دوره تخصصی عدد شناسی (۰ تا ۱۰۰) برای اولین بار در ایران

این دوره به شما کمک می کند جنبه های جدیدی از زندگی و شخصیت خود را، با استفاده از مفاهیم اعداد مختلف، شناسایی کنید

آیا برایتان سوال است که چرا مدام با ساعت هایی مثل 12:12 ، 00:00 ، 23:32 و … روبرو می شوید؟

آیا احساس می کنید یک عدد خاص در زندگی تان بیش از سایر اعداد تاثیر دارد؟

آیا در زندگی تان مدام با اعداد خاصی روبرو می شوید؟

اگر پاسخ تان به سوالات بالا “بله” است، این دوره مخصوص شماست.

** توضیحات مقدماتی دوره: دوره عدد شناسی سایت وان جذب، نخستین دوره تخصصی عدد شناسی در ایران و حتی جهان است که با بهره مندی از ده ها منبع موثق تاریخی و علمی تهیه شده و محتوایی را به کاربران ارائه می کند که شاید پیش از این هیچ منبع دیگری به آن اشاره نکرده باشد. ویژگی منحصر به فرد این دوره، پوشش تمامی مباحث موجود در علم عدد شناسی و بیان ساده مطالب است. به گونه ای که تمام افرادی که علاقمند به این حوزه هستند می توانند به سادگی از محتوای دوره بهره مند شده و از آن استفاده نمایند. این دوره برخلاف بسیاری از دوره هایی که با عناوین زرد از کاربران کلاهبرداری کرده و هیچ محتوای تازه ای به آن ها ارائه نمی دهد، با کمک متخصصین و محققین علم عدد شناسی تهیه شده و مطالب غیرواقعی و کذب در آن قرار نگرفته است. از این رو اگر سابقه ای در زمینه مطالعه علم عدد شناسی نداشته و می خواهید با این مفهوم بیشتر آشنا شوید، این دوره برای شما فوق العاده جذاب خواهد بود. تجربه کاربرانی که از این دوره استفاده کرده اند نشان می دهد اغلب افراد پس از استفاده کامل از مطالب داخل فایل های دوره، نگرش جدیدی نسبت به جهان پیرامون خود و اعدادی که با آن ها روبرو می شوند پیدا می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره عدد شناسی سایت وان جذب، این صفحه را مطالب کنید.

تاریخچه علم عدد شناسی

اعداد شناسی از کجا آمده و چگونه به وجود آمده است؟ در جواب این سوال باید گفت این علم همانند بسیاری دیگر از علوم همچنان منشا مشخصی ندارد. اگر نگاهی به سایر علوم باستانی بیاندازید، می بینید که منشا بسیاری از آن ها همچنان یک راز است. مصر و بابل مکان هایی هستند که گفته می شود قدیمی ترین سوابق مکتوب اعداد در آن وجود دارد. شواهد دیگر نشان می دهد که اعداد شناسی هزاران سال پیش در روم، چین، یونان و ژاپن استفاده می شد. اعداد امروزی نیز معمولاً به فیثاغورث، فیلسوف یونانی نسبت داده می شود. اگرچه معلوم نیست عدد شناسی دقیقا توسط چه کسانی اختراع شده، اما امروزه این علم به سطح کاملاً متفاوتی رسیده است. محققان و پژوهشگرانی که در طول این سال ها در پی کشف راز و رمزهای اعداد تحقیقات زیادی انجام داده اند، تا حدود زیادی توانسته اند مسیر پیشینیان را مبنی بر گسترش این علم طی کنند. به همین خاطر مطالبی که در این دوره با آن روبرو هستید، نه تنها برگرفته از آورده پیشینیان و تحقیقات دانشمندان قدیمی است، بلکه نظریات دانشمندان معاصر نیز در آن ها دیده می شود. این دوره کامل ترین و بروزترین دوره عدد شناسی ایران بوده و محتوای آن به صورت کاملا تخصصی تهیه شده است.

عدد شناسی چیست و چرا باید به آن توجه کرد؟

عدد شناسی یکی از قدیمی ترین و عجیب ترین علومی است که از گذشته تا به امروز به آن توجه ویژه ای شده است. این علم از اعداد مختلف، ترکیبات اعداد، حروف و نمادهای زندگی افراد معنا می گیرد و به این شکل یک سری پیام ها و رخدادها را برای افراد پیش بینی می کند. علم عدد شناسی علمی است که می توان به وسیله آن از الگوهای زیربنایی جهان بهره مند شد و از حقایق اینکه چه کسی هستیم اطلاعات جالبی بدست آورد. این یعنی، شما می توانید فقط و فقط با دانستن معنی یک سری اعداد و آگاهی از ترکیبات اعداد و حروفی که ممکن است به صورت روزمره با آن ها برخورد داشته باشید، به یک سری راز و رمز جالب و هیجان انگیز در مورد اتفاقات آینده و این که شما کجای این جهان قرار گرفته اید دست پیدا کنید. شاید هم اکنون که در حال خواندن این متن هستید، کاربردهای علم عدد شناسی و معجزه این علم را باور نداشته باشید. ما به شما حق می دهیم؛ چرا که تمام انسان ها به صورت ذاتی در پذیرش چیزهای جدیدی که قبلا هیچ سر و کاری با آن نداشته اند کمی سخت عمل می کنند و چه بسی خیلی ها هرگز مباحث جدیدی که با آن روبرو می شوند را نمی پذیرند.

اصلاح علم عدد نشاسی

علم عدد شناسی که در زبان لاتین با اصطلاح نامرولوژی (Numerology) به آن اشاره می شود، علمی است که تاریخ پیدایش آن به صدها سال پیش باز می گردد و اگر نگاهی به تاریخچه آن بیاندازید، می بینید که این علم جزو علومی است که بسیاری از دانشمندان، فلاسفه و صاحب نظران تاریخ به آن اشاراتی داشته اند. به صورت خلاصه، اگر بخواهیم به شما عزیزان بگوییم که این علم به چه دردی می خورد و چه نکاتی را به ما می آموزد، می توان به این موضوع اشاره کرد که علم عدد شناسی معنای اعداد را در زندگی هر شخص به او می گوید. مثلاً شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به ساعت تلفن همراه خود نگاه کرده و با ساعت 19:19 دقیقه یا 21:12 دقیقه یا ساعات این چنین روبرو شده باشید. و یا در زندگی تان با یک عدد بیش از سایر اعداد ارتباط گرفته و به آن حس خوب یا بد پیدا کرده باشید. خیلی ها در زندگی شان عدد شانس دارند، مثلا شخصی است که متولد 18 فروردین بوده و عدد 18 در زندگی کاری، شخصی، ورزشی و … او نقش مهمی دارد. به طوری که در 18 سالگی وارد تیم مورد علاقه خود شده و اولین قرارداد او 18 میلیون تومان است. یا شخص دیگری که عدد شانس او 8 بوده و این عدد بارها و بارها در زندگی او تکرار شده است. علم عدد شناسی به ما راز و رمز این که چرا اعداد مدام جلوی چشم ما ظاهر شده و گویا در اطراف ما هستند را برملا می کند.

شما می توانید این علم را نادیده بگیرید یا اصلا به آن توجه نکنید، اما هرگز نمی توانید از اتفاقات و نتایجی که بر اساس علم اعداد قابل پیش بینی است چشم پوشی کرده و آن ها را نادیده بگیرید. موضوع عدد شناسی به دلیل جذابیت های خاصی که در خود جای داده، امروزه به یکی از محبوب ترین موضوعاتی تبدیل شده که خیلی از جوانان و حتی افراد مسن به دنبال آگاهی در آن هستند. این که چرا یک فرد مدام با ساعات رند روبرو می شود؟ چرا یک فرد مدام یک عدد را در زندگی اش موثر می بینید و هزاران مثال دیگر که نقش اعداد را در زندگی ها و این جهان هستی نشان می دهد. با توجه به این که در بین سایت های ایرانی و حتی خارجی هیچ سایتی به صورت کاملا واضح و جامع به موضوع عدد شناسی اشاره نکرده است، ما در سایت وان جذب تصمیم گرفتیم دوره ای تحت عنوان دوره عدد شناسی تهیه کرده و با هزینه ای اندک به شما عزیزان ارائه نماییم. محتوای این دوره همان چیزی است که می تواند به شما در آگاهی از جایگاه تان در جهان هستی اطلاعات درستی بدهد. این دوره توسط کارشناسان و افرادی تهیه شده که سال هاست در این زمینه تحقیقات مختلفی را انجام داده و سرانجام توانسته اند به یک جمع بندی عالی و خوب برای تعریف و تشریح این علم برسند. اگر در بین سایت های ایرانی و حتی خارجی ساعت ها وقت گذاشته و تمام منابع و مطالب را مطالعه کنید، باز هم نمی توانید به درک درستی از تمام مباحث مهم و جنجالی علم اعداد دست پیدا کنید. چرا که هر سایت و منبعی به صورت خلاصه به تعریف این علم پرداخته و شما با خواندن محتوای این سایت ها با پازلی در ذهن تان مواجه می شوید که قطعات آن همان سوالاتی هستند که ممکن است برایتان رخ دهد. ما در سایت وان جذب، دوره جامع عدد شناسی را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم تا اگر علاقه به علم مرموز و جنجالی اعداد دارید، بدون تلف کردن وقت تان به گنجینه ای از اطلاعات ارزشمند و نایاب دسترسی داشته باشید.

با کمک علم عدد شناسی، چه دستاوردهایی خواهیم داشت؟

به زبان ساده، عددشناسی مطالعه اعداد در زندگی شماست. شما می توانید با استفاده از علم عدد شناسی، اطلاعاتی در مورد جهان و همچنین هر فرد کشف کنید. در واقع عددشناسی به عنوان زبان جهانی اعداد شناخته شده و در نگاه اول می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. علم عدد شناسی انواع مختلفی دارد. این یعنی اعداد فیثاغورث، اعداد کابالا و … تعریف و جایگاه خاصی در این علم داشته و از آن ها به دلایل مختلفی استفاده می شود. خوشبختانه در این دوره به صورت کامل در مورد انواع اعداد و جایگاهشان در این علم صحبت کرده ایم. روش های مختلفی برای استفاده از انواع اعداد وجود دارد. عدد شناسی به ما می گوید جهان مثل یک سیستم عمل می کند و اعداد در این سیستم عنصر تعیین کننده می باشند. از این رو با مطالعه دقیق علم عدد شناسی می توان از درک بهتر جهان پیرامون بهره مند شد. با درک این موضوع که همه چیز در جهان به اعداد وابسته است و می تواند معادل اعداد باشد، یک عدد شناس می تواند چندین عنصر از یک فرد را گرفته و با روش های مختلف آنها را به اعداد معنی دار تجزیه کند. سپس می‌توان از معنای اعداد برای فهم برخی مسائل مثل مسیر زندگی، رابطه عاشقانه، هدف و حتی ویژگی‌های شخصیتی خود و دیگران استفاده کرد.

چرا از دوره عدد شناسی استفاده کنیم؟

دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم، دنیایی بسیار عجیب و پر رمز و راز است. هر کدام از ما روزانه با ده ها اتفاق عجیب روبرو می شویم که ممکن است متوجه خیلی از آن ها نشویم. برای درک بعد جدیدی از دنیای پیرامون خود، می بایست وارد مسیری شوید که قبلا در آن قدم نگذاشته اید. این مسیر می تواند یک سبک زندگی جدید، یادگیری یک مهارت جدید و بهره مندی از یک علم جدید باشد. خیلی وقت ها افراد در زندگی هایشان متوجه رخدادهایی می شوند که همواره با آن ها همراه بوده و حتی با تغییر سبک زندگی و یادگیری مهارت های جدید هم تمام نمی شوند. این اتفاقات، همان مواردی هستند که کائنات برای شما در نظر گرفته است. از این رو تنها با فراگیری یک علم که بتواند راز و رمزهای جهان هستی را برملا کند می توانید پرده از واقعیت برداشته و با چرایی این مسائل آشنا شوید. این علم، علم عدد شناسی است. علم عدد شناسی که از هزاران سال پیش تا به امروز مورد توجه بسیاری از افراد بوده است، علمی است که در آن از اعداد به عنوان عناصر اصلی سیستم جهان استفاده می شود.

برای درک بهتر این موضوع، شما می توانید جهان را مثل یک ماشین حساب و اعداد را عناصر اصلی این سیستم در نظر بگیرید. طبیعتاً وقتی به درک درستی از معنای اعداد برسید، فهم این که چرا 2 ضربدر 2 می شود 4 دیگر سخت و عجیب نخواهد بود. در زندگی هر فرد، اتفاقاتی رخ می دهد که ردپای برخی اعداد در آن ها دیده می شود. اگر افراد با معنای علم اعداد آشنا باشند، می توانند وارد بعد جدیدی از زندگی خود شده و با معنی بسیاری از اتفاقات آشنا شوند. بدون شک استفاده از یک دوره کامل که در آن علم عدد شناسی تعریف و تشریح شود، نیاز کسانی است که می خواهند درک تازه ای از زندگی و جهان پیرامون شان داشته باشند. پس از استفاده از این دوره، شما تبدیل به فردی خواهید شد که می تواند دلیل برخی از اتفاقاتی که در زندگی اش رخ می دهد را با علم اعداد توضیح داده و دیگر خیلی مسائل برایش گنگ و عجیب نخواهد بود. همچنین این دوره به شما کمک می کند ویژگی های شخصیتی خود را بهتر شناخته و با مسیری که در آن قرار دارید بیشتر آشنا شوید. تمام این موارد توضیحاتی است که اثبات می کند دوره عدد شناسی یک دوره کاملا تخصصی بوده و افرادی که علاقمند به درک بهتر جهان هستی می باشند می توانند نهایت استفاده را از آن داشته باشند.

آیا قانون جذب و علم عدد شناسی ارتباطی با یکدیگر دارند؟

بله، قانون جذب و علم عدد شناسی دو مبحث مهم هستند که یکدیگر را همپوشانی می کنند. به طوری که بخشی از مباحث اصلی قانون جذب در علم اعداد استفاده شده و از علم اعداد نیز برای درک برخی از مطالب قانون جذب بهره گرفته می شود. خوشبختانه در این دوره عدد شناسی که امروز با معرفی آن در خدمت شما هستیم، این موضوع نیز به صورت کامل معرفی شده و توضیحاتی خوبی از آن در فایل های صوتی گنجانده شده است. سایت وان جذب که فعالیت اصلی آن در زمینه قانون جذب می باشد، ده ها مطلب ارزشمند از این قانون را به صورت رایگان منتشر کرده است. اگر به دنبال گسترش اطلاعات خود در زمینه قانون جذب می باشید، توصیه می کنیم ابتدا با مطالعه مطالب رایگان این حوزه با کلیات قانون جذب آشنا شده و سپس با تهیه این دوره، کاربرد علم اعداد در قانون جذب را بدانید.

تضمین کسب نتیجه به کمک این دوره چیست؟

دوره ای که امروز با معرفی آن در خدمت شما هستیم، جزو دوره های آموزشی است که کسب نتیجه و بازدهی در آن به خود فرد بستگی دارد. به طوری که ممکن است یک فرد با استفاده از این دوره، نتایج درخشانی در زندگی شخصی، کاری، عاطفی و … خلق کند و بالعکس فرد دیگری با بهره مندی از این دوره، صرفاً آگاهی خود را افزایش داده و نتیجه خاصی را به عمل نیاورد. ما ضمانت می کنیم محتوای این دوره از نظر کامل بودن و پوشش تمام سرفصل ها در بالاترین سطح ممکن قرار داشته و چنانچه فردی بخواهد از صفر تا صد علم عدد شناسی را بشناسد، این دوره به او کمک سرشاری خواهد کرد.

چرا هزینه تهیه این دوره بسیار پایین است؟

خیلی از عزیزانی که قصد تهیه دوره عدد شناسی وان جذب را دارند از ما بابت قیمت پایین این محصول سوال کرده و می پرسند که چرا این دوره ارزشمند با این قیمت کم در دسترس قرار گرفته است؟ در جواب این دوستان می توان اینگونه گفت که قیمت یک دوره به مبلغ پولی که برای بهره مندی از آن پرداخت می شود بستگی نداشته و ارزش اصلی در محتوای ارائه شده است. ما برای تهیه این دوره هزینه زیادی صرف کرده و هزینه اندکی که از کاربران دریافت می شود به منظور پوشش این هزینه هاست. به همین خاطر پولی که کاربران برای خرید این دوره پرداخت می کنند، هزینه بسیار اندکی است که در واقع به متخصصین و گویندگان دوره پرداخت می شود و نه مدیریت سایت. ما همواره برای جلب رضایت کاربران مان تلاش کرده و امروز نیز با ارائه دوره تخصصی عدد شناسی با قیمت بسیار پایین، سعی در پیشبرد هدف اصلی مان که بهبود و ارتقاء دانش هموطنان عزیز است داریم. به همین خاطر قیمت پایین دوره را ملاکی برای زیر سوال بردن ارزش آن در نظر نگیرید. بدون شک این دوره کامل ترین و حرفه ای ترین دوره عدد شناسی ایران بوده و اگر بتوانید دوره ای کامل تر از این دوره به ما معرفی کنید، هزینه پرداختی تان به صورت کامل تقدیم تان خواهد شد.

محتوای این دوره شامل چه مباحثی است؟

محتوایی که در این دوره ارائه می شود شامل مباحث متنوعی است که از جمله آن می توان به منشا و تاریخچه علم عدد شناسی، آشنایی با معنی و مفهوم عدد شناسی، اهمیت عدد شناسی، ارتعاش اعداد در علم عدد شناسی، روانشناسی اعداد و مفاهیم اعداد اصلی، انواع مختلف عدد شناسی، طالع بینی افراد با کمک علم عدد شناسی، نحوه یافتن اعداد شخصی خود، رابطه بین قانون جذب و اعداد، تفسیر ساعت های تکرار شونده و معکوس و … اشاره کرد. ناگفته نماند علاوه بر این موارد، ده ها موضوع دیگر نیز در این دوره آورده شده و هر موضوع به صورت مفصل توضیح داده شده است.

اطلاعات دوره:

 • نوع محتوا: فایل صوتی
 • مدت زمان: ۸ ساعت
 • حجم فایل: ۳۵۷ مگابایت
 • تعداد: ۱۸ عدد فایل صوتی
 • زبان: فارسی
 • تهیه شده به صورت اختصاصی توسط تیم وان جذب

با علم عددشناسی همین الان شروع به تغییر شگفت انگیز زندگی خود کنید

آیا نمی خواهید به جمع مثبت دو هزار نفری بپیوندید که این دوره را تهیه کردند؟

قیمت: ۲۱۰ هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

قیمت جدید: فقط ۹۹ هزار تومان!

می خواهم این دوره را تهیه کنم

برای تهیه دوره کافیست بر روی دکمه قرمز رنگ بالا کلیک کنید

سوالات متداول کاربران

در این قسمت با برخی از سوالات متداولی که ممکن است برای کاربران وجود داشته باشد در خدمت شما عزیزان هستیم. چنانچه پرسش شما بین موارد زیر نبود، از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در ارتباط باشید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره برای تمام افرادی که علاقمند به مباحث عدد شناسی بوده و می خواهند اطلاعات خوبی در این زمینه کسب نمایند مناسب است. شایان ذکر است استفاده از این دوره هیچ محدودیت سنی نداشته و تمام کاربران عزیز با هر سطح سواد و دانشی می توانند از محتوای موجود در این دوره بهره مند شوند.

دوره عدد شناسی وان جذب چه تفاوتی با دیگر دوره ها دارد؟

در بین سایت های ایرانی و خارجی، سایت وان جذب اولین سایتی می باشد که اقدام به تهیه دوره جامع عدد شناسی نموده است. از این رو این دوره منحصر به فرد بوده و قابل قیاس با هیچ دوره ای نمی باشد. تفاوت این دوره با سایر دوره هایی که ممکن است در آینده تهیه شود در کیفیت بیان مطالب و جامع بودن آن است.

محتوای این دوره آموزشی به چه شکلی است؟

این دوره آموزشی در قالب فایل صوتی به خریداران محترم ارسال می شود. این فایل های صوتی شامل چندین سر فصل بوده و هر سر فصل توسط گویندگان بیان می شود. شایان ذکر است فایل دانلودی این دوره به صورت فایل فشرده (zip) بوده و برای استفاده از فایل ها بایستی نرم افزار مخصوص باز کردن این فایل ها روی سیستم کاربر نصب شده باشد.

منابع مورد استفاده از این دوره چه منابعی است؟

برای تهیه این دوره از منابع مختلفی استفاده شده است. این منابع سایت های خارجی و داخلی، کتاب های معتبر قدیمی و جدید، نظرات و تجربیات متخصصین و البته کاربران و … می باشد. به همین خاطر ادعا می کنیم دوره عدد شناسی وان جذب کامل ترین دوره ای است که می توان در این زمینه تهیه و از آن استفاده نمود.

مدت زمان لازم برای استفاده از این دوره چقدر است؟

این دوره در قالب چندین فایل صوتی بوده و مجموع این فایل های صوتی حدود 6 ساعت می باشد. از این رو بسته به این که این فایل های صوتی را به چه صورتی گوش می کنید، ممکن است بین یک یا چند روز زمان برای بهره مندی از محتوای این فایل لازم داشته باشید. توصیه می کنیم برای فهم هر چه بهتر مطالب، از فایل های صوتی به ترتیب و به صورت پشت سر هم استفاده کرده و فاصله طولانی بین آن ها نیاندازید.

این دوره به صورت دانلودی است یا پستی؟

این دوره به صورت فایل دانلودی در اختیار کاربران قرار گرفته و عزیزانی که این دوره را تهیه می کنند، محتوای آن را در قالب یک فایل zip دریافت خواهند کرد.

نحوه خرید این دوره به چه شکلی است؟

برای خرید دوره عدد شناسی سایت وان جذب، ابتدا با مطالعه کامل متن این صفحه با کلیات چیزی که قرار است آن را خریداری کنید آشنا شده و سپس با کلیک روی دکمه پرداخت، وارد صفحه پرداخت محصول شوید. پس از ورود به صفحه درگاه بانکی که مستقیماً به سیستم بانک مرکزی متصل است، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و سپس روی گزینه پرداخت کلیک کنید. به این شکل اگر اطلاعات شما صحیح باشد با پیامی مبنی بر «پرداخت موفق» روبرو شده و سپس به صفحه دانلود فایل دوره منتقل می شوید.

می خواهم این دوره را تهیه کنم

برای تهیه دوره کافیست بر روی دکمه قرمز رنگ بالا کلیک کنید

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام. خسته نباشید. من با دیدن چند مقاله رایگان که گذاشتید . تصورات اشتباهی که داشتم درست شد. بابت دورهاتون ممنونم. ودادن چنین فرصت طلایی بسیار با ارزش هست. تشکر فراوان.

 2. ستاره معظمی گفت:

  مطالب دوره و کیفیت صدا و همه چی عالیییی😍😍

 3. سلام خدمت تیم محترم و فعال سایت وان جذب. این دوره علم عددشناسی کامل ترین دوره ای بود که راجع به اعداد فرشتگان و عددشناسی دیدم و واقعا لذت بردم جوری که می خوام دوباره این دوره رو از اول گوش بدم چون خیلی نکات زیادی توی دوره بود که اطلاع نداشتم. لطفا اگر در زمینه عدد شناسی و متافیزیک دوره جدیدی ساختید حتما ایمیل بفرستید.

  1. تیم وان جذب گفت:

   سلام وقت بخیر. باعث افتخارمونه که رضایت داشتید. چشم حتما اگر مقاله مهم یا دوره جدیدی تهیه شد برای شما و مشترکان وان جذب ایمیل میفرستیم.

 4. محمدحسین گفت:

  سلام ایا میشه کارت به کارت خریداری کرد؟

  1. تیم وان جذب گفت:

   سلام بله مشکلی نیست. از قسمت تماس با ما می توانید به پشتیبانان سایت وان جذب پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا