تمرین قانون جذب (مقالع جامع)

جامع ترین مقاله وب فارسی درباره تمرین قانون جذب! در این مقاله تمرین های متفاوتی از قانون جذب برای بحث های مهم زندگی شما قرار دادیم که این تمرینات بیشترین درخواست را داشته اند، برای مثال از تمرین قانون جذب برای کنکور گرفته تا برای حفظ انگیزه و اراده، رسیدن سریع به خواسته ها، جذب شخص معین، ازدواج و… . پس مطمئن باشید جواب سوال شما درباره تمرینات قانون جذب در این مقاله جامع موجود است، پس با دقت سرتیتر های مقاله را دنبال کنید.

تمرین قانون جذب برای کنکور

یکی از موضوعاتی که با استفاده از قانون جذب توسط بسیاری از افراد دنبال می شود، موفقیت در کنکور و کسب رتبه موردنظر در این آزمون است. کنکور یا همان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در چند سال اخیر تبدیل به یک دغدغه بسیار مهم و حتی نگرانی برای دانش آموزان، دانشجویان و والدین و اطرافیان آن ها شده است. به طوری که اگر فردی نتواند در کنکور نتیجه دلخواه خود را رقم بزند، با افسردگی و ناراحتی زیادی همراه شده و این اتفاق تاثیر زیادی در آینده او خواهد گذاشت.

تاثیر قانون جذب در کنکور

سوالی که در این بین برای خیلی از کاربران سایت وان جذب پیش می آید این است که آیا قانون جذب در حوزه کنکور و آزمون سراسری نیز تاثیرگذار است یا نمی توان به کمک این قانون کاری از پیش برد؟ در واقع کسانی که آزمون سراسری کنکور را پیش روی خود دارند به دفعات از ما پرسیده اند که چگونه می توان از قانون جذب برای کسب نتیجه دلخواه در کنکور استفاده کرد و چه ترفندهایی در این بین وجود دارد؟ در جواب سوال اول باید گفت بله. قانون جذب یک قانون عملی و بسیار کارآمد است که در حوزه های مختلف از جمله آزمون های این چنین نیز کاربرد داشته و شما می توانید با استفاده از آن در کنکور برای کسب نتیجه دلخواه تان تلاش کنید. این قانون هرگز محدود به حوزه مشخصی نیست و استفاده از آن در تمام جنبه های زندگی جواب می دهد. کنکور و دانشگاه نیز به عنوان یک دوره بسیار مهم و حساس در زندگی، تاثیرات بسزایی در شکل گیری آینده افراد دارد و طبیعی است قانون جذب در این مورد نیز به کمک افراد بیاید.

انجام قانون جذب برای موفقیت در کنکور

تمرین قانون جذب برای کنکور

در جواب سوال دوم که درباره چگونگی اجرای ترفندهای قانون جذب برای موفقیت در کنکور است نیز می توان گفت تمرین قانون جذب برای کنکور شامل چند راهکار ویژه است که تمام آن ها در نهایت ذهن و باور شما را برای موفقیت در این زمینه آماده می کند. درست مثل سایر مواردی که قانون جذب در آن ها تاثیرگذار است، برای استفاده از قانون جذب در آزمون سراسری کنکور نیز باید افکا، ارتعاشات و احساسات شما کاملاً همسو و در یک مسیر قرار داشته باشند تا در نهایت موفقیت شما حاصل شود. برای موفقیت در کنکور باید شخصیت شما، افکار، باورها و رفتارهایتان به گونه ای باشند که رتبه خوب کنکور را برای شما رقم بزنند. از آن جایی که تنها قانون جذب می تواند فرد را به این شرایط نزدیک کند، انجام تمرینات مربوط به قانون جذب کنکور بهترین پیشنهاد پیش روی شماست. ما در این قسمت به برخی از این تمرینات اشاره کرده ایم.

تصویرسازی و تجسم اهداف

تصویرسازی و تجسم اهداف یکی از بهترین تمرینات قانون جذب است که همیشه جواب می دهد. در این مورد شما باید خود را در حالی که به هدف نهایی تان رسیده اید تصور کنید. تصویرسازی به ذهن شما کمک می کند آمادگی بیشتری برای قرار گرفتن شما در جایگاه مدنظر داشته و شما را لایق آن بداند. برای مثال اگر می خواهید در کنکور رشته ریاضی رتبه بسیار خوبی آورده و در دانشگاه محل زندگی خود تحصیل کنید، در قدم اول باید خود را فردی تصور نمایید که این وضعیت را داشته و در حال تحصیل است. شما باید خود را در حال شرکت در کلاس های آن دانشگاه تصور کرده و تمام شرایط و زمینه های فکری تان را به این سمت منعطف نمایید. تصویرسازی شما هرچه بیشتر به واقعیت شباهت داشته باشد، نتیجه نهایی برایتان بهتر خواهد بود. این یعنی اگر تصور شما به این شکل باشد که از زمان مشاهده رتبه در سایت تا زمان تحصیل و حتی بعد از آن را به طور دقیق در ذهن خود تجسم کنید، احتمال این که تصویر ذهنی شما تبدیل به واقعیت شود بسیار زیاد خواهد بود.

شروع تصویرسازی

حال بسیاری از کاربران از ما می پرسند تصویرسازی ذهنی از چه زمانی باید آغاز شود و تا چه زمانی ادامه دار خواهد بود. قبل از پاسخ به این سوال می خواهیم شما را با یک جمله طلایی که اخیراً در یکی از سریال های خانگی (قورباغه) استفاده شد و به نوعی داستان فیلم را برای کاربران واقعی تر می کرد آشنا کنیم. این جمله بدین شکل است: «حقیقتی که در ذهن شما شکل می‌ گیرد روزی تبدیل به واقعیت خواهد شد!» این جمله که یکی از جملات ماندگار است، به درستی تاثیر تصویرسازی ذهنی را نشان می دهد. براساس این تعریف، هنگامی که شما یک موضوع را به عنوان یک حقیقت در ذهن خود پذیرفتید، این موضوع در آینده واقعیت زندگی شما را تشکیل می دهد. تصویرسازی ذهنی که یک تمرین عالی در قانون جذب برای کنکور می باشد به شما در ساختن این حقیقت که روزی در بهترین دانشگاه و بهترین رشته تحصیل خواهید کرد کمک زیادی می کند. زمان شروع تصویرسازی یا پایان آن هیچ محدوده مشخصی ندارد. هنگامی که شما متوجه کاربرد تجسم ذهنی شدید، باید این اتفاق را در ذهن خود رقم بزنید.

پایان تصویرسازی

پایان تصویرسازی هم می تواند هنگامی باشد که شما به آن هدف رسیده اید. چرا که حقیقت ذهن شما کم کم به واقعیت زندگی تان تبدیل می شود و آن روز که شما واقعاً در جایگاهی هستید که قبلاً آن را تجسم کرده بودید، دیگر به این موضوع فکر نکرده و حقیقت ذهن تان را زندگی می کنید. به هر حال انجام این تمرین قانون جذب برای کنکور بسیار عالی است و حتی اگر روزی 5 الی 15 دقیقه تمرکز خود را روی تصویرسازی ذهنی قرار دهید کفایت می کند. ذکر مجدد این نکته که هرچه تجسم فکری شما دقیق تر باشد نتیجه بهتری برایتان خواهد داشت خالی از لطف نیست. پس سعی کنید تمام مراحل، از کتاب ها و درس هایی که قبل از آزمون کنکور مطالعه کرده تا تست هایی که در حین کنکور به آن ها پاسخ داده و حتی زمان مشاهده نتیجه و خوشحالی خانواده و دوستان تان، تمام جنبه ها را تصویرسازی کرده تا به نتیجه عالی دست پیدا کنید.

تاثیرپذیری از خود

تاکنون در مورد تکنیک آینه چیزی شنیده اید؟ آیا با این تمرین بسیار جالب و البته پرثمر در قانون جذب آشنا هستید؟ تمرین و تکنیک آینه یکی از راهکارهای بسیار خوب و کاربردی در قانون جذب کنکور است که به شما در کسب اعتماد به نفس بیشتر کمک کرده و باعث می شود وضعیت فکری ایده آل تری نسبت به گذشته داشته باشید. در این تکنیک شما باید یک سری از جملات تاکیدی و تاثیرگذار را روبروی آینه به خودتان بگویید تا این جملات ملکه ذهن تان شود. واقعیت این است که در سراسر دنیا، هیچکس بیشتر از شما روی خودتان تاثیرگذار نیست و این که جملاتی امیدوارکننده و انگیزشی را برای رشد فکری تان به کار بگیرید، تاثیر بی نظیری دارد که هیچ روش دیگری نمی تواند این تاثیر را داشته باشد.

آشنایی با تکنیک آینه

تکنیک آیینه

برای اجرای این تمرین قانون جذب، یک آینه کوچک را بیاورید و روبروی آن قرار بگیرید. اگر آینه در دسترس تن نیست، استفاده از دوربین سلفی تلفن همراه تان نیز همان تاثیر را دارد. پس از این کار، جملات و عبارتی را به کار بگیرید که واقعاً تاثیر خوبی در باورهایتان دارد. مثلاً اگر اسم شما محمد است و دوست دارید در رشته مهندسی دانشگاه تهران تحصیل کنید، روبروی آینه یا دوربین سلفی تلفن همراه تان به خود بگویید که «محمد تو واقعاً انسان موفقی هستی که قراره تو بهترین دانشگاه تهران در کنار بهترین دانشجویان مهندسی تحصیل کنی» یا «محمد تو می تونی از پس کنکور بربیای و با رتبه عالی بهترین نتیجه رو بگیری» و … . این جملات که جملات انگیزشی و تاکیدی نامیده می شوند، شاید در نگاه اول خیلی تاثیرگذار نباشند اما تاثیراتی که روی شکل گیری باورهای ذهنی فرد می گذارند غیر قابل انکار است. شما باید هر روز این کار را برای چند دقیقه انجام دهید و این جملات را با صدای بلند و لحن تاکیدی به خودتان بگویید. تکنیک فوق کلمات و عبارات تاکیدی بسیار خوبی را به ذهن شما وارد می کند که در نهایت باعث هدایت درست افکار شما شده و جهان هستی و کائنات را برای رسیدن به خواسته هایتان بسیج می کند.

جملات تاکیدی در دوره آموزش قانون جذب

برای ساخت بهترین و تاثیرگذارترین جملات تاکیدی به منظور انجام تمرین قانون جذب برای کنکور، دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب بهترین پیشنهاد است. شما با شرکت در این دوره می توانید علاوه بر ارتباط مستقیم با مشاور و استاد راهنما، بهترین روش برای ساخت جملات تاکیدی قانون جذب عالی و اختصاصی را یاد گرفته و از آن برای کسب نتایج خوب در قانون جذب استفاده کنید.

تکنیک عالی به یاد آوردن

تکنیک به یاد آوردن احساسات و حالاتی که برای شما رخ نداده اما در واقع در آن زندگی می کنید، یکی از هوشمندانه ترین تمرینات قانون جذب است. در این روش، شما بدون این که در جایگاه موردنظرتان قرار داشته باشید، ضمیرناخودآگاه تان را مجبور به باور کردن شرایط این جایگاه کرده و به خود تلقین می کنید که در این وضعیت هستید. در واقع شما در این تکنیک از اصل هر چیزی که x نیست پس حتماً y است به طرز جالبی بهره مند می شوید. برای مثال، اگر می خواهید ذهن تان را آماده حضور در یک دانشگاه عالی نمایید، با خود این گونه فکر می کنید که «وقتی در در کلاس های آن دانشگاه شرکت نمی کردید چه احساسی داشتید؟». از آن جایی که شما برای درک این موضوع ابتدا باید حضور در آن دانشگاه را باور کنید، با این کار به طور غیرمستقیم به ضمیرناخودآگاه تان می گویید که شما هم اکنون عضوی از آن دانشگاه هستید. در واقع در این تکنیک، شما ضمیرناخودآگاه تان را به انجام یک چیز یا تجربه یک شرایطی وادار می کنید. ترفند به خاطر آوردن به شما کمک می کند تمام حالاتی که می خواهید به آن ها دست پیدا کنید را در ذهن تان تجربه کرده و مسیر زندگی تان را به این شکل ترتیب دهید.

خود را لایق و شایسته بدانید

در قانون جذب همه چیز به خود شما بستگی دارد. یعنی این که چقدر زمان لازم است تا شما به نتیجه برسید یا چه مسائلی در مسیر اهداف تان پیش رویتان قرار می گیرد، همگی جزو مواردی هستند که به شما و رفتارهایتان باز می گردد. اگر باور ذهنی و رفتارهای شما کاملاً همسو با اهداف تان باشد، درست از زمانی که یک چیز را از جهان هستی درخواست می کنید تمام کائنات برای رسیدن آن چیز به شما بسیج شده و تلاش می کند. در واقع این خودِ شما هستید که باعث می شوید همه چیز در جهان دست به دست هم دهند تا خواسته شما را برطرف نمایند. اگر در این مسیر اتفاقاتی هم برایتان افتاد، واکنش شما است که رد شدن یا ماندن در آن مسئله را مشخص می کند. احساساتی مثل ترس، نگرانی و شک جزو عوامل بازدارنده ای هستند که به نوعی موجب عقب ماندن شما از اهداف تان خواهند شد.

مهم ترین امر در مسیر موفقیت و رسیدن به خواسته هایتان تلاش و امید است. شما زمانی می توانید خود را لایق یک جایگاه و یک هدف بدانید که با موفقیت از تمام مشکلات آن مسیر عبور کرده و آن ها را با موفقیت پشت سر بگذارید. همچنین فرد باید همسو با اعمالی که انجام می دهد، باورهای ذهنی خود را به خوبی شکل دهد. زمانی که باور ذهنی و عمل شما در یک مسیر قرار داشته باشد، آن وقت می توانید ادعا کنید که این قانون را به درستی اجرا کرده و لایق کسب خواسته هایتان هستید. پس اگر از قانون جذب استفاده می کنید اما هنوز به اهداف تان نرسیده اید، به مسیری که طی نمودید نگاه کرده و ببینید کجای کار اشتباه از شما بوده است. از آن جایی که براساس قانون جذب همه چیز به خود فرد بستگی دارد، کوچک ترین اشتباه از سمت شما باعث دور شدن تان از اهداف می شود.

تمرین برتراندیشی

یکی از تمرینات عالی در قانون جذب، تمرین برتراندیشی است. به طوری که شما واقعا باید به این موضوع اعتقاد قلبی و ذهنی داشته باشید که بهترین هستید و می توانید بهترین ها را به دست آورید. برای انجام این تمرین کافی است بهترین نتیجه را در هدفی که دارید در نظر بگیرید. مثلاً اگر هدف شما قبول شدن در یک رشته دانشگاهی پرمتقاضی است، بایستی خود را در حالی که در میان هزاران شرکت کننده بهترین نتیجه را گرفته تصور نمایید. شما می توانید این تصویرسازی را به شکل کامل تری انجام دهید. به طوری که خود را در بهترین دانشگاه ایران در کنار بهترین دانشجویان و عالی ترین اساتید تصور نمایید. همان طور که در تکنیک تصویرسازی به شما عزیزان توضیح دادیم، هرچه تصویرسازی های شما با جزئیات بیشتری همراه باشد، تصورات ذهنی تان سریع تر به واقعیت تبدیل خواهند شد.

شما می توانید با تصویرسازی دقیق و درست، حتی مشکلاتی که ممکن است سر راه تان قرار بگیرد را هم در ذهن تان مرور کرده و در زمانی که در واقعیت به این مشکل برخورد کردید، عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهید. این که شما خود را فرد موفق و سربلند تصور کنید موجب می شود انرژی مثبت کائنات به سمت شما جذب شده و اتفاقات خوب سر راه تان قرار بگیرد. این که تصور کنید بهترین هستید شما را روزی به بهترین تبدیل خواهد کرد. فردی که در میان تعداد زیادی از افراد به عنوان شخص عالی و بهترین نفر مطرح است، مطمئناً خصوصیاتی دارد که افراد دیگر ندارند. این فرد فرصت های خود را برای رسیدن به اهداف شناخته و در مسیر خواسته های خود به درستی قدم برمی دارد.

از کجا متوجه شویم در مسیر درست قرار داریم؟

مسیر درست

درستی مسیر را وقتی می توانید متوجه شوید که نشانه های موفقیت را ببینید. از جمله نشانه های مسیر درست و موفقیت، تحسین دیگران و حرکت رو به جلوی شماست. اگر احساس کردید که اهداف تان را زندگی می کنید، آن وقت می توانید به بهترین بودن در دنیای واقعی هم فکر کنید. شما باید قبل از این که به اهداف و خواسته هایتان برسید، آن ها را در ذهن تان تصور کرده و بابت به دست آوردن آن ها حتی به صورت فکری هم قدردان خداوند و جهان هستی باشید. اگر تکنیک بهترین بودن را تمرین کنید و بتوانید از این ترفند در دنیای واقعی بهره مند شوید، کم کم به اطرافیان خود این را نشان می دهد که واقعاً لیاقت بهترین شدن را داشته و به نوعی به آن ها عالی بودن خود را تلقین می نمایید. در تمرین قانون جذب برای کنکور، فکر کردن به بهترین بودن تان باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته و در زمینه های درسی و فکری عملکرد بهتری از خود نشان دهید.

هدف گذاری صحیح و پایبندی به آن

بسیاری از کسانی که به دنبال موفقیت در کنکور با استفاده از تمرینات قانون جذب هستند، تمام راهکارهای گفته شده را به خوبی یاد می گیرند اما از آن جایی که هدف مشخصی ندارند در پیاده سازی این راهکارها به مشکل بر می خورند. اگر شما نتوانید بر روی هدف نهایی تان که موفقیت در دانشگاه و کسب رتبه عالی است به خوبی تمرکز نمایید، مطمئناً نخواهید توانست در این مسیر قدم بگذارید. از آن جایی که فشارهای درسی و ذهنی در روزهای قبل از کنکور بسیار زیاد است، هدفمندی شما باعث کم شدن این فشارها و قوت قلب تان می شود. به طوری که هر وقت احساس فشار و سختی شرایط را کردید، به هدف تان فکر کرده و آرام شوید. نکته مهم دیگری که به نوعی نقش هدف دار بودن در قانون جذب را نشان می دهد این است که وقتی شما یک هدف خاص را دنبال می کنید، تمام اتفاقات و رویدادهایی که برایتان رخ می دهد شما را در این مسیر کمک می کنند.

مثلاً تکنیک های یادگیری سریع، اساتید برتر و … همگی تنها در صورتی در مسیر شما قرار می گیرند که هدفمند باشید و به درستی اهداف تان را دنبال کنید. افرادی که هدف خاصی ندارند معمولاً انسان های ناراحت و افسرده ای می باشند که نمی توانند یک مسیر را تا انتها دنبال کنند. پس شما برای کسب موفقیت و رسیدن به خواسته هایتان حتماً هدف داشته باشید. تمرینات مختلفی برای هدفمند شدن وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید بهترین و مناسب ترین هدف را با توجه به شرایط تان انتخاب نمایید. اگر مایلید در مورد چگونگی تعیین اهداف در زندگی تان اطلاعاتی را کسب نمایید، از طریق جست و جو در سایت ها و منابع مختلف مطمئناً مطالب کاربردی نسیب تان خواهد شد.

آیا قانون جذب فقط معطوف به آزمون کنکور سراسری است؟

خیلی ها فکر می کنند تمرین قانون جذب برای کنکور صرفاً برای موفقیت آن ها در آزمون سراسری کاربرد دارد و در دیگر زمینه ها نمی توان از نتایج این تمرینات استفاده کرد. در صورتی که اصلاً این طور نبوده و استفاده از قانون جذب صرفاً در زمینه کسب نتیجه خوب در کنکور نیست و اگر بتوانید تمرینات قانون جذب برای کنکور را به خوبی پشت سر بگذارید، علاوه بر رتبه خوب در آزمون سراسری، مسیر زندگی تان هم بهتر و پربار تر خواهد شد. چرا که وقتی قانون جذب در یک فرد عمل کند، او تبدیل به شخصی می شود که می تواند به تمام خواسته هایش برسد. پس شما علاوه بر کسب رتبه خوب، مطمئناً در دروس دانشگاه نیز عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته و بعد از آن هم زندگی خوب و موفقیت آمیزی در انتظارتان است.

قانون جذب در 21 روز

یکی از موضوعاتی که بسیاری از کاربران در سایت های اینترنتی و دیگر منابع به دنبال آن هستند، قانون جذب در 21 روز می باشد. براین اساس، کاربران می توانند تنها در سه هفته که معادل 21 روز می باشد با انجام یک سری کارها به اهداف خود رسیده و در زمینه قانون جذب به درجات بالا راه پیدا کنند. اگر شما هم مایلید بدانید در این سه هفته چه کارهایی باید انجام دهید تا قانون جذب در شما اثرگذار باشد، با ادامه این بخش از سایت بزرگ وان جذب همراه شوید.

آرام و با طمأنینه باشید

طبیعی است اولین روز در این دوره 21 روزه تمریناتی برای فرد در نظر گرفته می شود که او را برای پذیرش قانون جذب آماده تر از قبل می می کند. شما می توانید روز اول را با سکوت و تفکر عمیق شروع کنید. همچنین انجام تمرینات تنفسی نیز به شما کمک می کند تا از هر گونه استرس، اضطراب، نگرانی و دلشوره دور مانده و ذهن تان بیشتر آماده پذیرش باورهای مثبت و اهداف تان باشد. شما برای جذب خواسته ها و رسیدن به اهداف تان به ذهنی باز و افکاری مثبت نیازمندید. انجام تمرین نفس عمیق به شما کمک می کند آرامش موردنیاز برای پذیرش قانون جذب را پیدا کرده و ذهن تان را شفاف کنید. شایان ذکر است آماده سازی ذهن با نفس عمیق جزو تمریناتی است که فرد باید در زمان هایی که احساس پریشانی و ناراحتی می کند آن را انجام داده تا مجدداً به ذهنی آرام و باز دست پیدا کند.

تغییر و تحول در زندگی

ایجاد تغییرات در زندگی قدم دوم شما در این 21 روز است. در واقع شما باید زندگی تان را از هر آن چه منفی و بد است پاکسازی نمایید. این چیزها می تواند شامل انسان های سمی با انرژی منفی، یک پیراهن که یادآور خاطرات بد شماست و هرچیز دیگری باشد. شما هرگز نباید اطراف خود را با چیزهایی که یادآور سختی ها و مشکلات تان است پر کنید. به همین خاطر با خالی کردن انرژی های منفی از اطراف تان، محیط زندگی و دنیای دور و بر خود را پر از حس خوب و کسانی کنید که به فکر رشد و پیشرفت شما هستند. زمانی که این وضعیت برای شما ایجاد شد می توانید به ادامه مسیر بپردازید.

هدف گذاری

در روز سوم، شما باید فکر و ذهن تان را به هدف تان اختصاص دهید. در واقع این فکر اولین جرقه ها را در ذهن شما ایجاد کرده و باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق درونی در فرد می شود. شما باید به چیزهایی فکر کنید که می‌ خواهید آن ها را به دست آورده و تصاحب نمایید. برای مثال اگر هدف و خواسته شما رتبه عالی در کنکور سراسری است، به این خواسته فکر کرده و خود را در این وضعیت تصور کنید. برای این که هدف شما برایتان پررنگ تر و جذاب تر باشد، می توانید سوالات مختلفی را از خود بپرسید. مثلاً پرسیدن این سوال که «هدف من از قبولی در کنکور سراسری چیست؟» به شما کمک می کند دید جامع تری نسبت به هدف خود داشته و بیشتر برای رسیدن به آن تلاش کنید. پرسیدن این گونه سوال ها در تجلی اهداف در ذهن شما کمک زیادی کرده و باعث می شود به صورت ناخودآگاه در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف تان قرار بگیرید.

نوشتن اهداف و خواسته ها

شما برای بیان اهداف و خواسته هایتان به کلمات نیازمندید؛ پس باید اهداف تان را به عالی ترین شکل ممکن در قالب جملات و کلمات زیبا گنجانده و آن ها را به این شکل بیان کنید. روز چهارم از این دوره سه هفته ای به نوشتن اهداف و خواسته هایتان اختصاص دارد. بهتر است هدف تان را با خطی خوش و با استفاده از کلمات زیبا و جالب روی یک کاغذ نوشته و آن را در جایی قرار دهید که هر روز می بینید. مثلاً اگر هدف شما قبولی در کنکور است، نوشتن جمله محاوره ای «من حتماً یه رتبه عالی تو کنکور میارم» روی کاغذ و چسباندن آن روی درب اتاق خواب یک ایده خوب برای اجرایی کردن این مورد است. هرچه خلاقیت شما در این زمینه بیشتر باشد، قانون جذب روی زیباتری از خود به شما نشان خواهد داد.

تهیه برنامه ریزی مدون و منظم

طبیعتاً هفته اول از دوره سه هفته ای قانون جذب به مواردی اختصاص دارد که ذهن و رفتارهای شما را همسو با اصول قانون جذب می کند. به همین خاطر در روز پنجم باید یک برنامه مدون و منظم از تمام کارها و اهداف تان تهیه نمایید. این برنامه به شما کمک می کند مسیرتان را بهتر شناخته و عملکرد مناسب تری از خود نشان دهید. اگر در نوشتن برنامه ریزی مشکل داشته یا تا بحال برای رسیدن به چیزی به این شکل برنامه ریزی خود را روی کاغذ پیاده سازی نکرده اید، از مطالب آموزشی موجود در سطح اینترنت استفاده کرده و یک برنامه ریزی عالی و دقیق انجام دهید. هرچه برنامه ریزی شما دقیق تر و نزدیک تر به واقعیت باشد، عملکرد شما بهتر و زمان رسیدن به خواسته هایتان کوتاه تر خواهد بود. ناگفته نماند برنامه ریزی شما باید حتماً براساس شرایط موجود و واقعیات باشد تا خللی در اجرای آن رخ ندهد.

به تصویر کشیدن خواسته ها

یکی از کارهایی که به شما انگیزه مضاعف برای رسیدن به خواسته هایتان می دهد، به تصویر کشیدن آن هاست. در واقع شما باید به شکلی عالی تصویر تمام چیزهایی که دوست دارید را کنار هم جمع کرده و همیشه جلوی چشم تان داشته باشید. مثلاً افرادی که خرید یک ماشین یا خانه را به عنوان هدف خود در نظر گرفته اند، با تهیه تصاویر آن ماشین یا خانه و ایجاد یک گالری عکس از آن می توانند قدم ششم را به درستی پشت سر بگذارند. در واقع شما باید عکس هایی را انتخاب نمایید که به بهترین وجه ممکن نشان دهنده اهداف و خواسته هایی که قصد جذب شان را دارید باشند. همچنین شما می توانید خواسته هایتان را در قالب جملات و کلمات نیز بیان کرده و این جملات و کلمات را به صورت یک گالری عکس تهیه نمایید. نصب تابلوی تصاویر اهداف تان روی دیوار اتاق یا ایجاد یک آلبوم کوچک عکس در تلفن همراه دو روش برای ایجاد این مورد هستند.

گوش دادن به موسیقی و فایل صوتی موردعلاقه تان

اگر جزو کسانی باشید که بسیار معتقد به قانون جذب بوده و ترفندهای مختلف آن را پیگیری کرده اند، حتماً از تاثیر فایل های موسیقی روی جذب اهداف و خواسته هایتان مطلع هستید. یکی از تمرینات طلایی قانون جذب گوش دادن به موسیقی هایی است که به شما انرژی مثبت داده و حدالامکان به یاد خواسته هایتان می اندازد. در زندگی هرکسی یک سری آهنگ ها نقش و جایگاه ویژه ای دارند و وقتی فرد به آن ها گوش می دهد به صورت ناخودآگاه احساس خوبی پیدا کرده و انگیزه بیشتری برای ادامه زندگی پیدا می کند. شما باید موسیقی را زندگی کنید و در تمام طول روز با آهنگ های دلچسب تان ارتباط برقرار کرده و به آن ها گوش دهید. همچنین استفاده از فایل های سابلیمینال که مستقیماً روی ذهن شما تاثیر می گذارند نیز در روز هفتم از دوره 21 روزه پیشنهاد می شود.

تجسم و تصویرسازی اولیه

تصویرسازی در قانون جذب جایگاه ویژه ای دارد. در اولین روز از دومین هفته خود باید تصویر چیزی که می خواهید را به شکل کامل تری در ذهن خود ایجاد نمایید. برای انجام این کار می توانید در فضایی ساکت و آرام که هیچ مزاحمتی برای شما در آن وجود ندارد نشسته و برای ساختن تصویری واضح از آن چه در ذهن دارید تلاش کنید. در این تصویرسازی باید در کنار قوه تخیل، از دیگر حواس تان هم استفاده کرده و ترکیبی نزدیک به واقعیت از خواسته تان داشته باشید. اگر تمرکز کافی برای انجام این کار را ندارید، انجام روش های مراقبه و مدیتیشن کمک زیادی به کسب آرامش مجدد توسط شما می کند. از این گذشته ترفند عالی دیگر برای تصویرسازی اهداف تان نقاشی کردن، نوشتن یا خواندن آن است. به طوری که می توانید برای ترسیم شکل دقیق تری از خواسته تان آن را روی یک کاغذ نقاشی کرده یا به صورت یک داستان درآورده و بنویسید. همچنین خواندن آواز و شعری که به نوعی نشان دهنده هدف تان است نیز در این مرحله انجام می شود. تا وقتی که غرق در پروسه تصویرسازی از اهداف تان نشوید، هرگز نمی توانید آن را به درستی احساس نموده و تصویری خوب و دقیق از آن در ذهن تان داشته باشید. پس به نکات گفته شده دقت کنید.

طراحی جملات تاکیدی و انگیزشی

انگیزه برای تمرینات قانون جذب

تاثیر جملات در قانون جذب بسیار بالاست. اگر شما بتوانید از عبارات و اصطلاحاتی که شما را به اهداف و خواسته هایتان نزدیک و نزدیک تر می کند به صورت مداوم استفاده کنید، همواره در مسیر کسب آن ها بوده و لحظه ای بدون فکر کردن به این خواسته ها سپری نخواهید کرد. بیان جملاتی که به نوعی جزو جملات تاکیدی برای جذب اهداف محسوب می شوند در روز نهم انجام می شود. شما باید این روز را به گفتن جملاتی اختصاص دهید که شنیدن آن ها باعث لبخند زدن تان شده و حس و حال تان را بهتر می کند. برخی از جملات تاکیدی می تواند شامل مواردی مثل «من در تمام زندگی هدفمند و خوشبخت هستم» یا «من توانایی رسیدم به هرچی می خواهم را دارم» باشد.

در مقاله مربوط به ساخت جملات تاکیدی در سایت وان جذب، آموزش ساخت بهترین جملات اختصاصی ویژه تیپ شخصیتی خودتان را مطالعه نمایید. همچنین با شرکت در دوره جامع قانون جذب سایت وان جذب می توانید این مورد را به صورت کامل فرا گرفته و با ارتباط مستقیمی که با مشاور دوره برقرار می کنید، پاسخ تمام سوالات تان را دریافت نمایید.

یادداشت کردن خواسته ها

یادداشت کردن رویاهایی که در ذهن تان است یکی دیگر از تمریناتی است که برای اجرای قانون جذب انجام می شود. شما باید ذهن خود را معطوف به خواسته هایتان کرده و از سرگردانی افکارتان جلوگیری کنید. افراد منظم و هدفمند کسانی هستند که اهداف شان را همواره در ذهن داشته و نمی گذارند افکارشان خارج از مسیر خواسته هایشان شکل بگیرد. در این رابطه پیشنهاد می کنیم از ترفند نوشتن خواسته ها استفاده کنید. به طوری که چیزهای مورد علاقه تان را نوشته و علت این که چرا این چیزها را دوست دارید هم ذکر نمایید. برای نوشتن خواسته هایتان هرگز چیزی را سانسور نکرده و به صورت دقیق تمام اهداف تان را ذکر کنید. نوشتن رویاها و اهداف می تواند در دفترچه کائنات انجام شود. دفترچه کائنات ابزار بسیار کاربردی است که به کمک آن می توان در زمینه اجرای تمرینات قانون جذب پیشرفت فوق العاده ای داشت. برای تهیه دفترچه کائنات و چگونگی نوشتن مطالب در آن، از مقالات موجود در سایت وان جذب استفاده کنید.

یافتن ساختار و الگوی افکار منفی

در یازدهمین روز از تمرین قانون جذب باید کم کم الگوی فکری خود را بهبود بخشیده و طرز فکرتان را راجع به خیلی از مسائل تغییر دهید. در این رابطه می توانید سوالاتی را برای خود مطرح کنید که جواب دادن به آن ها باعث مشخص شدن الگوهای فکری غلط تان می شود. الگوی فکری اشتباه موجب می شود افکاری که سراغ تان می آیند شما را از خواسته هایتان دورتر و دورتر کنند. همچنین افسردگی و اضطراب دائم نیز از دیگر مضراتی است که ساختار فکری اشتباه برای فرد به همراه دارد.

برای بهبود ساختار فکری تان بهتر است کمی عمقی تر به ماجرا نگاه کرده و از خود بپرسید که ریشه شک و اضطراب شما در چیست؟ در واقع تفکراتی که در ذهن تان وجود دارد تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است؟ چه دلایلی موجب شکل گیری تفکرات منفی و اضطراب آور در ذهن تان می شود؟ هنگامی که شما بتوانید به این گونه سوالات پاسخ درستی ارائه نمایید، خواهید توانست الگوهای فکری خود را بیشتر شناخته و با افکار منفی تان بهتر مبارزه کنید. از آن جایی که ذهن انسان منبع انجام رفتارها و اعمال اوست، هرچه الگوی فکری فرد درست تر باشد نتیجه تمرین قانون جذب برای او بهتر خواهد بود.

تغییر الگوهای فکری غلط

اگر می خواهید عملکرد درخشانی در تمرین قانون جذب داشته باشید، باید تفکرات منفی تان را کنار گذاشته و با آن ها مبارزه کنید. الگوهای ذهنی منفی تان زمانی به چالش کشیده می شوند که با آن ها آشنا باشید. در روز یازدهم، شما با ساختار ذهنی خود و چگونگی تشکیل الگوهای فکری غلط آشنا شدید. حال در این روز باید این الگوها را تغییر داده و باورهای مثبت و جذاب را جایگزین آن نمایید. شما می توانید برای تمام اعتقادات و تفکرات محدودکننده خود یک راهکار ایجاد کرده و باورهای مثبت تان را روی کاغذ بنویسید. همچنین شما می توانید هر روز به لیستی که از افکار مثبت و خوب خود سر زده و با مشاهده آن ها انگیزه ای مضاعف برای مبارزه با الگوهای منفی فکری تان بگیرید.

استراحت و فکر کردن به چیزهای خوب

روز سیزدهم روزی است که در آن بیشتر باید استراحت را برگزیده و به چیزهای خوب فکر کنید. چرا که در طول این سه هفته، معمولاً سخت ترین روزها برای افراد روز یازدهم و دوازدهم می باشد. این دو روز به علت آن که فرد در آن باورهای ذهنی خود را به کلی تغییر می دهد، ممکن است کمی سخت و سنگین سپری شود. پس روز سیزدهم را به مراقبت از خود اختصاص داده و روی عزت نفس تان کار کنید. چیزهایی که در روز سیزدهم برای شما مفید و خوب است شامل خوردن غذا یا انجام تفریح موردعلاقه تان، خواندن یک کتاب کوتاه، خوابیدن به مقدار کافی، گذراندن زمان خود در کنار خانواده، رفتن به تفریح و … می باشد. در واقع شما باید وقت تان را به بهترین شکل ممکن سپری کنید تا شرایط خوب و مساعدی برای طی کردن هفته سوم داشته باشید.

تشبیه اهداف به یک چیز

در گذشته برای این که روی باورهای ذهنی افراد به خوبی کار شود، از آن ها خواسته می شد اهداف و خواسته هایشان را به یک شی تشبیه کرده و آن را همراه خود داشته باشند. مثلاً خیلی ها از یک انگشتر یا یک گردن بند به عنوان چیزی که هدف شان را برای آن ها یادآوری می کند استفاده می کردند. شما هم در آخرین روز از هفته دوم تمرین قانون جذب باید چیزی را پیدا کنید که نشان دهنده اهداف و خواسته هایتان باشد. این شی می تواند یک سنگ، یک انگشتر، یک کتاب یا هر چیز دیگری باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از سنگ هایی است که دارای انرژی و فرکانس مثبت هستند.

همان طور که می دانید بسیاری از سنگ ها به صورت طبیعی دارای انرژی زیادی در خود هستند و استفاده از آن ها موجب بهبود حال و اوضاع فرد می شود. این سنگ ها قابلیت استفاده به عنوان نگین انگشتر یا گردن بند را داشته و حتی می توانند به صورت معمولی نیز توسط افراد حمل شود. هر زمان که شما این شی یا سنگ را در دست می گیرید، به اهداف تان فکر کنید. این کار باعث می شود در شرایط مختلف با قابلیت های خود آشنا شده و به نوعی به خودتان برای قرار گرفتن در مسیر کسب اهداف همواره تلنگرهای خوبی بزنید.

خود را آماده جذب کنید

در نخستین روز از هفته سوم، کم کم باید خود را آماده جذب اهداف کرده و ور و اشتیاق درونی تان را دو چندان کنید. شما می توانید برای تصور هرچه بهتر و هیجان انگیزتر از اهداف تان، آن را از منظر یک شخص ثالث بررسی نمایید. به طوری که تصویرسازی ذهن تان را از دیدگاه شخص دیگری ایجاد کرده و این بار به جزئیات با دید بازتری نگاه کنید. این تصور موجب می شود علاقه تان به هدفی که دنبال می کنید دو چندان شده و با هیجان بیشتری در این مسیر گام بردارید. بدون شک هدف و موفقیت شما چیزی است که مستقیماً به انگیزه و اشتیاق تان ارتباط دارد. بنابراین این تمرین قانون جذب را جدی گرفته و سعی کنید هیجان خود را بالا ببرید. هرچه انگیزه بیشتری برای رسیدن به خواسته هایتان داشته باشید، جهان هستی و کائنات شما را به آن اهداف نزدیک و نزدیک تر می کند.

قدردانی از خود

تا بحال به این فکر کرده اید که بابت تمام کارها و زحماتی که متحمل شده اید از خود تشکر کنید؟ شما باید به طور مداوم کارهایی که برای رشد و پیشرفت تان انجام داده اید را به یاد آورده و قدردان خودتان باشید. این کار باعث می شود درون شما سرشار از انرژی مثبت شده و بتوانید با احساس بهتری نسبت به جهان اطراف خود زندگی کنید. در روز شانزدهم از تمرین قانون جذب تمام چیزهایی که باعث می شود توانایی شما در جذب انرژی مثبت افزایش پیدا کند را روی کاغذ نوشته و به آن ها عمل کنید. فکر کردن به گذشته خود و کارهای خوبی که انجام دادده اید یکی از چیزهایی است که انرژی مثبت شما را در ادامه مسیر تامین می کند. بنابراین همواره قدردان خود باشید تا حال دلتان خوب باشد.

مرور برنامه ریزی تان

اگر برنامه تمرین قانون جذب را تا امروز به خوبی انجام داده باشید، احتمالاً برنامه خوب و منظمی را در روز پنجم تهیه کرده و تا به امروز به بخشی از ان عمل کرده اید. در روز هفدهم شما باید به این برنامه رجوع پیدا کرده و به جایگاهی که هم اکنون در آن هستید بیاندیشید، بررسی کنید و ببینید این برنامه را تا چه اندازه پیش برده اید؟ آیا تغییرات را احساس می کنید یا به نظر بی فایده است؟ آیا چیزی در این برنامه نیاز به تغییر و جایگزینی دارد یا خیر؟ آیا دیدگاه تان نسبت به ادامه برنامه مثبت است و می خواهید آن را انجام دهید یا خیر؟ در مجموع یک بررسی کلی از برنامه تهیه شده و میزان عملکرد و دستاورد شما از آن در هفدمین روز از تمرین 21 روزه قانون جذب انجام می شود. اگر توانسته اید طبق برنامه عمل نموده و به دستاوردهای خوبی برسید، حتماً از خود قدردانی کنید. این کار انگیزه مضاعفی برای شما در ادامه مسیر ایجاد می کند.

کشف نشانه ها

وقتی شما هفده روز در مسیر انجام تمرینات قانون جذب قدم برداشتید، حال نوبت آن است که کم کم نشانه ها و علائم جذب خواسته و اهداف تان را مشاهده کنید. جهانی هستی معمولاً نشانه های مختلفی را برای هدایت افرادی که از قانون جذب استفاده می کنند به آن ها ارسال می کند. افرادی که تمرینات قانون جذب را انجام می دهند بایستی با درک درستی که از جهان هستی دارند، از قدرت شهود خود برای فهم این نشانه ها استفاده کنند. این نشانه ها می تواند در قالب رخدادهای مختلف، آشنایی افراد گوناگون با شما، شنیدن یک خبر خوب یا هر چیز دیگری باشد.

در این بین مهم این است که شما چشمان خود را همواره باز نگه داشته و به شرایط آگاه باشید. سپس این نشانه ها را با وضعیت فعلی خودتان وفق داده و ببینید ارتباطی با اهداف و خواسته هایتان دارد یا خیر. بدون شک وقتی نزدیک به سه هفته در مسیر قانون جذب قدم برداشتید، برخی نشانه ها و علائم را احساس خواهید کرد. البته اگر هنوز هیچ اتفاق خاصی برای شما رخ نداده اصلاً نگران و مضطرب نباشید. چرا که به طور کلی قانون جذب پروسه ای است که برای مشاهده نتیجه آن نمی توان هیچ زمان مشخصی را تعیین نمود. پس صبور باشید و همچنان به مسیر خود ادامه دهید.

احساس مثبت داشته باشید

وقتی احساس شما به زندگی مثبت باشد، اتفاقات خوب و انرژی مثبت بیش از گذشته به سمت تان جذب خواهد شد. شما می توانید روز نوزدهم از تمرین 21 روزه قانون جذب را به محبت کردن به دیگران اختصاص دهید. به طوری که در این روز کاری کنید تا تمام دوستان و آشنایان تان احساس خوبی از معاشرت و قرار گرفتن در کنار شما داشته باشند. وقتی به دیگران محبت کرده و انرژی خوب از آن ها دریافت می کنید، این انرژی خوب به شما کمک می کند قانون جذب را بهتر شناخته و اعتقاد بیشتری به آن پیدا کنید. در نهایت وقتی بتوانید روی احساسات مثبت و خوب خود تمرکز نمایید، می توانید به دریافت نتیجه و مشاهده نتایج قانون جذب امیدوارتر باشید.

عمل گرایی

کم کم به پایان دوره سه هفته ای قانون جذب نزدیک می شویم. در روز بیستم شما باید به تمام برنامه ریزی هایی که داشته و چیزهایی که تصور کرده اید جامه عمل پوشانده و عمل گرا باشید. برای مثال اگر هدف شما دوستی با یک شخص است، باید در روز بیستم پیشنهاد دوستی خود را به او بگویید. در این روز دیگر خبری از تجسم و تصور نیست و شما باید به زندگی واقعی تان ارجاع داده شوید. اگر واقعیت های ذهنی شما در این نوزده روز به درستی شکل گرفته باشد، اعمالی که در روز بیستم انجام می دهید در مسیر اهداف و خواسته هایتان خواهد بود.

منتظر اتفاقات خوب بمانید

اگر تا امروز تمام مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید، به شما تبریک می گوییم. شما در حال حاضر شادی و خوشبختی را به زندگی خود وارد کرده و از این به بعد منتظر اتفاقات هیجان انگیز و خوب در روزمره تان باشید. فراموش نکنید پایان 21 روز به معنی پایان تمام کارهای مربوط به تمرینات قانون جذب نیست. بلکه شما باید پس از این سبک زندگی خود را با توجه به کارهایی که در این 21 روز انجام داده اید طراحی کرده و کارهایی کنید که شما را در مسیر خواسته هایتان قرار می دهد. در نهایت به قدرت تجسم تان اعتقاد راسخ و قلبی داشته باشید، تمایلات تان را آزادانه بیان کنید و با کسب دانش و مهارت هر روز بیشتر از روز قبل به آرزوهایتان نزدیک شوید. هنگامی که شما ریتم زندگی موفق خود را حفظ کرده و غرق در احساس امنیت شدید، آن وقت می توانید وجود این قانون را در زندگی تان احساس کرده و پدیده های خوب جهان هستی را به سمت خود معطوف کنید.

تمرین قانون جذب برای ازدواج

تمرین قانون جذب برای ازدواج

قانون جذب یکی از بهترین قوانین موجود در جهان هستی است که در همه ابعاد موفق عمل کرده و برای تمام زمینه ها کارساز است. شاید خیلی ها تصور کنند ازدواج جزو اموری است که با استفاده از قانون جذب نمی توان در آن به نتیجه دلخواهی رسید و این قانون در این زمینه کاربردی ندارد اما این طور نبوده و ما اصول و ترفندهایی که در قانون جذب برای جذب معشوق و ایجاد زندگی مشترک با او وجود دارد را به شما خواهیم گرفت. موارد ذیل تمریناتی هستند که در قالب قانون جذب ازدواج و معشوق از آن ها یاد شده و اگر به درستی انجام شوند نتیجه بسیار خوبی را برای افراد به همراه خواهند داشت.

عشق به خود

اولین قدم در تمرین قانون جذب ازدواج، عاشق بودن است. یعنی باید به خودتان عشق بورزید تا به این شکل بتوانید احساس خوب و مثبتی را به شخص دیگری هم داشته باشید. تا زمانی که برای خودتان ارزش قائل نبوده و خود را لایق چیزهای خوب ندانید، اتفاقات خوب نیز سر راه تان قرار نخواهد گرفت. دوست داشتن خود در کنار تمام اتفاقات خوبی که برای افراد به همراه دارد، اعتماد به نفس آن ها را نیز بیشتر کرده و جذب افراد دیگر به سمت آن ها را بیشتر می کند.

مثبت اندیشی

خیلی وقت ها شرایط یک فرد بسیار عالی بوده و به طور طبیعی او می تواند شخص موردنظر خود را جذب کند اما به دلیل نداشتن اعتماد به نفس و داشتن افکار و انرژی منفی، این اتفاق رخ نمی دهد. وقتی شما رسیدن به یک شخص را محال دانسته و ازدواج با او را محال می دانید، بدون شک جهان هستی نیز تمام درهای خود را برای رسیدن شما دو نفر به همدیگر بسته و از ایجاد عشق جلوگیری می شود. در هر وضعیت و شرایطی که هستید، اعتماد به نفس تان را حفظ کرده و خود را لایق جذب خواسته هایتان بدانید. این موضوع باعث می شود تمام وجود شما با فکر جذب طرف مقابل و ازدواج با او در مسیر خواسته تان قدم بردارد.

عدم سخت گیری

یکی از تمرینات بسیار خوبی که در مسیر جذب معشوق باید آن را انجام دهید، تمرین سخت نگرفتن است! بله؛ شما هرگز نباید هیچ چیزی را سخت بگیرید. خیلی ها بنا به عادات اخلاقی اشتباهی که دارند، شرایط را همواره سخت در نظر گرفته و نمی توانند تمرکز و آرامش خود را حفظ نمایند. شما اصلاً نباید سخت گیر باشید. چرا که سخت گیر بودن نه تنها هیچ مشکلی را از شما حل نمی کند، بلکه مشکلات جدیدی را سر راهتان قرار داده و مسیر قانون جذب را دشوار می کند. به همین خاطر سعی کنید یک سری فاکتور و اصول مهم و اساسی را به عنوان معیار جذب افراد در نظر گرفته و دیدگاه تان را به موضوعات تغییر دهید. در این رابطه بد نیست بدانید هیچکسی جذب فردی سخت گیر که مدام از شرایط ناراضی بوده و شرایط جدیدی را تعیین می کند نخواهد شد.

تجسم و تصویرسازی

تصویرسازی خواسته ها و آرزوهایتان یکی دیگر از مراحلی است که در قانون جذب ازدواج از آن استفاده می شود. شما می توانید آن چه را که قصد رسیدن به آن را دارید در ذهن تان مرور کرده و مدام به آن فکر کنید. تجسم خواسته ها علاوه بر این که باعث بهتر شدن حال تان می شود، به شما کمک می کند جایگاه واقعی خود را بهتر شناخته و خود را لایق به دست آوردن آن ها بدانید. فکر کردن به رویاها به شدت انسان را تحت تاثیر قرار داده و افکار منفی را از فرد دور می کند. اگر قصد دارید رویاهایتان را تصویرسازی کنید، حتماً از تکنیک تصویرسازی که در بخش های بالاتر به آن اشاره کردیم استفاده نمایید.

خودشناسی و بیان واقعیت

هیچکس به فردی که نقاب روی چهره و شخصیت واقعی خود گذاشته اهمیت نداده و به او عشق نمی ورزد. اگر می خواهید در قانون جذب شخص مدنظرتان موفق ظاهر شوید، سعی کنید شخصیت واقعی تان را ارائه کرده و به قولی خود اصلی تان باشید. خیلی ها برای جذب اشخاص به منظور ازدواج با آن ها، کارهای عجیب و غریبی می کنند که از شخصیت شان به دور است. اگر شما هم فکر می کنید باید کارهایی که طرف مقابل خوشش می آید را به قیمت دور شدن از شخصیت واقعی تان انجام دهید، سخت در اشتباهید. چرا که این رفتار شما نوعی تظاهر به عشق و دوست داشتن است که با گذر زمان کمرنگ و کمرنگ تر خواهد شد. سعی کنید بجای این کارها، از نظر شخصیتی به یکدیگر نزدیک شده و با نقاط ظعف و قدرت خود و طرف مقابل تان آشنا شوید. در این صورت می توانید عشق واقعی را در کنار یکدیگر تجربه نمایید.

شکرگزاری و مراقبه

شکرگزاری جزو اصولی است که در جذب همه چیز در نظر گرفته می شود. یعنی شما چه قصد جذب معشوق چه قصد جذب ثروت و چه قصد جذب هر چیز دیگری را داشته باشید، باید شکرگزار باشید. در قانون جذب ازدواج، شکرگزاری یعنی بابت تمام دارایی هایی که دارید و فردی که قرار است به سمت شما بیاید شکرگزار باشید. در بین کتاب های قانون جذب که در این مقاله به شما عزیزان معرفی کردیم، کتاب معجزه شکرگذاری اثر راندا بیرن یکی از بهترین کتاب هایی است که به شما در مسیر جذب خواسته ها از طریق شکرگزاری کمک می کند. از این گذشته با شرکت در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب می توانید بهترین ترفندهای شکرگزاری را دانسته و عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشید.

تمرین قانون جذب عشق

تمرین قانون جذب عشق

تمریناتی که در قانون جذب عشق از آن ها استفاده می شود با تمریناتی که در قانون ازدواج به کار گرفته می شود شباهت زیادی دارند. چرا که در هر دو این حالات، فرد به دنبال رابطه احساسی با شخصی خاص می باشد. برای اینکه قادر به استفاده از مزیت های قانون جذب عشق باشید، بایستی ارتعاش مثبت و عاشقانه خود را به جهان هستی فرستاده و از کائنات درخواست عشق کنید. در این قسمت قصد داریم مروری کوتاه بر تمرینات قانون جذب عشق داشته و کارهایی که در این مسیر لازم است را به صورت تیتر وار برای مشا عزیزان بیان کنیم. درباره قانون جذب شخص معین نیز در سایت وان جذب مقاله جامعی وجود دارد که پیشنهاد می کنیم آن را هم مطالعه کنید.

 • بررسی ذهن و پاکسازی آن از هرگونه افکار بد و منفی
 • دور بودن از احساس شک، استرس، اضطراب و ترس
 • داشتن احساس خوب و عاشقانه به خود (دوست داشتن خود)
 • تشویق دیگران و محبت کردن به آن ها
 • شکرگزاری و قدردانی از خداوند
 • ارسال ارتعاش مثبت به کائنات
 • توجه ویژه به احساس عشق در زندگی و دور بودن از حس تنفر
 • برخورداری از اعتماد به نفس و عزت نفس بالا
 • پرورش ویژگی های مثبت خود
 • رسیدن به درجه عالی از خودشناسی
 • حذف پدیده های آزاردهنده در اطراف تان
 • نوشتن نقاط مثبت شخص مقابل در دفترچه کائنات
 • ایجاد فرکانس های مشابه با طرف مقابل (هم ارتعاشی)
 • بخشیدن اشتباهات خود
 • و …

اگر مایلید با بهترین تمرینات تضمینی قانون جذب عشق آشنا شوید، سری به مقاله مخصوص این موضوع در سایت وان جذب بزنید.

بررسی نتایج تمرینات قانون جذب

یکی از سوالاتی که ممکن است برای علاقه مندان به قانون جذب و کسانی که تمرین قانون جذب را به خوبی انجام داده اند مطرح شود این است که از کجا بفهمیم این قانون را به درستی انجام داده و مسیر را به خوبی طی کرده ایم؟ در این رابطه می توان گفت برای فهم دقیق این موضوع به احساس تان رجوع کنید. اگر در حین اجرای قانون جذب و تمرینات مربوط به آن احساس خوب و مثبتی داشتید، یعنی این قانون کم کم در زندگی شما نفوذ پیدا کرده و نقش خود را در اتفاقات پیش رویتان پررنگ و پررنگ تر می کند. در مقابل، اگر احساس خوبی از اجرای این قانون ندارید، یا آن را به درستی عملی نکرده اید یا قانون جذب برای رسیدن به خواسته و اهداف شما کاربردی ندارد (این موضوع می تواند به دلیل مشکلاتی باشد که در هدف گذاری تان انجام دادید). در طول اجرای قانون جذب، اگر احساس مثبتی نداشته باشید هرگز نمی توانید به نتایج درخشان این قانون دست پیدا کنید. جهان هستی زمان روی خوش خود را به شما نشان می دهد که شما هم انرژی مثبت به آن ارسال کنید. انرژی مثبتی که شما به کائنات ارسال می کنید همین احساس خوب تان است.

اگر احساس خوبی از اجرای قانون جذب نداشتیم، چه کنیم؟

احساس شما در این رابطه مثل قطب نما عمل می کند. طبیعتاً هر انسانی ممکن است برخی مواقع به صورت موقت احساس ناراحتی کند. این احساس طبیعی است اما اگر روند فکری و ذهنی شما به سمتی می رفت که احساس خوب تان کمرنگ تر و باورهای ذهنی منفی تان پررنگ تر می شد، حتماً باید فکری به حال خود بکنید. چرا که در این صورت نه تنها قانون جذب هیچ تاثیری در شما ندارد، بلکه از نظر روحی نیز با مشکل روبرو خواهید شد. با شرکت در دوره جامع آموزش قانون جذب سایت وان جذب می توانید با مشاور و مدرس دوره به صورت مستقیم در ارتباط بوده و سوالات خود را از او بپرسید. بدون شک صحبت کردن با یک فرد دانا و باتجربه این حوزه می تواند بخش عمده ای پرسش ها و دغدغه های فکری تان را برطرف کند.

بهترین زمان تمرین قانون جذب

سوال دیگری که کاربران از ما به شدت می پرسند، این است که بهترین زمان برای انجام تمرینات مربوط به قانون جذب چه ساعتی از شبانه روز و چه دوره ای از زندگی است. در جواب این سوال می توان گفت تمام روزها و تمام ساعات شبانه روز برای اجرای تمرین قانون جذب مناسب می باشد. شما می توانید هر زمان که سطح انرژی تان بیشتر بود به این قانون توجه بیشتری کرده و بذر آن را در خود بکارید. از آن جایی که اول صبح معمولاً فرد انرژی بیشتری داشته و به قول معروف باحوصله تر است، پیشنهاد می کنیم اول صبح تمرینات مربوط به قانون جذب را انجام دهید. ما در طول این مقاله به چندین مدل از تمرینات قانون جذب اشاره کردیم. بسته به شرایطی که دارید، این راهکارها در زمان های مختلفی قابل اجرا است.

بهترین زمان تمرین قانون جذب

برای مثال، تصویرسازی و تجسم معمولاً در ساعات پایانی شب برای افراد راحت تر است و گفتن پیشنهادات خود به شخص مقابل در زمان عصر و بعد از ظهر منطقی تر می باشد. پس تمرینات قانون جذب را بسته به نوع تمرین و کاری که باید انجام دهید زمان بندی کنید. تنها نکته ای که در این بین وجود دارد همین است که شما هرگز نباید در زمان هایی که سطح انرژی بدن تان پایین است این قانون را انجام دهید. این قانون برای افزایش سطح انرژی افراد طراحی شده و اگر این شرایط برایتان رخ داد، حتماً ریشه مشکل را یافته و حل نمایید.

مدت زمان موردنیاز برای کسب نتیجه از تمرینات قانون جذب

این که شما از انجام تمرینات مربوط به قانون جذب نتیجه بگیرید یا خیر کاملاً به خودتان بستگی دارد. قانون جذب چیزی نیست که بگوییم به تازگی کشف شده و تنها کسانی که از آن مطلع باشند می توانند از نتایج اش بهره مند شوند. بلکه قانون جذب قانون ثابتی است که از گذشته وجود داشته و چه بسی افرادی که از وجود آن مطلع نیستند اما چون اصول آن را به صورت ناخودآگاه در زندگی شان پیاده سازی کردند، از نتایج آن بهره مند می شوند. خیلی ها هم هستند که تمرینات قانون جذب را مو به مو انجام می دهند اما چون نیت قلبی و باورهای ذهنی شان هنوز آمادگی پذیریش خواسته و اهداف شان را ندارد، هرگز به نتیجه دلخواه نمی رسند. هرچه شما بهتر و دقیق تر تمرینات قانون جذب را انجام دهید، زودتر نتیجه می گیرید. اصلی ترین فاکتوری که در کسب نتیجه از قانون جذب وجود دارد، نیت قلبی و احساسات شخص است. یعنی شما زمانی می توانید امیدوار به نتیجه قانون جذب باشید که تک تک سلول های بدن تان در مسیر خواسته هایتان قرار داشته باشند. البته نباید فراموش کرد که قانون جذب حتی برای کسانی که نتیجه آن را مشاهده نمی کنند نیز ثمرات زیادی به همراه داشته و زندگی شان را سرشار از نظم و حس خوب می کند. اما در مجموع نتیجه گرفتن از طریق تمرین قانون جذب به عملکرد خودتان بستگی دارد و هیچ بازه زمانی نمی توان برای آن مشخص نمود.

پیشنهاد ویژه …

دوستانی که توانایی تهیه این کتاب ها را به هر دلیلی ندارند، با استفاده از مقالات رایگانی که در مجله آموزشی سایت وان جذب برای شما عزیزان تهیه شده می توانند به دریایی از اطلاعات مفید که منبع بسیاری از آن ها همین کتاب هاست دسترسی داشته و از آن ها استفاده کنند. همچنین کسانی که وقت کافی برای مطالعه کتاب نداشته و مایلند ترفندها و نکات طلایی تمام این کتاب ها را در اختیار داشته باشند، با شرکت در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب به این هدف شان خواهند رسید. در این دوره شما با اساتید مجرب و حرفه ای روبرو هستید که چندین و چندبار تمام این کتاب ها را دوره کرده و بسیاری از این عناوین را به صورت تخصصی آموزش می دهند. در این دوره شما بدون تلف شدن وقت تان می توانید از نکات طلایی قانون جذب استفاده کرده و با ارائه تمرینات اختصاصی توسط مشاور دوره، قدم به قدم به خواسته ها و اهداف تان نزدیک شوید. برای شرکت در این دوره از طریق لینک های موجود در سایت اقدام نمایید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

یک دیدگاه

 1. خوب …عالی بود . البته با سلام و احترام …موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا