آموزش جذب پول با قانون جذب

با توجه به سبک زندگی جوامع امروزی که تجمل گرایی بسیار برجسته تر از قبل به چشم می خورد، همه دوست دارند ثروت بیشتری جمع کرده و پول بیشتری به دست آورند تا با استفاده از دارایی های خود زندگی خوبی داشته باشند. با این حال، بسیاری از مردم رابطه ضعیفی با پول دارند. آن ها برای نشان دادن پول و ثروت در زندگی خود مشکل داشته و در نتیجه هرگز به موفقیت مالی مورد نظر خود دست پیدا نمی کنند.

حقیقت این است که موفقیت مالی از ذهن شروع می شود و اولین چیزی که بسیاری از مردم را عقب نگه می دارد، ذهنیت و اعتقاد آن ها نسبت به ثروت و پول است. با در نظر گرفتن این موضوع، استفاده از قانون جذب یکی از مؤثرترین راه ها برای تغییر باورها درباره پول و ثروت بوده و کاری می کند باورهای ذهنی و سیستم تفکرات شما به گونه ای شکل بگیرد که در نهایت به رفاه و آسایش مالی برایتان منجر شود. در قبل از هرچیز و در ابتدا، باید چند قدم بردارید تا ببینید واقعاً برای تغییر زندگی و کسب موفقیت های مالی می توان از قانون جذب استفاده کرد یا خیر.

1. باورهای محدود کننده خود را در مورد پول شناسایی کنید

برای اینکه قانون جذب را در زندگی خود فعال کنید، باید باورهای محدود کننده تان در مورد پول را شناسایی و تغییر دهید. بیشتر ما در طول زندگی مان، از دوران کودکی تا به امروز، باورهای محدودکننده ای در مورد پول ایجاد کرده و با گذر زمان با اعتقاد به آن ها، درستی شان را پذیرفته ایم.» شاید با خواندن این متن باورهای محدود کننده ای که با آن ها روبرو بوده یا هستید برایتان مرور شده باشد. آن ها چیزهایی هستند که ما را به عقب کشانده و باعث دور بودن ما از مدار ثروت می شوند. مثل این که به ما گفته اند پول روی درختان رشد نمی کند و بنابراین به دست آوردن آن بسیار دشوار است، یا این که با پول نمی توان خوشبختی را خرید، یا حتی این باور محدود کننده که نمی توانید در عین حال ثروتمند باشید و فرد خوبی هم باشید.

این باورها کاملا اشتباه هستند و تنها برای عقب نگه داشتن اجتماع از موفقیت های مالی به این شکل دهان به دهان نقل قول شده اند. قبل از اینکه بتوانید از قانون جذب استفاده کنید، مهم است که ابتدا هر گونه باور محدود کننده ای که ممکن است در مورد پول داشته باشید را شناسایی کرده و به آن بپردازید. هنگامی که پول را برای آنچه واقعاً هست می بینید شکل گیری عادات و طرز فکر لازم برای به دست آوردن ثروت بسیار آسان تر است. پول منبعی در دسترس و نامحدود است که می توانید به هر شکلی که می خواهید از آن استفاده کنید و آن را بدست آورید. یکی از راه های عالی برای پرداختن به باورهای محدودکننده در مورد پول، استفاده از جملات تاکیدی مثبت است.

جملات تاکیدی مناسب برای از بین بردن باورهای محدود کننده

جملات تاکیدی جذب پول

برای مثال، اگر فکر می کنید پول را چیزی کمیاب که بدست آوردن آن سخت است می بینید، می توانید از یک جمله تاکیدی مثل «من آهن ربای پول هستم و به هر چه دست می زنم طلا می شود» استفاده کنید. دیگر جملات تاکیدی مثبتی که می توانید از آن ها استفاده کنید عبارتند از: «من همه افکار و احساسات منفی درباره پول را رها کرده و خوشحال و آزاد هستم تا رویاهایم را به بهترین شکل تجسم کنم».

یا حتی جمله تاکیدی «من تمام پولی را که می خواهم و به آن نیاز دارم ایجاد می کنم تا هر کاری را که می خواهم در زندگی به آن بپردازم انجام دهم.» نیز تاثیرات بسیار زیادی در تغییرات ذهنیت و باورهای ذهنی شما دارد. همچنین شما می توانید این جمله را امتحان کنید: «من در مورد این که با پولم چه کار کنم انتخاب های مثبتی انجام می دهم و از انرژی فراوانی که پول به من می دهد لذت می برم.» در مجموع، آن چه به خود می گویید به چیزی تبدیل می شود که به آن اعتقاد دارید و آنچه واقعاً باور دارید به واقعیت تبدیل می شود. با استفاده از جملات تاکیدی مثبت برای مبارزه با باورهای محدود کننده در مورد پول، می توانید ذهنیتی در مورد پول ایجاد کنید که به شما این امکان را می دهد تا از قانون جذب به نحو احسن استفاده نمایید.

2. ثروت تان را طوری تجسم کنید که گویی از قبل به آن دست یافته اید

قانون جذب حکم می کند که چیزهایی که در درون به آن اعتقاد داشته و از بیرون آن را دنبال می کنید چیزهایی هستند که به زندگی تان جذب می شوند. بنابراین، اگر می خواهید چیزی مانند پول را جذب کنید، مهم است که آن را طوری تجسم کنید که انگار از قبل آن را داشته اید. تجسم دنیایی که در آن تمام پولی که می خواهید ر در اختیار دارید، نه تنها ذهنیت مثبتی را ایجاد می کند که باعث کسب موفقیت های مالی بیشتر توسط شما می شود، بلکه به شما این امکان را می دهد تا تصور کنید پس از رسیدن به اهداف خود، زندگی تان چگونه خواهد بود.

این امر به خودی خود می تواند به عنوان یک منبع قوی از انگیزه عمل کرده و زمانی که کارها سخت می شوند شما را به جلو سوق دهد. تجسم کردن پول به گونه ای که انگار از قبل آن را دارید، می تواند برخلاف ذهنیت کمبود و قناعت، یک ذهنیت فراوانی در شما ایجاد کند که بسیار عالی و تاثیرگذار است. یکی از دلایل مهمی که باعث می شود ثروتمندان مشکلی برای ثروتمند شدن نداشته باشند این است که آن ها پولی که ندارند را به عنوان چیزی که هم فراوان و هم قابل دستیابی است دیده و پولی که در اختیار دارند را به عنوان ابزاری می بینند که می تواند برای کسب درآمد بیشتر به جای محافظت یا پس انداز از آن استفاده شود. این نوع طرز فکر فراوانی به طور طبیعی زمانی به وجود می آید که شما پول زیادی در اختیار دارید؛ اما اگر واقعا این چنین نیست می توان آن را با تجسم پول به عنوان چیزی که قبلاً به وفور در اختیارتان بوده است، صورت داد.

اگر می خواهید یک نشانه فیزیکی برای تجسم های خود ایجاد کنید، سعی کنید اسکناس های تراول پنجاه هزار تومانی را در جیب خود حمل کنید. انجام این کار به سادگی می تواند باعث شود احساس ثروتمندی بیشتری داشته باشید و مانع از این می شود که هرگز نتوانید بگویید فردی شکست خورده هستید. بنابراین این کار از ذهنیت های محدود کننده ای که همراه با شکسته شدن هستند جلوگیری می کند.

3. جهان هستی چیزهای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد

در نهایت، به یاد داشته باشید که اگر واقعا مثل یک ثروتمند فکر کنید و مثل یک فرد پول دار به دنیا نگاه کنید، جهان هستی چیزهای بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد. در همین راستا بد نیست بدانید شکرگزاری نیز باعث افزایش ثروت می شود؛ همان طور که از قدیم الایام هم گفته اند «شکر نعمت، نعمتت افزون کند؛ کفر نعمت از کفت بیرون کند.» به همین خاطر هرگز تاثیر شکرگزاری در قانون جذب را دست کم نگیرید. چیزهایی که برای آن ها شکرگزار خداوند هستید، همان چیزهایی هستند که تمایل دارید با بیشترین اشتیاق دنبالشان کنید.

شکرگزاری واقعی برای کسب پول و نعمت بیشتر باعث از بین رفتن هر گونه باور محدود کننده شده و شما را پذیرای فرصت های جدید می کند. همان طور که در حال ایجاد یک طرز فکر و باور ذهنی مفید در مورد پول هستید که موجب شود از قانون جذب بهتر استفاده کنید، به دنبال راه های درست شکرگزاری هم باشید. شما باید به خاطر پول و ثروتی که در اختیار دارید شکرگزار بوده و برای هر فرصتی که برای کسب درآمد بیشتر بدست می آورید سپاسگزار خداوند متعال باشید. مهم نیست که در حال حاضر چقدر پول به دست می آورید، اگر می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید، انجام روش های شکرگزاری از خداوند در این مسیر لازم و ضروری است.

6 تمرین جذب پول و ثروت

تمرین جذب پول

متخصصان گاهی اوقات می گویند شما می توانید هر چیزی را در 7 روز آشکار کرده و به دست آورید. اگر این روند برای شما به این سادگی نبوده است، ممکن است وسوسه شوید که قانون جذب را رها کرده و به دنبال روش های دیگری بروید. با این حال، آشکار کردن ثروت کاملاً ممکن است! شما فقط باید تکنیک های مناسب را بدست آورید.

حتما حتما مطلب تمرین قانون جذب را نیز مطالعه کنید.

علاوه بر این، حتی اگر فراوانی و کسب ثروت هدف اصلی شما نباشد، مطمئناً بدون توجه به جذب پول بیشتر به زندگی تان سود خواهید برد. چه بخواهید به یک رستوران بروید و در کنار همسرتان غذا میل کنید و چه بخواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، مطمئناً داشتن مقداری پول اضافی ضرری برایتان ندارد. این کار باعث افزایش و تقویت اعتماد به نفس در شما نیز می شود. در بسیاری از روایت هایی که افراد از قانون جذب پول و ثروت تعریف می کنند، موفقیت مالی دروازه ای برای رخ دادن موفقیت های دیگر در زندگی است. بنابراین، چرا یک هفته آینده را صرف قانون جذب پول و ثروت و انجام شش تکنیکی که در ادامه به آن ها پرداخته ایم نکنید؟

1. تمرکز بر فراوانی و ثروت

این تمرین اغلب در بالای لیست نکات پولی قانون جذب است. این تمرین بر اساس فرض اصلی قانون جذب است که شما بیشتر چیزی را که روی آن تمرکز می کنید را جذب خواهید کرد. بنابراین، اگر زمان بیشتری را صرف تمرکز بر کسب سود و ثروت کنید، ممکن است فرصت های بیشتری در این مسیر برای شما ایجاد شود. روش های مختلفی برای انجام دادن این کار وجود دارد. مثلا:

 • یک دفترچه یادداشت تهیه کرده و به صورت روزانه 1 تا 5 چیز که بابت داشتن آن ها از خداوند سپاسگزار هستید را در آن بنویسید.
 • چشمان خود را به مدت 3 تا 5 دقیقه ببندید و تمام وقت خود را به عمیق ترین احساس شکرگزاری تان برای کسب ثروت در زندگی بگذرانید.

2. جملات منفی را برگردانید

وقتی سعی می کنید فراوانی و ثروت را جذب کنید، یک ندای درونی اغلب به شما می گوید که نمی توانید. حتی گاهی اوقات به شما می گوید که لیاقت ثروتمند شدن را ندارید. هر زمان که چنین فکر منفی در شما به وجود آمد، بلافاصله آن را برگردانید و بر عکس آن تمرکز کنید. برای مثال، وقتی نگران هستید که «فکر نمی کنم هرگز آنقدر موفق باشم که بتوانم پول دربیاورم»، قاطعانه به خود بگویید «همه می توانند آنقدر موفق باشند که پول زیادی به دست آورند». در صورت لزوم، از یک تکنیک توقف فکر مانند گفتن کلمه «نه!» با صدای بلند یا تصور کردن یک علامت توقف قرمز استفاده کنید.

3. در راستای ارزش هایتان خرج کنید

خرج کردن

یکی دیگر از روش های عالی برای جذب پول این است که مطمئن شوید ثروتی را که در اختیار دارید صرف چیزهایی می کنید که واقعاً مهم هستند. وقتی به گونه ای زندگی می کنید که با ارزش هایتان همسو باشد، از خرج کردن پول هایتان لذت زیادی می برید و رابطه مثبت تری با پول ایجاد می کنید. به این شکل وقتی پول را با دیدی مثبت و عاشقانه می بینید، فوراً پول بیشتری جذب خواهید کرد! در همین راستا، اگر مطمئن نیستید برای چه چیزی ارزش قائل هستید، موارد زیر را انجام دهید:

 • پنج تجربه مهم زندگی خود را بنویسید.
 • 5 کلمه ای که زیاد به آن ها فکر می کنید را بنویسید و هر کدام را توصیف کنید.
 • از خود بپرسید: چه موضوعاتی بیشتر در فکر و ذهن شما ظاهر می شوند؟ این ها ارزش های کلیدی شما هستند.

4. با حقیقت کنار بیایید

تجلی ثروت فقط به این معنا نیست که پول را به شادی و خوشحالی ربط دهیم. این موضوع همچنین در مورد نگاه کردن به واقعیت وضعیت مالی تان و اقدام بر اساس آن صدق می کند. بنابراین، با خود صادق باشید. به تمام امور مالی خود از جمله بدهی ها نگاه کنید. در صورت نیاز از کمک گرفتن نترسید. دوستان، خانواده و مشاوران مالی همگی می توانند به شما کمک کنند تا برنامه ای برای بهبود وضعیت ترسیم کنید. اگر امروز فراوانی ندارید، اشکالی ندارد. به خود یادآوری کنید که رسیدن به جایی که می خواهید امکان پذیر نیست مگر اینکه با حقیقت جایی که در حال حاضر هستید درگیر شده و سعی در تغییر آن داشته باشید.

5. پول را بو کنید!

اگرچه ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما اگر با بوی پول ارتباط برقرار کنید، در استفاده از قانون جذب برای پول و ثروت بهتر خواهید بود. وقتی این کار را انجام می دهید، ارتعاش خود را با ثروت و فراوانی هماهنگ می کنید. در حین انجام این کار، تصور کنید تمام ثروتی که نیاز دارید در اختیارتان است. به این فکر نکنید که چرا پول می خواهید یا چگونه آرزو می کنید پول بیشتری داشته باشید. بگذارید مغزتان باور کند که در حال حاضر به طور کامل ثروتمند و غنی هستید. این امر یک تمرین سریع و آسان است. با این حال، این کار توسط اغلب افراد انجام شده و می تواند باورهای منفی قدیمی درباره پول را مجددا تشکیل دهد. باورهایی که مانع شما می شوند.

6. ترس از موفقیت را از بین ببرید

بسیاری از مردم با تصور اشتباهی که از ثروتمند شدن دارند، گاهی اوقات فکرهایی می کنند که در نهایت آن ها را نسبت به ثروت می ترساند. بنابراین، این افراد ممکن است تا حدی از این بترسند که اگر پول جذب کنند چه اتفاقی خواهد افتاد! اگر شما هم جزو این افراد هستید، تمام دلایلی که ممکن است باعث شود از ثروتمند شدن ترس داشته باشید را بنویسید.

به عنوان مثال، ممکن است بنویسید «اگر مردم فقط از من برای ثروتم استفاده کنند چه؟» یا «اگر خوشحال نباشم، حتی وقتی ثروتمند هستم، چه؟» برای هر ترس، به این فکر کنید که از کجا می آید. آیا کسی از گذشته تان این پیام را به شما داده است؟ آیا از محیط اجتماعی شما می آید؟ در نهایت برای هر نگرانی و ترس یک پاسخ بنویسید. به عنوان مثال «هرچقدر هم که ثروتمند باشم، هنوز دوستان واقعی را از دوستان دروغین می شناسم.» این موضوع باعث می شود ترس شما از یک سری مسائل از بین رفته و تفکرات مثبت جایگزین آن شود.

استفاده از مدیتیشن برای جذب پول

مدیتیشن جذب پول

شاید در حال حاضر در حال تمرین مدیتیشن هستید، یا شاید فقط به این فکر می کنید که برای اولین بار آن را امتحان کنید. صرف نظر از این موضوع، مدیتیشن هدایت شده برای جذب پول توسط همه افراد قابل انجام است. این روش یک راه فوق العاده است که باعث می شود ذهن خود را با واقعیت ثروت و پول تطبیق داده و احساسات مثبت در مورد ثروت در فکرتان ایجاد کنید.

به این شکل می توانید تصویر واضح تری از تجلی هدفتان داشته باشید. علاوه بر این، مدیتیشن ده ها مزیت علمی اثبات شده دیگر دارد، از مدیریت استرس گرفته تا افزایش همدلی، کاهش فشار خون و سلامت روان بهتر. شما نمی توانید یک شبه مبالغ هنگفتی را بدست آورید، اما می توانید تقریباً یک شبه پیش شرط های کسب ثروت فراوان را ایجاد کنید. ما شما را از طریق یک مدیتیشن اولیه جذب پول، گام به گام راهنمایی خواهیم کرد. همین راستا به موارد زیر به عنوان مدیتیشن «پول جذب» فکر کنید:

مدیتیشن ها به طور معمول قبل از خواب انجام می شود تا پیام ها به راحتی در ضمیر ناخودآگاه شما جذب شوند. مدیتیشن های جذب پول در مکانی راحت و آرام که در آن مزاحمی وجود ندارد شروع می شوند. به صورت ضربدری بنشینید یا روی صندلی بنشینید و پاهای خود روی زمین قرار دهید.

5 نفس عمیق بکشید و درهر بار دم و بازدم، تا شما ده بشمارید. با انجام این کار، تمام تنش و استرس را از بدن خود رها خواهید ساخت. وقتی کاملاً آرام هستید، بدن خود را در حال گرم شدن و پر شدن از نور گرم و طلایی تصور کنید. پس از گذشت چند دقیقه، تصور کنید که پول بر سر شما می بارد. تصور کنید که به میلیون ها دلار پول و ثروت دست پیدا کرده اید. تصور کنید که پول اتاق شما را پر می کند. به قدری که برای تمام عمرتان کافی است. اجازه دهید احساس شادی و رضایت داشته باشید. بعد از چند دقیقه که در این شادی غرق شدید، به آرامی چشمان خود را باز کنید. هنگامی که به مدیتیشن جذب پول عادت کردید، می توانید آن را دو یا سه بار در روز تکرار کنید، نه فقط قبل از خواب.

10 جمله تاکیدی قانون جذب پول و ثروت

سکه

با هدف افزایش تاثیرگذاری قانون جذب، استفاده از جملات تاکیدی جذب پول و ثروت می توانند به سرعت روی باورهای ذهنی شما تاثیر گذاشته و موجب شوند تمرکز و انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف تان داشته باشید. این جملات تاکیدی عبارات ساده ای هستند که حاوی پیام های قدرتمند شادی و موفقیت می باشند. از این رو پیشنهاد می کنیم جملات تاکیدی زیر را برای ثروت و فراوانی امتحان کنید. گفتن آن ها در آینه قبل از شروع روز می تواند بسیار موثر باشد.

 1. من عاشق پول هستم. پول خوب است.
 2. من هر روز پول بیشتری جذب می کنم.
 3. من آماده دریافت تمام ثروتی که سزاوار آن هستم می باشم.
 4. هیچ محدودیتی برای جذب پول وجود ندارد.
 5. من برای پول ارزش قائل هستم و بیشتر و بیشتر از آن را به زندگی خود جذب می کنم.
 6. من همیشه دقیقاً به اندازه پولی که نیاز دارم، خواهم داشت.
 7. کسب درآمد برای من آسان است.
 8. من می دانم که می توانم در جذب ثروت و در دستیابی به تمام اهدافم موفق باشم.
 9. من یک زندگی موفق، غنی و شاد دارم.
 10. هر روز، من مثل یک آهنربا ثروت بیشتری را جذب می کنم.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که قانون جذب واقعا چگونه کار می کند؟ و آیا می توانید از قانون جذب برای جذب حداکثر پول و ثروت استفاده کنید یا خیر؟ جواب بسیار ساده است؛ بله، شما می توانید. شما می توانید از قانون جذب برای جذب هر چیزی که می خواهید، از جمله پول و ثروت، استفاده کنید. اما ممکن است برای شما آسان تر باشد که به جای پول، چیزی که می خواهید را جذب کنید. این معمولاً به این دلیل است که اکثر مردم باوهای ذهنی محدود کننده در مورد پول و ثروت دارند. بنابراین اگر بتوانید روی باورهایتان کار کنید، متوجه می شوید که می توانید بدون صرف هزینه، آن چه را که می خواهید جذب نمایید.

تعریف درست پول و ثروت

پول و ثروت

به یاد داشته باشید، پول صرفاً یک وسیله مبادله و یک ابزار برای خرید چیزها و تجربیاتی که نیاز داریم و می خواهیم استفاده کنیم می باشد. بنابراین اغلب، ما به اشتباه فکر می کنیم که این خود پولی است که می خواهیم. در واقع آن چه ما واقعاً می خواهیم کارهایی است که می توانیم با پول انجام دهیم. به عنوان مثال، ممکن است فکر کنید که می خواهید برای پرداخت قبوض کارت اعتباری خود پول جذب کنید.

در واقع، آن چه شما واقعاً می خواهید، احساس ثروت، امنیت یا آزادی است. اگر بدهی کارت اعتباری و درآمد زیادی برای پرداخت آن صورت حساب ها داشتید، خوشحال می شدید، درست است؟ زمانی که پول کافی وجود ندارد، فکر می کنید باید پول بیشتری جذب کنید. این امر به این دلیل است که شما بر کمبود پول در مقابل فراوانی ثروت در زندگی تان تمرکز می کنید.

راه حل این موضوع لزوما جذب پول بیشتر نیست. در عوض، باید با پول رابطه درستی ایجاد کنید. بدهی شما یک هدیه است و می تواند به شما نشان دهد که چگونه با پول رابطه بهتری ایجاد کنید. با این حال، در حال حاضر، بیایید بر نحوه عمل قانون جذب تمرکز کنیم و ببینیم چگونه می توانید آن را در زندگی خود به کار بگیرید.

به جای کسب پول، روی اهداف تان تمرکز کنید

اولین اصل در قانون جذب این است که هر چیزی شبیه به خود را جذب می کند. بنابراین اگر برای خرید چیزی پول می خواهید، به جای اینکه به پول فکر کنید، مستقیماً به دنبال آن چه می خواهید بروید. فرض کنید می خواهید خانه بخرید. به جای تمرکز بر روی یک میلیارد تومان برای پیش پرداخت، تمرکز خود را روی خانه ای که می خواهید خریداری کنید بگذارید. از این رو ببینید خانه موردنظر شما کجاست؟ چه نقشه ای دارد؟ آیا این خانه شومینه دارد یا خیر؟ حال با توجه به چیزی که مدنظرتان است و پولی که در اختیار دارید، شروع به نوشتن راهکارها برای بدست آوردن آن چیز با دارایی تان کنید.

مثلا اگر مقداری پول برای خرید خانه کم دارید، روی یک کاغذ حساب و کتاب کنید که چگونه می توانید با دریافت مبلغی وام یا قرض گرفتن مبلغی پول از یک دوست می توانید این پول را بدست آوررده و خانه را خریداری کنید. شما باید دقیقاً آن چه را که واقعاً می خواهید، با جزئیات توصیفی تا حد امکان بنویسید. اولین گام برای جذب آن چه می خواهید این است که واضح و شفاف توضیح دهید که چه چیزی را چگونه می خواهید جذب کنید. افکار ما واقعیت هایمان را آشکار می کند. شما می خواهید روی بدست آوردن یک خانه تمرکز کنید نه پول برای خریدن یک خانه!

8 نکته طلایی در قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب پول

قانون جذب مقوله ای است که براساس آن می توان هر چیزی را که روی آن تمرکز انجام می شود، از ثروت گرفته تا عشق و خوشبختی، را بدست آورد. این قانون خیای ها را تغییر داد، اما با این وجود برای خیلی ها نیز کاربردی ندارد. مهم ترین علت عدم تاثیر قانون جذب در زندگی برخی ها این است که بسیاری از مردم نیمه دیگر معادله را فراموش می کنند: جذب آن چه می خواهید کافی نیست. شما نیز باید در مسیر جذب اقدام و تلاش کنید. ما در این قسمت هشت مرحله قابل اجرا را معرفی کرده ایم که به نوعی مکمل قانون جذب هستند.

1. با ترس های خود روبرو شوید

برای موفق شدن، باید بر ترس های خود غلبه کنید. برخی از افراد از شکست می ترسند. دیگران از موفقیت می ترسند خیلی ها از گرفتن تصمیم اشتباه می ترسند و اصلا تصمیم نمی گیرند. این وسوسه انگیز است که فکر کنید همیشه می توانید از فردا شروع کنید. در واقع شکست واقعی این است که هرگز تلاش نکنید. به جای ترس از چالش های اجتناب ناپذیر، اگر بپذیرید که آن ها بخشی از زندگی هستند، چه؟ مشکلات صرفا موقعیت هایی هستند که مقدم بر راه حل ها و فرصت ها به وجود می آیند.

2. یادآوری ویژگی های مثبت خود

قانون جذب بر گفتن جملات تاکیدی و تجسم خود در حال انجام اهدافتان تاکید دارد. برای مثال وقتی من شروع به کار در حوزه املاک و مستغلات کردم، در طول روز چند متن روی دستم می نوشتم تا در طول روز حرف های تاکیدی ام به من یادآوری شود. به عنوان مثال، من یک «حرف ب» برای عبارت تاکیدی «بهترین فروشنده» می نویسم.

وقتی به سر کار می رفتم این را می دیدم و فریاد می زدم: «من بهترین فروشنده کشور هستم! همه می خواهند از من خرید کنند! من ثروتمند خواهم شد!» همچنین استفاده از عبارات و اصطلاحاتی که در نهایت به جمله «من هستم» منجر می شوند، مستقیماً با ناخودآگاه شما صحبت می کند. اهداف و گفته های خود را بنویسید؛ تصاویری از آنچه که برای آن تلاش می کنید چاپ کنید و آنها را در اطراف خانه و محل کار خود قرار دهید. به این صورت وقتی شما آن ها را می بینید، بیشتر در ذهن تان نقش می بندد. تجسم زمانی قوی تر می شود که با احساسات قوی و مثبت پشتیبانی شود. تصور کنید که رسیدن به اهدافتان چه حسی خواهد داشت. این چیزی است که شما را الهام می بخشد.

3. ایده های بزرگ را اجرا کنید

اقدام یعنی کاری که می خواهید را انجام دهید و ایده های خود را شروع کنید. وقتی ایده بزرگی دارید، آن را یادداشت کنید. سپس مراحلی را که می توانید برای واقعی کردن آن انجام دهید، فهرست نمایید. شما می توانید برای انجام هرچه بهتر کارها و ایده های خود از یک دوست نزدیک تان کمک گرفته و با او مشاوره کنید.

4. از دیگران الگوبرداری کنید

برای این که در کاری که انجام می دهید بهترین باشید، به سادگی آن چه را که رقبایتان انجام می دهند بررسی کنید، سپس آن را بهتر یا متفاوت تر انجام دهید. سعی کنید شخصی باشید که بهترین افراد می خواهند در کنار او کار کنند. در این راستا، مربیان نیز بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. البته لازم نیست مربی شما یک رهبر بزرگ یا مربی گران قیمت باشد. بلکه یک مربی می تواند نویسنده ای باشد که نقل قول هایش به شما الهام می دهد یا حتی شخصی باشد که ویدیوهای انگیزشی او شما را برانگیخته می کند.

5. ورزش کنید

پول و ورزش

سلامت جسمانی شما بر تمام زمینه های زندگی تان تأثیر می گذارد. احتمالاً می دانید که باید ورزش کنید، اما آیا به خودتان اجازه می دهید این کار را با شرایط خودتان انجام دهید؟ به عنوان مثال، اگر فرد سحرخیزی نیستید، صبح ها ورزش نکنید. اگر از باشگاه متنفرید، یک ورزش گروهی انجام دهید یا از محل کار به خانه بروید. برای صرفه جویی در زمان در طول روز به راحتی می توان ورزش را قطع کرد، اما این کار را نکنید. 15 دقیقه پیاده روی خیلی بهتر از انجام ندادن هیچ کاری است. از ورزش به عنوان راهی برای رسیدن به اهداف دیگر استفاده کنید، مانند گذراندن وقت به تنهایی، که برای موفقیت بسیار مهم است. مهم ترین پیشرفت ها از تنهایی حاصل می شود، بنابراین هر روز برای خود وقت بگذارید.

6. بخشنده باشید

اگر می خواهید چیزی را بدست آورید، چیزهایی را باید ببخشید. این فقط در مورد پول صدق نمی کند. روی حالاتی که در حین بخشیدن چیزی احساس می کنید تمرکز کنید. وقتی پول می دهید و نسبت به آن احساس خوبی به شما دست می دهد، در ازای آن چیزی دریافت خواهید کرد که احساس خوبی دارد. وقتی به کسی می گویید روز خوبی داشته باشد، آن را بی خیال نگویید، بلکه با تمام احساس این جمله را به او گفته و به این شکل عشق را احساس کنید.مطمئناً در عوض حس خوبی را دریافت خواهید کرد.

این موضوع دلیل دیگری است که موجب می شود قانون جذب برای همه کار نکند. شما نباید فقط برای گرفتن چیزی در ازای آن چیزی را ببخشید. شما نباید به کسی که پولی نیاز دارد پول بدهید و از او انتظار داشته باشید که این پول را به روش خاص خرج کند. شما به آن ها کمک کرده و پولی را می بخشید زیرا می دانید شادی این کارتان به شما بازگردانده خواهد شد.

7. روی تیم خود سرمایه گذاری کنید

برای اینکه بهترین باشید، باید با بهترین ها کار کرده و به ارزش آن ها بپردازید. شما باید تیمی را تشکیل دهید که از افراد درجه یک تشکیل شده باشد. به نوعی شما روی این تیم سرمایه گذاری خواهید کرد. برای موفقیت این تیم، فرهنگ «یک بار در زندگی» را در بین اعضای تیم جاری کنید. مزایایی مانند برنامه های آموزشی یا سلامتی را ارائه دهید. با سفارش یک ناهار ویژه برای تیم خود یا بستن دفتر در اوایل جمعه، لحظات کوچک شادی را ایجاد کنید. به اعضای تیم خود آزادی و اعتماد به نفس بدهید. با داشتن یک تیم قوی پشت سرتان، موفقیت برای شما بسیار آسان تر خواهد بود.

همچنین شما می توانید پیروزی های کوچک و بزرگ را به عنوان یک تیم جشن بگیرید. دوپامین، هورمونی که به ما احساس رضایت می دهد، ما را به سمت عمل سوق می دهد. پس باید هر کاری که باعث ایجاد آن می شود را انجام داد. با جشن گرفتن موفقیت می توانید این هورمون را ایجاد کرده و اشتیاق درونی را در خود و دیگر افراد ایجاد کنید.

8. از زندگی لذت ببرید و آن را ادامه دهید

ثروت فقط پول نیست. ثروت می تواند داشتن وقت آزاد برای لذت بردن از پول و جدا شدن از کار باشد. یاد بگیرید از سپری کردن اوقات با عزیزان تان بدون چشمداشت لذت ببرید. برای کسب ثروت در درازمدت، باید اقداماتی را انجام دهید که در وهله اول باعث ثروتمند شدن شما می شوند. به همین خاطر در همه حال و همه شرایط مثبت بمانید و از فاز منفی خودداری کنید. اگر ناگهان به خود آمده و دیدید در یک گفتگوی پر از حرفای منفی قرار دارید، خود را به دستشویی معذور کرده یا وانمود کنید که یک تماس تلفنی مهم دارید. شما اگر بتوانید ذهن تان را مدیریت کنید، می توانید زندگی تان را به بهترین شکل کنترل نمایید.

سخن پایانی

قانون جذب پول

پول، ثروت و دارایی چیزهایی هستند که تمام افراد در بیشتر طول عمرشان به کسب آن ها می پردازند. اگر تعریف درستی از پول داشته و در مسیر درستی قدم برداریم، جذب ثروت و پول برایمان بسیار آسان خواهد بود. ما در این مقاله از سایت وان جذب به طور کامل و جامع به نقش قانون جذب در کسب پول و ثروت و چگونگی تاثیرگذاری راهکارهای عملی آن پرداختیم. همچنین در طول مقاله مباحثی همچون مدیتیشن برای جذب پول و همچنین بهترین جملات تاکیدی در این حوزه را مورد بحث و بررسی قرار دادیم.

این مقاله دیدگاه نسبتا جامعی را نسبت به مسئله قانون جذب پول و ثروت به شما عزیزان ارائه می دهد. اگر نسبت به مباحث این حوزه علاقه خاصی داشته و می خواهید با استفاده از قانون جذب به پول و ثروت زیادی دست پیدا کنید، بدون شک شرکت در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب به شما کمک فراوانی خواهد کرد. در این دوره نکات جذاب و هیجان انگیز قانون جذب که توسط تیم تحقیقاتی وان جذب گردآوری شده اند برای شما در دسترس می باشد. برای تهیه این دوره از طریق لینک های موجود اقدام نمایید. از این که تا پایان این بخش نگاه های زیبایتان را به ما هدیه دادید از شما سپاسگزاریم. در صورت تمایل از سایر مقالات رایگان مجله آموزشی وان جذب نیز دیدن فرمائید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا