راز اعداد 369 و نحوۀ استفاده از 3 6 9 در زندگی

معمولاً در مراحل اولیۀ کار با قانون جذب احساس ناامیدی می‌کنید. شاید صرف‌نظر از کاری که انجام می‌دهید، ظاهر نشوید، یا در هر مرحله احساس می‌کنید که لبریز از امور منفی شده‌اید.

مهم نیست که چه نوع مانعی بین شما و تجلی وجود دارد، یک رویکرد در کل فرایند وجود دارد که سابقه اثبات شده‌ای دارد که عبارتست از: روش 3 6 9.

براساس روش‌شناسی اعداد مقدس، این استراتژی تجلی راه جدیدی را برای تبدیل بزرگترین رویاهای شما به واقعیت روزانه ارائه می‌دهد.این راهنمای مقدماتی روش تجلی 369 تمام حقایق اساسی را که باید برای شروع بدانید، به شما ارائه می‌دهد.

پس از توضیح اثربخشی و تاریخچه روش، به چهار مرحله آسان و موثر که می‌توانید برای شروع استفاده از این روش در زندگی روزمره خود بردارید، می‌پردازیم. در نهایت، نگاهی به رویکردهای بیشتری خواهیم انداخت که می‌توانند پتانسیل تجلی شما را بیش از حد افزایش دهند.

روش تجلی 369 چیست؟

احتمالاً تاکنون در مورد روش 369 نشنیده‌اید، بنابراین ممکن است فکر کنید که دقیقاً چیست و از کجا نشأت می گیرد.

در حقیقت، این روش برنامه از تیک‌توک که یک شبکه اجتماعی است که به مردم امکان بارگذاری فیلم‌های کوتاه را می‌دهد، سرچشمه گرفته است.

این شبکه مخصوصاً در بین جوانان (که رقص، طنز و برنامه‌های کمدی را بارگذاری می‌کنند) محبوب است، همچنین مکانی برای یافتن و به اشتراک گذاشتن توصیه‌های زندگی است.

در این مورد، یکی از حامیان قانون جذب به نام کلارک کگلی با استفاده از دانش اعداد مقدس، روش جدیدی را برای افزایش پتانسیل تجلی خود به اشتراک گذاشت.

به طور دقیق‌تر، کگلی از نوشته‌های نیکولا تسلا در مورد قدرت اعداد 3، 6 و 9 استفاده کرد؛ با همۀ این اعداد در زندگی روزمره روبرو هستید و می‌توانید از آنها استفاده کنید.

کگلی سپس راهنمای مفصلی برای استفاده از این اعداد در تمرینات ارائه و توضیح می‌دهد که چگونه هر کسی می‌تواند از روش 369 استفاده کند؛ حتی افرادی که هیچ تجربه ای در مورد قانون جذب ندارند.

اما ویژگی‌های خاص 3، 6 و 9 چیست؟

تاریخچه کد تسلا 369

همان‌طور که در بالا ذکر شد، این روش از نیکولا تسلا استفاده می‌کندکه 369 گاهی اوقات «کد مخفی» او نامیده می‌شود و به وضوح با توانایی ما در تأثیرگذاری بر واقعیت مرتبط است.

دلیل این‌که تسلا این اعداد الهی را نامیده است، به دلیل قاعده‌ای است که آنها در سیستم اعداد ما بازی می‌کنند و غیرقابل خراب شدن است. به طور خاص، توجه داشته باشید که یک دایره دارای 360 درجه است و 3+6 =9.

در عین حال، حتی وقتی این دایره را به طور مکرر تقسیم می‌کنید، باز هم عدد 3، 6 یا 9 را دریافت می‌کنید. در حالی که تسلا در ریاضیات دانشمند بود و توضیحات بیشتری در این زمینه نوشت، اینها حقایق کلیدی هستند که باید بدانید و به شما آن‌چه را که باید در مورد مرکزیت این اعداد در جهان بدانید، منتقل می‌کنند.

و ما دلایل خوبی داریم که کار تسلا را جدی بگیریم، از جمله اینکه او سیستم تامین برق جریان متناوب (AC) مدرن را اختراع کرد و مداوم مداخلات جدیدی را در طول زندگی خود ایجاد کرد.

اما وقتی می‌خواهید رویاهایتان را نشان دهید، روش او در عمل چگونه است؟ بیایید نمونه‌های عینی را بررسی کنیم که چگونه 369 می‌توانند م.ثر باشند.

روش 369 چگونه واقعا کار می‌کند

محبوبیت اخیر روش‌های 369 منجر به انبوهی از ویدئوها و مطالب وبلاگ شده است، زمانی که حامیان قانون جذب نحوۀ تأثیر این روش جدید بر آنها را بیان می‌کنند، آنها را قوی‌تر می‌کند.

به عنوان مثال، یکی از کاربران تیک‌توک کلیپی را بارگذاری کرد که در آن نحوۀ استفاده از روش 369 برای تمرکز بر ابراز دوستی صمیمی‌تر با دوست نزدیک خود را نشان می‌داد.

او تمام انرژی خود را بر فکر کردن در مورد آن دوست و تصور متنی که برای فرد موردنظر می‌آید، متمرکز کرد. او توضیح داد که فردا یک پیام دریافت کرد، بنابراین او نمونۀ دیگری را امتحان کرد.

در مورد دوم، او همین کار را کرد، فقط روی مردی تمرکز کرد که عاشقانه او را جذب کرده بود و تقریباً بلافاصله از او نیز شنید!

این تنها یکی از موارد متعددی است که افراد از روش 369 برای نشان دادن قدرتمندتر و دقیق‌تر خود از قبل استفاده می‌کنند.

اما اینجا دقیقاً چه خبر است؟ چگونه می‌توانید از دانستن این اعداد مقدس تا تبدیل رویاهای خود به واقعیت گام بردارید؟ برای این‌که بتوانید این رویکرد را در زندگی خود اعمال کنید، وقت آن است که در چهار مرحله اصلی از طریق این روش صحبت کنید.

نحوۀ استفاده از روش تجلی 369

استفاده از روش 369 قانون جذب از همه مهارت‌های مشابه تمرینات تجلی استفاده می‌کند، اما شما را تشویق می‌کند که آنها را ببینید و از آنها به روشهای کمی متفاوت استفاده کنید.

فرایند استاندارد قانون جذب بر طیف وسیعی از فعالیت‌ها متمرکز است، در حالی که مدل 369 ساده و متمرکز است. در اینجا مواردی است که برای شروع باید بدانید.

سه تأییدیه

ابتدا مجموعه‌ای از سه تائیدیۀ مجزا را انتخاب کنید که نشان می‌دهد چگونه می‌خواهید زندگی خود را بهبود ببخشید.

این تأییدات ظاهری باید مختصر و دل‌انگیز باشد؛ مانند «امسال شریک رویایی خود را پیدا خواهم کرد» یا «روز به روز شادتر می‌شوم.»

شش بار بیان کردن

با گفتن شش بارۀ این سه جمله در روز خود را تأیید کنید.

این امر آنها را در ناخودآگاه شما قفل می‌کند و بطن خواسته‌های شما را به جهان منتقل می‌کند تا بتواند نیازهای شما را برآورده کند.

نه ثانیه تمرکز کنید

بعد از گفتن جملات تأکیدی خود، نه ثانیه را صرف تجسم هرچه بیشتر جزئیات کنید.

واقعیت جدید شما چگونه خواهد بود؟ چه احساسی خواهید داشت؟

به مدت 21 روز تکرار کنید

برای نشان دادن خواسته‌های خود، 21 روز کامل را با سه مورد تأیید شش‌باره در روز و با هر بار تجسم نه ثانیه‌ای سپری کنید.

شما آن‌چه را که می‌خواهید بلافاصله پس از اتمام دریافت کنید، دارید.

روش‌های بیشتری برای آشکارسازی با قانون جذب پیدا کنید

روش 369 در حال حاضر یک رویکرد قانون جذب بسیار محبوب است، اما روشهای تجلی عمیقا شخصی است.

علاوه بر این، بیشتر ما هنگام استفاده از بیش از یک چارچوب، بهترین عملکرد را داریم و بسیاری از موثرترین آنها نیز از قدرت اعداد استفاده می‌کنند.

در شکل فوری، در اینجا سه روش دیگر است که می‌توانید برای نشان دادن رویاهای خود استفاده کنید:

روش 5 55 55

با استفاده از این تکنیک، شما تصور می‌کنید که می‌خواهید چه چیزی را نشان دهید، سپس آن را با تأیید توصیف می‌کنید که 55 بار در روز به مدت 5 روز می‌نویسید.

انجام این کار بسیار وقت گیر است، اما این یک روش قوی برای تمرکز انرژی و آشکار ساختن مقاصد شما برای جهان است.

همچنین می‌توانید آن را با اهداف جدید یا نسخه‌های اصلاح شده اهداف قدیمی تکرار کنید؛ فقط مطمئن شوید که دوره‌ای را انتخاب کرده اید که زمان کافی برای انجام تمرین نوشتاری را دارید!

روش همزمانی

در اینجا تمرکز بر یافتن اعدادی است که مکرراً مشاهده می‌کنید و استفاده از عددشناسی برای تعیین آن‌چه آنها در مورد تصمیماتی که برای رسیدن به اهداف خود باید انجام دهید را نشان می‌دهد.

نسخه‌ای از این رویکرد همچنین نمادها و حیوانات خاصی را در بر می‌گیرد که همه آنها همچنین چیز مفیدی را در مورد کارهایی که باید برای شاد بودن انجام دهید، به شما می‌گویند.

این اعداد و نمادها ممکن است در زندگی روزمره و در رویاها دیده شوند و اغلب نمایانگر سیستم‌های اعتقادی باستانی هستند.

روش فیلمنامه نویسی

به گفته طرفداران این رویکرد، نوشتن توضیحات دربارۀ آینده مورد نظر شما حتی از تجسم این آینده بسیار قوی‌تر است.

این تکنیک شامل «نوشتن‌گویی» است؛ به عبارت دیگر، نوشتن یک رخداد به گونه‌ای که گویی پیشتر با موفقیت آن شغل ایده‌آل، شریک کامل یا خلاقیت شگفت‌انگیز را دنبال کرده‌اید.همه افکار و احساسات را توضیح دهید، اوضاع چگونه به نظر می‌رسد و اکنون چگونه خودتان را می‌بینید.

 اولین دوره تخصصی علم عددشناسی در ایران! 

 تمام راز های اعداد در این دوره ۸ ساعته فاش شد! 

 برای اطلاعات بیشتر کافیست روی بنر زیر کلیک کنید 

منبع
thelawofattraction

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

‫11 دیدگاه ها

 1. من با این روش یه کارخوب پیدا کردم یه وام گرفتم و مشکلم تا حدودی حل شد پیشنهاد میکنم برای یک بار انجام بدین کائنات به شما کمک میکنن و به خواستتون میرسید

 2. ها خوبه انرژی شارجه مرسی ممنون و سپاسگزارم شارجه همه جی هست

 3. تو یک روز برا چندتا خواسته میتونیم تسلا بنویسیم؟دایره بکشیم؟

 4. لطفا درباره راز اعداد تسلا بیشتر صحبت کنید برامون

 5. مهدی احمدی گفت:

  عالی بسیار آموزنده .درود بر شما

  1. اسم اون برنامه ای که گفتی تیک‌توک نیس تیک تاک هس🤦🏼‍♀️Tik Tok

   1. باهوش. اونا توک تلفظ میکنن

 6. بسیار عالی سپاس فراوان

 7. مرسی از اینکه این مطالب بطور کامل بیان کردید

  1. تیم وان جذب گفت:

   خواهش میکنم. خوشحالم که مطلب براتون مفید بوده.

   1. سلم خسته نباشی .مطالب همه مفیدهستن فقط خواستم اگه امکانش هست ازاینکه چرابین همهی اعداد این سه عدد انتخاب شدن هرکدوم درجای خودش چه معنا وکارایی تاثبر گذاری دارن که باکنار کذاشتن همدیگه کارجادویی انجام میدن ممنون سپاس گذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا