چگونه غیرممکن را ممکن کنیم؟

در سال 1963، مارتین لوتر کینگ جونیور به دنیا گفت: “من یک رویا دارم”. برای بسیاری، این رویا دور از دسترس به نظر می رسید. با این حال، به دلیل پیگیری شجاعانه دکتر کینگ برای رسیدن به این رویا، شانس همزیستی مسالمت آمیز که در دهه 1960 بسیار غیرممکن به نظر می رسید امروز برای همه ما ممکن شده است.

جان اف کندی آرزو داشت مردی را به ماه بفرستد. این رویایی بود که از تصورات بسیاری فراتر رفت و آنها این رویا را غیرممکن می دانستند. در 20 جولای 1969، انسان به سمت ستارگان رفت و اولین قدم خود را بر روی ماه برداشت. این امر، ذهن و تخیل کسانی را که زمانی در این جاه طلبی مهم تردید داشتند باز کرد.

اخیراً، مردی به نام فلیکس بامگارتنر مرزهای چیزی را که همه ما قبلاً «غیرممکن» می‌دانستیم، شکست. فلیکس با سقوط آزاد 24 مایلی قبل از فرود ایمن روی زمین، از فضا پرید. او خودِ دیوار صوتی را شکست. حال، اگر به اندازه کافی شواهدی را پیدا نکردید که چیزی به نام رویای “خیلی بزرگ” وجود ندارد، پس رویاهای شما باید خارج از این دنیا باشند! فلیکس از قوانین جهانی و آنچه که ما تا به حال به عنوان غیرممکن می‌دانستیم سرپیچی کرد.

آیا غیر ممکن، ممکن است؟

در طول تاریخ و حتی در زندگی روزمره امروزی ما، افرادی بوده اند و هستند که به طور مداوم غیرممکن ها را ممکن می کنند.

فیلم متحرک، برق، رای زنان، اینترنت، هواپیما و رویاهای بسیار باشکوه اما به ظاهر غیرممکن وجود داشته است که ممکن شده است. توسط عده معدودی شجاع و جسور که با یک رویا، تردیدها و حتی مقاومت دیگران را به چالش کشیدند تا نه تنها زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهند، بلکه زندگی دیگران را نیز تغییر دهند و ما باید برای همیشه قدردان این افراد باشیم. ما باید از این افراد نه تنها به خاطر تأثیر ماندگاری که بر جهان داشته‌اند، بلکه بیشتر از همه برای اینکه به ما نشان داده‌اند که رویاهای ما هر چقدر هم بزرگ یا غیرعادی باشد، چیزی به نام «غیر ممکن» وجود ندارد، سپاسگزار باشیم.

اینجا کلیک کنید تا در آزمون 60 ثانیه ای ما شرکت کنید و دریابید که چگونه می توانید سریعتر رویاهای خود را آشکار کنید!

همانطور که رویاپردازان انجام می دهند

آیا آرزویی داری؟ البته که انجامش میدی! همه ما پر از رویاهایی هستیم، رویاهایی که ممکن است از کودکی در سر داشته‌ایم، یا رویاهایی که هنوز در سر داریم. به طرز شگفت انگیزی، همه ما قادر به تحقق این رویاها هستیم. می خواهید بدانید چرا؟ زیرا احتمالاً کسی قبل از شما این رویا ها را داشته است یا اگر نداشته اند، برای هر چیزی، یک بارِ اول وجود دارد!

شخصِ عاشقی پیدا کنید که با او بتوانید دنیا را کاوش کنید، بچه دار شوید، کتابفروشی خود را راه اندازی کنید، در فوتبال حرفه ای شوید، آن چک 1000000 پوندی را تهیه کنید یا به ماه پرواز کنید! شما موجودی بی حد و حصر هستید. تجربیات شما در زندگی کاملاً ساخته شماست، بنابراین مطمئناً باید آنها را به بهترین شکل ممکن تبدیل کرد؟

مطلب مرتبط: تابلو کائنات چیست؟ (تابلو آرزو ها)

در تاریک ترین لحظات ترس، شاید زمانی که هیچ چیز ممکن به نظر نمی رسد یا خود را در مرز بین عمل و انفعال می بینید، از خود بپرسید:

  • «آیا شخص دیگری به این امر دست یافته یا خیلی نزدیک شده است؟

پاسخ همیشه باید یک بله بزرگ و قاطع باشد. از این پاسخ به عنوان شاهدی استفاده کنید تا به شما شجاعت بدهد تا چیزهایی را که تا به حال در سر داشته اید و برایتان «غیرممکن» بوده اند، دنبال کنید.

رویا پردازیِ رویای غیرممکن

به خودتان اجازه دهید رویای غیرممکن تان را ببینید. همین امروز شروع به جستجوی هر تجربه، افراد، مکان‌ها یا فعالیت‌هایی که تا به حال آنقدر ترسیده‌اید یا محتاط بوده‌اید که به دنبالشان نرفته اید، کنید!

همانطور که می دانید، برای ایجاد چیزی در واقعیت، ابتدا باید بتوانیم آن را در ذهن خود ایجاد کنیم. پس ادامه دهید، مدتی را صرف زندگی در رویاهای خود کنید و با جزئیات تصور کنید که بلند پروازانه ترین رویاهایتان چه حس، صدا، مزه و بویی دارد. بسیاری از احساسات و عواطف طاقت فرسایی را که زندگی در این رویا در شما ایجاد می کند، کاوش کنید. چه حسی دارد؟ آزاد کننده، قدرتمند، آرامش بخش، وجد آور؟

سعادت خود را دنبال کنید و زندگی شما می تواند برای بهتر شدن تغییر کند. و چه کسی می داند، شاید تحقق رویای شما ممکن است به دیگران کمک کند تا رویای خود را تحقق بخشند.

تصور کنید فردایی وجود نداشته باشد. با دانستن اینکه هرگز به رویاهای خود نرسیده اید، می توانید احساس رضایت کنید؟ اگر شرایط فعلی شما کامل نباشد، مهم نیست. با آنچه اکنون دارید شروع کنید و ایمان داشته باشید که بیش از اندازه کافی است.

آخرین نکته این است که، سعی کنید به یاد داشته باشید که هیچ رویایی هرگز فقط در مورد مقصد نیست، بلکه در مورد سفر نیز هست! در زمانِ حال بمانید و از هر لحظه برای رسیدن به رویای خود لذت ببرید. هر رویایی یک کار مداوم در حال پیشرفت است. خود “رویا” باید در مورد اقدام مستمر در جهت تحقق کامل و بالاترین خوشبختی شما باشد.

ممکن کردن غیرممکن ها به معنای صادق بودن در موردِ خوشبختی زندگی و فراخوانِ برتر بودن در درون شماست. شما هرگز نمی دانید، ممکن است رویای متفاوت تر و درخشان تری در راه خود پیدا کنید.

برای شروع یک رویاپردازی خارق العاده آماده اید؟ پیشنهاد می کنیم با مطلب قانون جذب چیست از سایت وان جذب شروع کنید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا