتاب‌ها و مقالات تجلی، جزئیات این تکنیک را بررسی می‌ کنند یا نتوانند به شما نشان ‌دهند که چگونه آن را با اهداف مختلف تطبیق دهید.

در نتیجه، ممکن است مطمئن نباشید که آیا مراقبه تجلی را به درستی انجام می دهید یا ممکن است از آن صرف نظر کنید.

در این مقاله ترفندی کوتاه، قصد داریم تمام آنچه را که باید بدانید را به شما بگوییم. ما با کمک به شما در نحوه عملکرد مراقبه تجلی شروع خواهیم کرد.

چرا می تواند به شما در رسیدن به هر هدفی که از قانون جذب تعیین کرده اید، کمک کند. سپس، شما را از طریق شش مرحله حیاتی مرتبط با مراقبه تجلی مناسب راهنمایی خواهیم کرد.

در نهایت، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید مراقبه های تجلی خاصی را انجام دهید که باعث جذب پول، عشق، سلامتی و موفقیت شود.

مراقبه تجلی چگونه عمل می کند؟

همانطور که احتمالاً می دانید، عملکرد موفق قانون جذب، به بسامد یا فرکانس ارتعاشی شما بر می گردد.

وقتی بدبین، منفی یا غمگین هستید، ارتعاش شما کم است و انرژی خیلی کمی جذب می ‌شوید – یا گاهی اوقات، بیشتر همان انرژی های منفی‌ را جذب می ‌کنید.

در همین حال، زمانی که خوشحال، متمرکز و با اعتماد به نفس هستید، ارتعاش شما بالاست و چیزهای مرتعش مشابهی را به سمت خود می کشید.

این شامل افراد تاثیرگذار و مشوق و همچنین کالاها و فرصت های مادی با ارزش، می باشد.

رویدادهای زندگی و تغییرات خارج از کنترل شما، بر ارتعاش شما تأثیر می گذارند، اما تا حد زیادی تحت کنترل شما هستند.

اکنون، همانطور که مشخص است، مراقبه تجلی یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش ارتعاش خود است. وقتی تمام انرژی خود را صرف مراقبه می کنید، که  یعنی سعی می ‌کنید آنچه را که می‌ خواهید آشکار سازید را تجسم کنید، ارتعاش شما با هدف شما همسو می ‌شود.

این به شما کمک می کند تا به ذهنیت درست و به آنچه که می خواهید برسید.

چگونه مراقبه قانون جذب را انجام دهیم

اکنون که فهمیدید چگونه مراقبه تجلی می تواند میانبری برای تقویت ارتعاش و دستیابی به اهداف شما باشد، بیایید نگاهی به یک تکنیک اساسی مراقبه تجلی بیندازیم.

سعی کنید هر روز حدود 15 دقیقه را به انجام این تمرین اختصاص دهید و مطمئن شوید که تمامی مراحل را انجام داده اید.

مرحله 1: ریلکس کنید

با پیدا مکانی راحت و ساکت شروع کنید تا مورد مزاحمت کسی قرار نگیرید. با موقعیت های مختلف را آزمایش کنید تا بفهمید چه چیزی شما را آرام می کند.

بسیاری از مردم دوست دارند روی یک صندلی بنشینند، پاهایشان را روی زمین دراز کنند و کف دستشان را روی پاهایشان بگذارند، اما شما می‌ توانید هر کاری که در آرام شدن و تمرکزتان به شما کمک می کند را انجام دهید.

همچنین ممکن است متوجه شوید که روشن کردن یک شمع معطر یا پخش کردن موسیقی ملایمی به شما کمک می کند تا به ذهنیت درستی برسید.

مرحله 2: تمرکز کنید

با تمرکز بر تنفس خود، تمرکز خود را افزایش کنید. دم و بازدم انجام دهید و نفس عمیق بکشید.

به بالا و پایین رفتن قفسه سینه خود توجه کنید و سعی کنید هر گونه افکار مزاحم در مورد روز خود یا استرس های فعلی را از خود دور کنید.

خودتان را بخاطر حواس پرتی، سرزنش نکنید، بلکه فقط به آرامی توجه خود را به تنفس خود بازگردانید. حداقل 20 دم و بازدم انجام دهید، اما اگر به زمان بیشتری برای تمرکز نیاز دارید، بی رودروایسی ادامه دهید.

مرحله 3: قلب خود را به روی هرچیزی باز کنید

تقریباً به مدت پنج دقیقه عباراتی را که نشان می دهند قلب شما به روی همه آنچه می توانید به دست بیاورید باز است، را تکرار کنید.

به عنوان مثال، ممکن است بگویید “من قلبم را به روی هر چیزی که ممکن است باز می کنم. من خوبم و خوبی ها به سوی خود می کشانم”.

با این حال، واقعاً مهم نیست که از چه عبارتی استفاده می ‌کنید، مهم این است که باعث شوند به تدریج احساس آرام‌تر ، مثبت‌تر و قدرتمندتری کنید.

همچنین ممکن است با این تصور که در مرکز وجودی شما یک نور درخشان در حال درخشیدن است، قلب خود را باز کنید.

مرحله 4: خواسته های خود را تجسم کنید

از تمام قدرت تخیل خود برای تجسم آنچه می خواهید جذب کنید استفاده کنید. از تمام حواس خود برای واقعی ساختن این تصویر استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر برای ابراز عشق تلاش می کنید، چه احساسی به شما دست می دهد وقتی شریک زندگی خود را در آغوش خود می گیرید؟ چه بویی خواهد داشت؟ خنده او چگونه خواهد بود؟ او چگونه به شما لبخند خواهد زد و نگاه کردن به چشمان او چه احساسی خواهد داشت؟

هر چقدر که می خواهید برای واقعی ساختن این تصویر وقت بگذارید.

مرحله 5: سپاسگزاری کنید

با تمرکز بر تمام دارایی هایتان، عمیقا سپاسگزاری کنید.

چه کسی و چه چیزی باعث می شود احساس شکرگزاری کنید؟ چیزهایی را که در حال حاضر دارید تصور کنید، و واقعاً در زندگی قدردان آنها باشید.

هر چه بیشتر در احساس فراوانی و مثبت گرایی غوطه ور شوید، فراوانی بیشتری را به زندگی خود جذب می کنید.

این تمرینی است که می توانید هر زمان برای پیشرفت خود انجام دهید، اما به ویژه به عنوان بخشی از مراقبه موثر است.

مرحله 6: تجلی یا آشکار سازی

در نهایت، چشمان خود را باز کنید و به تغییر ذهنیت خود فکر کنید. سپس، گام های عملی مشخصی بردارید تا آنچه را که در زندگی می خواهید آشکار سازید.

سعی کنید کاری را انجام دهید که کارشناسان قانون جذب آن را “زندگی کن به گونه ای که همه چیز داری” می نامند – به عبارت دیگر، زندگی خود را به گونه ای سپری کنید که گویی تمام آنچه را که می خواهید دارید.

چگونه عمل می کنید؟ چگونه خود را جمع و جور می کنید؟ چه لباسی می پوشید و وقت خود را چگونه می گذرانید؟ همه این موارد شما را به آشکار سازی هدفتان نزدیکتر می کند.

مراقبه قانون جذب را برای تجلی فراوانی در تمام زمینه های زندگی خود تمرین کنید

تکنیک فوق را می توان برای انواع اهداف تجلی استفاده کرد. این نوع مراقبه می تواند فراوانی را در تمام زمینه های زندگی شما جذب کند.

مانند دوستی، روابط عاشقانه، شغل، امور مالی و هر زمینه دیگری که می توانید تصور کنید.

این یک تمرین خوب برای شروع است، زیرا به شما امکان می ‌دهد به مراقبه عادت کنید و طیف وسیعی از امکانات جدید را جذب کنید.

با این حال، اگر آماده تمرین تکنیک های مراقبه ای هستید تا باعث پیشرفت‌تان در زندگی شود، چهار نکته زیر می تواند به شما در دستیابی به رایج ترین اهداف قانون جذب کمک کند.

مراقبه قانون جذب برای تجلی پول

این نوع مراقبه پول شامل تمام مراحلی است که در تکنیک مراقبه اولیه در بالا توضیح داده شد، اما برای جذب پول، نیاز است مرحله تجسم را تغییر دهید.

بنابراین، هنگامی که نفس عمیق می کشید و قلب خود را باز کردید، تصور کنید که بسته های عظیم پول نقد در دست دارید.

اعداد هک شده روی اسکناس های پول را احساس کنید – آنها را بین انگشتان خود بگیرید و بوی آنها را حس کنید. تا جایی که می توانید جزئیات را به تجسم اضافه کنید.

تصور کنید که کارتتان را در دستگاه خودپرداز قرار می ‌دهید و مبلغ هنگفتی را برداشت می ‌کنید.

تصور کنید که این کار را با دستگاه های خودپرداز زیادی انجام می دهید و به تدریج ثروت بیشتری جمع می کنید.

برای افزایش تجسمات خود، می ‌توانید تصور ‌کنید که مقداری از آن پول را خرج کرده‌اید و هنوز در رفاه هستید. زندگی شما چگونه به نظر می رسد؟ شما چه چیزی و چه احساسی دارید؟

مراقبه قانون جذب برای تجلی عشق

باز هم مراقبه عشقی خود را به روش عادی و با تنفس عمیق و باز کردن قلب خود شروع کنید.

وقتی زمان تجسم فرا می رسد، چند تکنیک قدرتمند مختلف وجود دارد که به جذب عشق به سمت شما کمک می کند.

یکی از آنها تجسم نمونه ای است که در بالا توضیح داده شد، که در آن شما به سادگی تمام جزئیات شریک رویایی خود را گردآوری می کنید و به طور کامل تصور می کنید که چگونه زندگی خود را با او به اشتراک می گذارید.

با این حال، برای رفتن فراتر از آن، خود را در محاصره نور درخشانی تصور کنید که نشان دهنده عشق است. آن نور را درخشان و نورانی تصور کنید و همچنین تصور کنید که بدن شما را گرم می کند.

اجازه دهید این احساس آرامش و کامل بودن شما را احاطه کند.

به این فکر کنید که داشتن چیزی که نیاز دارید و داشتن چنین انرژی مثبت قدرتمندی در شما چگونه است.

در نهایت، تصور کنید که نوری از یک کشش مغناطیسی ساطع می شود و دیگران را به سمت شما جذب می کند. این مراقبه شما را نه تنها به عشق رمانتیک، بلکه به یک دوستی عمیق باز می دارد.

مراقبه قانون جذب برای تجلی سلامتی

هنگامی که در فضای راحت خود مستقر شدید، نفس آرامی بکشید و ذهن خود را متمرکز کنید، یک تکنیک موثری وجود دارد که می توانید از آن برای نشان دادن سلامتی در مرحله تجسم استفاده کنید.

با اسکن بدن شروع کنید – به عبارت دیگر، توجه خود را از سر تا پا متمرکز کنید و به سادگی به هر قسمت از بدن خود توجه کنید. کدام بخش ها آرام و شل هستند؟ در کدام بخش ها احساس تنش یا درد دارید؟

هنگامی که از احساس بدن خود را آگاهی پیدا کردید، روی بخش هایی تمرکز کنید که می خواهید سلامت بیشتری داشته باشند.

تصور کنید انرژی تاریک و سیاهی در خود دارد که نشان دهنده درد، بیماری یا ناسالمی است. سپس، تصور کنید که این انرژی توسط انرژی درخشانی که وارد بدن شما می شود پاک می شود و همه چیز را در مسیر خود بهبود می دهد.

تصور کنید سیاهی را از بین می برد و فقط نور را در مسیر خود باقی می گذارد. شما می توانید این کار را برای مناطق مختلف و برای هر چیزی از دردهای جزئی گرفته تا بیماری های مزمن انجام دهید.

مراقبه قانون جذب برای تجلی موفقیت

تجسم موفقیت بسیار موثر است. به ویژه بسیاری از ورزشکاران این تکنیک را تأیید می کنند و سوگند یاد می کنند که به آنها کمک می کند تمرکز کنند و بهترین مهارت های خود را نشان دهند.

باز هم، موثر است که خود را در حال انجام کارهای خوب و مفید تصور کنید.

شاید تصور کنید که شغل رویایی‌تان به شما پیشنهاد می‌ شود، یک ارائه عالی، راه‌اندازی کسب‌وکارتان یا ایستادن روی یک صحنه.

با این حال، ما اغلب با موانع موفقیت دست و پنجه نرم می کنیم، بنابراین تجسم حرکت به سوی موفقیت که بر پاکسازی انرژی های منفی تمرکز دارد، مفید است.

در ابتدا، به سراغ بخشی از بدن تان که مملو از شک و اضطراب است بروید. شاید شک و اضطراب در قفسه سینه یا معده شما باشد یا ممکن است اطراف گلو نشسته باشد. سپس، تصور کنید که با تنفس آنها را از بدن خود خارج می کنید.

رنگی به آن بدهید که نشان دهنده منفی گرایی برای شما باشد و ببینید که آنها از ریه ها یا از دهان‌تان خارج می شود. پخش شدنش در هوا را تماشا کنید و با هر بازدم احساس کنید بدنتان ریلکس می شود.

اگر دوست دارید، مرحله ای را اضافه کنید که در آن با نور طلایی نفس می کشید که با هر دم، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

احساس تایید: راهنمای مراقبه قانون جذب برای تجلی

در نهایت، تأییدیه‌ها یکی دیگر از ابزارهای فوق‌العاده قانون جذب هستند که می ‌توانند میانجی‌گری‌های تجلی شما را بیشتر تقویت کنند.

این جملات قدرتمند می توانند به ما کمک کنند تا ذهن خود را بر روی آنچه که می خواهیم به دست آوریم متمرکز کنیم و می توانند نقشی کلیدی در رهایی از باورهای منسوخ و محدود کننده داشته باشند که ما را از موفقیت باز می دارند.

چرا راهنمای مراقبه های ما را امتحان نمی کنید تا یاد بگیرید که چگونه عبارات تاکیدی را  به تمرینات روزانه ذهن آگاهی خود اضافه کنید؟

منبع
thelawofattraction

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

یک دیدگاه

  1. بی نهایت مشتاقانه منتظر آگاهی های بیشتر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا