تابلو کائنات چیست؟ (تابلو آرزو ها)

تابلو کائنات مجموعه ای از تصاویر است که نشان دهنده یک هدف می باشد. هدف این ابزار این است که انرژی خود را روی رویای خاصی که دارید متمرکز کنید. همان طور که تصاویر را پیدا می کنید و آن را نمایش می دهید، حس خود را از آن چه می خواهید به دست آورید تقویت کرده و اهداف خود را به طور فزاینده ای ملموس تر می کنید.

کاربردها و مزایا تابلو کائنات

تابلو کائنات کاربردهای بالقوه زیادی داشته و در رابطه با تمام اهداف و خواسته ها می توان از آن استفاده کرد. تابلوهای کائنات برای شخصی که آن ها را می سازد منحصر به فرد می باشد. از این رو شما می توانید از آن ها برای نمایش هر رویایی در زندگی تان استفاده کنید. خیلی از دوستان و همراهان عزیز وان جذب از ما می پرسند که شکل و شمایل تابلو کائنات به چه صورتی است؟ در جواب این افراد می توان گفت که تابلو کائنات یک تخته چوب پنبه ای بزرگ با تصاویر چسبانده شده روی آن است که هیچ قانون یا استانداردی برای ساخت آن وجود ندارد.

شما می توانید آن را خیلی بزرگ ساخته یا کوچک تر بسازید. به عنوان مثال می توانید از یک صفحه a4 یا یک سطح بزرگ تر پوشش یک دیوار برای ایجاد تابلو کائنات استفاده کنید. اگرچه توصیه می کنیم برای ساخت تابلو کائنات از یک برد فیزیکی استفاده کنید، اما اگر شرایط ساخت آن را به صورت فیزیکی ندارید، می توانید آن را روی رایانه خود نیز بسازید. شما می توانید تابلو کائنات را چاپ کرده یا آن را به عنوان یک تصویر رایانه ای در کامپیوتر شخصی تان داشته باشید. تنها کاری که بایستی انجام دهید این است که مجموعه ای از تصاویر را که به یک هدف کلیدی مربوط می شود را در یک قاب بگنجانید تا بهترین گالری از اهداف و خواسته هایتان ایجاد شود.

تابلو کائنات چگونه کار می کند؟

تابلو کائنات

تابلو کائنات عملکرد ساده ای داشته و تا حد زیادی با تمرکز روی توجه و فکر شما کار می کند. به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید عشق خود را به یک شخص خاص ابراز کنید. در این مورد، تابلو کائنات شما ممکن است از زوج های تخیلی یا مشهوری را که می خواهید از آنها تقلید کنید، عکس هایی از مکان هایی که می خواهید بروید، و نقل قول هایی برای الهام گرفتن از آن ها یا شعرهایی که باور و عقیده شما از عشق واقعی را مثال می زند، تشکیل شده باشد. از طرف دیگر، تصور کنید که رویای شما داشتن یک کسب و کار موفق است.

تابلو کائنات شما ممکن است شامل تصاویری از صاحبان کسب و کارهای موفقی که برای شما الگو هستند به همراه برخی شعارهای انگیزشی باشد. حتی می توانید آثار هنری یا نمایش های انتزاعی از هدف خود را نیز در این تابلو بگنجانید. قدرت تابلو کائنات در طیف وسیعی از زمینه های مهم مرتبط با قانون جذب مسئله ای اثبات شده است. این تابلوها به تجلی، شناسایی آرزوها و خواسته ها، تجسم خلاق و تجسم مداوم اهدافی که در سر دارید کمک زیادی می کند.

فواید استفاده از تابلو کائنات در قانون جذب

اکنون که درک بهتری از شکل و شمایل تابلو کائنات داشته و می دانید چگونه باید آن را ساخته و از آن برای تسهیل اهداف خاص زندگی تان استفاده کنید، بیایید نگاهی دقیق تر به چگونگی و چرایی این تکنیک بیاندازیم.

تابلو کائنات در قانون جذب

اولاً، به یاد داشته باشید که قانون جذب به ما می گوید که به جای کمبود، روی فراوانی تمرکز کنیم. به عبارت دیگر، تنها زمانی که بر مثبت بودن، قدردانی و آن چه در حال حاضر داریم تمرکز می کنیم، می توانیم خوبی های بیشتری را به زندگی مان جذب کنیم. تابلو کائنات می تواند به این امر کمک زیادی کند. به طوری که با کمک این تکنیک به جای این که درگیر فکر کردن در مورد اینکه چقدر دوست داشتید زندگی تان متفاوت بود شوید، زمان و انرژی خود را صرف غوطه ور شدن در چشم انداز خود از این که زندگی تان چه خواهد شد می کنید. این امر به شما کمک می کند تا در فرکانس بالاتری ارتعاش کرده و احساس مثبتی در مورد آن چه می خواهید را از خود نشان دهید.

در مرحله دوم، تابلو کائنات می تواند به شما کمک کند تا بر باورهای محدودکننده ای که درباره خود دارید غلبه کنید. هر بار تصویری که نشان می دهد چه چیزی را می خواهید جذب کنید انتخاب می نمایید، آن صدای انتقادی درونی تان که می گوید «من لیاقت آن را ندارم!» یا «من هرگز نمی توانستم آن را داشته باشم.» را به چالش می کشید. هنگامی که یک تابلو کائنات ایجاد می کنید، به پتانسیل بی حد و حصر خود متعهد می شوید و احساس ارزشمند بودن خود را تقویت می کنید. علاوه بر این، در نظر داشته باشید که داشتن یک تابلو کائنات در اطراف شما کمک می کند ذهنتان را دائماً از دستیابی به اهداف زندگیتان آگاه کنید. حتی زمانی که مستقیماً به تابلوی خود نگاه نمی کنید، ضمیر ناخودآگاه شما با حضور آن عجین می شود. و هر چه بیشتر روی چیزهایی که می خواهیم جذب کنیم تمرکز کنیم، احتمال بیشتری وجود دارد که آن ها را با سرعت بیشتری در زندگی واقعی مان آشکار سازیم. ناگفته نماند تابلو کائنات شما می تواند به سرعت خلق و خوی یا طرز فکر شما را تغییر دهد. به طوری که اگر شروع به احساس ضعف کردید، بلافاصله تصویر واضحی از فردی که می توانید به آن ها تبدیل شوید به شما ارائه می دهد.

به تصویر کشیدن خواسته ها و اهداف شما

اگر به دوران کودکی خود فکر کنید، احتمالاً آرزوها و خواسته های زیادی را به یاد می آورید. وقتی جوان هستیم، تشویق می شویم که رویاهای بزرگی داشته باشیم و آینده های تصویری خود را عملی کنیم. با این حال، وقتی وارد بزرگسالی می شویم، حرف های کمی متفاوت تر از آن چه در گذشته دریافت کردیم به ما گفته می شود.

برخی هنوز ما را تشویق می کنند که آرزو کنیم، اما صدای آزاردهنده ای به شما می گوید که در مورد آن چه رویایش را دارید «واقع بین» باشید. اگر به خواسته های خود دسترسی نداشته باشید، شانس شناخت واقعی تان را از خود سلب کرده اید. با تابلو کائنات، به طور خودکار با خیال پردازی تان از یک زندگی ایده آل هماهنگ می شوید. تصاویر بصری می تواند به شما کمک کند تا موانع خود را کنار گذاشته و با انگیزه بیشتری به دنبال رویاهایتان باشید. با انجام این کار، ممکن است حقایق جدیدی در مورد عمیق ترین ارزش های خود و آن چه از زندگی می خواهید کشف کنید. این امر در نهایت می تواند به شما کمک کند تا اهداف خود را مجدداً تنظیم کرده و برای آینده ای شادتر و پرافتخار تر برنامه ریزی کنید.

قدرت تجسم خلاق

تجسم خلاق

اگر از قبل از سایر تکنیک های قانون جذب استفاده می کنید، احتمالاً با این ابزار تجسم خلاقانه به خوبی آشنا هستید. این تمرینی است که در آن چشمان خود را می بندید، وارد حالت مدیتیشن می شوید و تصویری دقیق از زندگی که می خواهید داشته باشید می سازید. قدرت تجسم به شما کمک می کند تا درک واضح تری از آنچه می خواهید داشته و شما را تشویق می کند که باور کنید این آینده می تواند از آن شما باشد. در نتیجه، تجسم باعث می شود شما در فرکانس فراوانی به جای کمبود، ارتعاش کنید. شما باید برای اجرای این تکنیک، توجه خود را به این که چه کسی هستید و چه چیزی می توانید به دست آورید، متمرکز کنید نه روی چیزهایی که ندارید.

از این رو تابلو کائنات را می توان نوعی تجسم خلاق نیز دانست. شما باید برای ساختن تصویر ذهنی تان از رویاهایی که در سر دارید وقت گذاشته و مرتباً آن را مرور کنید تا حتی روی جزئیات کوچک آن نیز متمرکز شوید. علاوه بر این، شما می توانید از تابلو کائنات خود به عنوان یک ابزار تجسم خلاق استفاده کرده و به کمک آن تجسم بهتری از اهداف تان داشته باشید. قبل از اینکه چشمان خود را ببندید و تصویری از آینده خود بسازید، به مجموعه کلمات و تصاویر روی این تابلو نگاه کنید.

قدرت تجسم مداوم

قدرت تجسم مداوم ناشی از عادات مثبت خاصی است که در طول زمان شکل می گیرند. اگر به انجام تمرین های تجسم خلاقانه و ایجاد تابلو کائنات ادامه دهید، به خود آموزش می دهید که به روشی خاص در مورد خود (و جهان) فکر کنید. علاوه بر این، شما ذهن خود را بر روی امکان تحقق خواسته ها، خوش بینی و ارزشی که دارید متمرکز می کنید. این امر به نوبه خود به شما کمک می کند تا نه تنها هدفی را که در تابلو کائنات تان به تصویر کشیده شده اید بهتر جلوه دهید، بلکه موجب می شود هر چیز دیگری را که می خواهید در زندگی تان آشکار شود را پیش روی چشم تان داشته باشید. از این گذشته، هر چه بیشتر باور داشته باشید که می توانید کارهای بزرگ انجام داده و لیاقت انجام آن ها را داشته باشید، عظمت و قدرت بیشتری جذب می کنید.

اگر با خودگفتاری منفی دست و پنجه نرم می کنید و یک منتقد درونی پر سر و صدا دارید، تجسم مداوم یک تکنیک بسیار قوی در برای تقویت باورهای ذهنی شما است. با گذشت زمان، تمرین های تجسم می تواند نحوه صحبت و گفت و گوی شما را با خود تغییر دهد. تابلو کائنات همچنین موجب می شود وقتی احساس ضعف می کنید به آن توجه کرده و این توجه شما را از منفی گرایی به سمت مثبت هدایت کند. با گذشت زمان، احتمالاً دیگر به برد تابلو کائنات نخواهید داشت، زیرا دیدگاه پیش فرض شما مثبت خواهد بود.

چگونه یک تابلو کائنات بسازیم؟

ساخت تابلو کائنات

اکنون که متوجه شدید چرا تابلوهای کائنات اینقدر قدرتمند و موثر هستند، بد نیست بدانید که چگونه می توانید به بهترین شکل تابلو کائنات خود را بسازید. ما شما را از طریق پنج گام اصلی که باید برای ایجاد تابلویی که اهداف تجلی شما را پشتیبانی می کند بردارید راهنمایی می کنیم.

مرحله 1: اهداف خود را مشخص کنید

قبل از شروع به ایجاد تابلو کائنات خود، بسیار مهم است که درک روشنی از خواسته ها و اهداف خود داشته باشید تا بتوانید موارد کلی و مناسب را برای ساخت این تابلو برنامه ریزی کرده و در نظر بگیرید. در اینجا پنج مورد از مفیدترین سوالاتی که باید در مراحل اولیه برنامه ریزی ساخت تابلو کائنات از خود بپرسید وجود دارد. این سؤالات برای کسانی مفید است که نمی دانند چگونه می خواهند از تابلو کائنات استفاده کنند. شایان ذکر است حتی اگر از قبل فکر می کنید که ایده کاملاً تعریف شده ای در مورد اهداف و خواسته هایتان دارید، باز هم پرسیدن این سؤالات خالی از لطف نبوده و می تواند به اصلاح و بهتر شدن رویاها و اهداف شما کمک زیادی کند. این سوالات عبارتند از:

1: می خواهید چه کسی باشید؟

شما باید قبل از هرچیزی از خود بپرسید که دوست دارید چه جور آدمی باشید؟ دوست دارید دیگران شما را چگونه ببینند؟ از کدام کلمات می خواهید برای توصیف خود در آینده تان استفاده کنید؟ گاهی اوقات، تهیه فهرستی از ویژگی های ایده آل شما مفید بوده و بسیار کارساز است. شما باید از خود بپرسید که اگر احساس خوشبختی و کامل بودن می کردید، به عنوان یک شخص چه رفتار و شخصیتی داشته و چگونه با دیگران تعامل می کردید؟ همچنین پرسیدن پرسش هایی مثل این که «اغلب چه احساساتی را درک می کنید؟» و «بر اساس چه ارزش هایی زندگی می کنید؟» هم می تواند به خودشناسی بهتر شما کمک زیادی کند.

2: دوست دارید کجای زندگی باشید؟

شهر

کلمه «کجا» در این سوال می تواند طیف گسترده ای از سوالات فرعی مهم دیگر را در بر گیرد. این سؤال واقعی وجود دارد که در کجای جهان می خواهید زندگی کنید، در چه شهر و در چه کشوری؟ سپس این سؤال مطرح می شود که چه زندگی می خواهید داشته باشید؟ دوست دارید زندگی شما چگونه به نظر برسد، در شهر باشد یا روستا، و اوقات خود را با چه کسانی سپری می کنید؟ می خواهید به چه مرحله ای از حرفه خود برسید؟ محل کار رویایی شما چیست؟ می خواهید بیشتر اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانید؟ و سوالاتی از این دست. در واقع این که کجای زندگی باشید جواب بسیار گسترده ای دارد که مفهوم و هویت شما را در آینده روشن می کند.

3: می خواهید چه تجربیاتی داشته باشید؟

در مرحله بعد، انواع تجربیاتی که می خواهید به طور خاص مرتبط با هدف یا اهداف خود داشته باشید، در نظر بگیرید. شما تصور می کنید چه کاری انجام می دهید و چه حسی خواهد داشت؟ انجام یک تمرین تجسم خلاق کوتاه می تواند در اینجا مفید باشد، جایی که چشمان خود را به مدت 3 تا 5 دقیقه می بندید و به تخیل خود اجازه می دهید انواع تجربیاتی را که می خواهید داشته باشید را به شما نشان دهد. همچنین به این فکر کنید که می خواهید این تجربیات را با چه کسانی به اشتراک بگذارید. اگر در حال تصور یک سناریوی کاری هستید، همکاران شما چه کسانی هستند؟ و اگر اهداف شما در مورد زندگی شخصی تان است، چه تجربه هایی را در رابطه می خواهید؟

4: می خواهید چه اهدافی را پوشش دهید؟

شما می توانید اهداف تان را در حوزه های مختلف در یک تابلو کائنات مشخص کنید. این امر نشان دهنده طیف وسیعی از اهداف شما خواهد بود. برخی از اهداف شما در این تابلو ممکن است به هم مرتبط بوده یا نمایانگر بخش های مختلفی از زندگی شما باشند. در هر صورت، سعی کنید دسته بندی های مختلف اهداف تان را محدود کرده و حوزه هایی را انتخاب کنید که برای شادی، رفاه و پیشرفت شخصی شما حیاتی و مهم هستند. همچنین به یاد داشته باشید که می توانید بیش از یک تابلو کائنات ایجاد کنید؛ بنابراین اگر ترجیح می دهید برای هر دسته از اهداف تان تابلو کائنات مخصوص را ایجاد نمایید، نیازی به تقسیم یک تابلو به دسته های مختلف ندارید.

5: از چه عناصری در تابلو کائنات استفاده می کنید؟

در نهایت، در مورد نوع چیزهایی که می خواهید روی تابلو کائنات خود قرار دهید، کمی فکر کنید. آیا تصاویر خاصی وجود دارد که از قبل به ذهن تان خطور کرده باشد؟ اگر چنین است، بهترین منابع برای این تصاویر چیست؟ و آیا می خواهید اشیاء را نیز شامل شود؟ در مورد تصاویر هنری چطور؟ با پاسخ به این سوال، مجموع جواب های شما به پنج سوال بالا تکمیل شده و آماده انجام مرحله بعدی می باشید.

مرحله 2: جمع آوری تصاویری که اهداف شما را نشان می دهد

جمع آوری

اکنون که به طور موثری تابلو کائنات خود را به خواسته ها و اهداف اصلی تان محدود کرده و تمام موارد لازم را به خوبی تنظیم کردید، وقت آن است که بیشتر در مورد آن چه که واقعاً در آن به کار گرفته اید فکر کنید.

اولاً توجه داشته باشید که شما می توانید از هر عنصری که باعث ساخت تابلو کائنات می شود استفاده نمایید. این عناصر می تواند شامل کاغذ، مقوا، مواد یا اشیاء جامد مانند پر، مدال و غیره باشد.

ثانیاً، اگر تازه شروع به انجام این کار کرده اید، بد نیست بدانید مجلات و موتورهای جستجوی تصویر می توانند منابع خوبی برای تهیه تصاویر مناسب برای شما باشند. با این حال، هرگز نباید در این زمینه محدود عمل کرده و تمام تصاویر و عکس های موردنیازتان را از این منابع تهیه کنید. با خیال راحت طراحی کنید، نقاشی کنید و از الگوهای مختلفی برای نشان دادن اهداف تان استفاده کنید.

در ساخت تابلو کائنات هیچ محدودیتی وجود ندارد. به شرط آن که ایده تان شما را با رویایی که دارید مرتبط ساخته و شما را در یک ذهنیت مثبت نگه دارد. برای بسیاری از مردم، کلمات نیز نقش کلیدی و مهمی در معنادار کردن تابلو کائنات دارند. این کلمات و عبارات ممکن است نقل قول های انگیزشی یا کلمات پرانرژی باشند. شما می توانید کلماتی مثل «عشق، موفقیت و شادی» را در این تابلو به کار بگیرید تا اثر بهتری از این تکنیک کسب نمایید. اگر چیزی باعث می شود در مورد هدف زندگی خود احساس اعتماد به نفس و هیجان داشته باشید، آن را روی تابلو کائنات خود قرار دهید!

مرحله 3: ارتباط با خود واقعی

خود واقعی

برای ارتباط با خود واقعی تان، باید به عمل ساخت تابلو کائنات به عنوان یک نوع آیین خاص رفتار کنید. یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که یک فضای آرام و امن برای انجام کار خود پیدا کنید. این تکنیک در مورد تنظیم هرچه بهتر خواسته ها و ارزش های خود و جلوگیری از تأثیرات منفی است. هنگامی که مکانی آرام و مناسب برای ایجاد تابلو کائنات خود پیدا کردید، مطمئن شوید که همه چیزهای مورد نیازتان را در اختیار دارید. این چیزها ممکن است شامل تصاویر چاپ شده، برش هایی مجلات، اشیاء، چسب و غیره باشد.

همچنین اگر لازم است کاری برای ایجاد یک فضای متمرکز و آرامش بخش انجام دهید، آن را حتما در نظر بگیرید. شاید بخواهید برخی از موسیقی های انگیزشی را پخش کنید یا به صداهای مراقبه ای از طبیعت گوش دهید (مثل صدای امواج یا بارندگی). در همین حال، یک شمع معطر نیز می تواند به ایجاد روحیه انگیزشی و خوب در شما کمک کند. از این گذشته شما می توانید از بوهای مورد علاقه خود و آن هایی که به شما نشاط می بخشند استفاده نمایید. در این بین چیزهایی را بخوانید یا به آن ها گوش دهید، نگاه کردن به نقل قول های قانون جذب یا گوش دادن به یک سخنرانی انگیزشی شما را در وضعیت ذهنی مناسبی قرار می دهد.

در نهایت، بسیاری از مردم وقت گذاشتن برای مدیتیشن قبل از ایجاد تابلو کائنات را مفید می دانند. به این صورت بایستی چند دقیقه بنشینید و به آرامی نفس عمیق بکشید و روی لحظه حال تان تمرکز کنید. اجازه دهید حواس پرتی هایان از بین بروند، به رویایی فکر کنید که تابلو کائنات شما قرار است نشان دهد و سپس چشمانتان را باز کنید. اکنون آماده ساختن تابلو کائنات خود هستید.

مرحله 4: ایجاد تابلو کائنات مخصوص خود

تابلو کائنات

راهنمای بالا به شما در مورد بسیاری از چیزهایی که بایستی در مورد ایجاد تابلو کائنات بدانید اطلاعاتی را بیان کرد. در این مرحله، شما باید از میان طیف وسیعی از تصاویر و کلماتی که وجود دارد، بهترین ها را انتخاب کنید. این کلمات و تصاویر در واقع بایستی امیدها و رویاهای شما را به بهترین شکل ممکن نشان دهند. با این حال، اگر بتوانید واقعاً روی کاری که انجام می دهید تمرکز داشته باشید، تابلو کائنات بهتری ایجاد خواهید کرد.

اگر احساس کردید که ممکن است اکنون زمان مناسبی برای ساخت این تابلو نباشد، کمی استراحت کنید و بعداً این کار را انجام دهید. طبیعتاً برای انجام این کار بهتر است در چارچوب ذهنی درستی باشید تا اینکه خود را مجبور به کامل کردن یکپارچه آن کنید. همچنین بایستی تعادل مناسبی بین دقت در قرار دادن تصاویر و مکان آنها پیدا کنید. اگرچه لازم است مجموعه تصاویر شما یک روایت را منتقل کرده و ترتیب تصاویر شما معنایی پیدا کند، اما در واقع هیچ قانون سخت و صد در صدی در مورد این که دقیقا کجا و چگونه تصاویر و کلمات باید قرار داده شوند وجود ندارد. شما باید به آن چه می بینید و عمل می کنید اعتماد کنید و هر آن چه ذهن تان می گوید انجام دهید.

مرحله 5: تجسم مداوم و دیدن تابلو

تکرار کردن

در نهایت، به یاد داشته باشید که قدرت تابلو کائنات بسیار فراتر از چیزی است که تصور می کنید. در واقع، برای شما حیاتی است که به طور منظم به تابلو کائنات خود نگاه کنید تا بیشترین بهره را از آن ببرید. نویسندگان و کارشناسان قانون جذب فرآیندی را توصیه می کنند که آن را تجسم مداوم می گویند. این یعنی شما باید هر روز چند لحظه به اهداف خود و جایگاهتان در آینده فکر کنید. این کار را در ساعات مختلف روز انجام دهید. به عنوان مثال، برخی از افراد ترجیح می دهند اول صبح به تابلو کائنات خود نگاه کرده و برخی نیز قبل از خواب به منظور پاکسازی ذهنشان از تمام اتفاقات بد و پر کردن آن از رویاها و اهداف به آن نگاه می کنند. بخشی از تجسم مداوم همچنین شامل یافتن راه هایی برای به روز رسانی منظم تابلو کائنات و عناصر روی است. برای مثال، ممکن است هر روز یک کلمه جدید اضافه کنید؛ کلمه ای که نشان دهنده احساس شما باشد.

مثلا یک روز ممکن است کلمه «سالمروی این تابلو » باشد و یک روز دیگر کلمه «قدرتمند» یا «قوی» را انتخاب کنید. این امر باعث می شود که تابلو کائنات شما بر احساسات و پیشرفت شخصی تان تشکیل شود. همچنین به یاد داشته باشید که می توانید بعداً نیز تصاویری را به این تابلو اضافه کنید که به طور خاص با هدف شما مرتبط هستند. شما می توانید تابلو کائنات خود را به عنوان تصویری دائماً در حال تکامل از خواسته هایتان در نظر بگیرید، نه تصویری ایستا از تفسیر یک روزه آن خواسته ها. در هر صورت، تجسم مداوم و نگاه کردن به این تابلو در مواقع مختلف را فراموش نکرده و سعی کنید اهداف تان همواره در ذهن تان باشد.

تابلو کائنات خود را بروز کنید

علاوه بر این که در طول زمان به تابلو کائنات خود عناصری را اضافه می کنید، توجه داشته باشید که می توانید آن را به روش های قابل توجهی گسترش داده یا حتی با تغییر خواسته ها و اهداف تان، آن را به روز کنید. ما همیشه با گذشت زمان چیزهای یکسانی نمی خواهیم و کاملا طبیعی است که شما تابلو کائنات خود را طوری تنظیم کنید که منعکس کننده تکامل اهداف و خواسته های شخصی تان باشد. در برخی موارد، حتی ممکن است ترجیح دهید یک تابلو کاملاً جدید بسازید.

آپدیت تابلو

هرگز احساس نکنید وابسته به چیزی هستید که دیگر نماینده خواسته ها و اهداف شما نیست. تابلو کائنات برای شما کار می کند، نه برعکس. در نهایت، اگر می خواهید دستورالعمل های گام به گام دقیق تری را بیابید که به شما در ساخت تابلو کائنات کمک کرده و باعث می شود بیشترین بهره را از تابلو کائنات خود ببرید، پیشنهاد می کنیم در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب ثبت نام کرده و از خدمات متمایز این سایت بهره مند شوید. این دوره شامل مطالب الهام بخش و فوق العاده ارزشمندی است که می تواند شما را در پیشبرد اهداف و خواسته هایتان کمک کرده و شرایطی را فراهم کند که بهترین بازدهی را از قانون جذب داشته باشید. برای تهیه این دوره از طریق لینک های موجود در سایت اقدام نمایید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا