نوشتن لیست آرزوها (12 مرحله ساده)

یکی از استراتژی های قانون جذب که می توانید از آن برای جذب هرچه بیشتر چیزهایی که می خواهید استفاده نمایید، استراتژی «لیست آرزوها» است. برای بکارگیری این استراتژی و تکنیک، هفته ای یک بار بنشینید و فهرست آرزوهای خود را بنویسید. به این شکل باید 5 تا 10 مورد را که می خواهید با قانون جذب آن ها را جذب نمایید، شناسایی کنید. مطمئن شوید که طیف وسیعی از آرزوهای خود را نوشته و لیست شما تمام موارد حتی مواردی که به نظرتان محال و غیرممکن یا در دسترس و ممکن هستند را شامل شود.

هنگامی که نوشتن لیست آرزوهای خود را به پایان رساندید، به هر مورد نگاه کنید و حداقل چند دقیقه را صرف تصور آن نمایید. در این تصویرسازی فکر کنید که داشتن هر یک چیزهایی که آرزو کردید چه احساسی دارد. این که تصور نکنید چگونه می خواهید آن ها را بدست آورید بسیار مهم بوده در این جا فقط تصور نمایید که آن ها را در اختیار دارید. سپس، یک جعبه برای قرار دادن لیست آرزوهای خود در آن پیدا کرده و آن را در مکانی مطمئن قرار دهید. هر هفته، لیست آرزوهای جدید خود را در این جعبه بگذارید.

با گذشت زمان و چند ماه بعد، به لیست آرزوهای خود مراجعه کنید! جعبه را باز کرده و لیست آرزوهایتان را بیرون بیاورید. به احتمال زیاد، خواهید دید که بسیاری از این موارد به هر طریقی در اختیار شما قرار گرفته اند. بسیاری از آرزوهای شما ممکن است با پولی که ناگهان به دست تان رسیده توسط شما بدست آمده باشد و این موضوع حکایت از کسب بخش عمده ای از خواسته و آرزوهای شما در طول زمان، بدون این که متوجه چیزی شوید دارد.

ایجاد لیست آرزوها و انجام راهکار بالا روشی عالی برای ایجاد عادت به تجسم چیزهایی است که می خواهید بدون استرس بدست بیاورید. علاوه بر این، هنگامی که لیست آرزوهای خود را مرور می کنید، شواهدی از قانون جذب در زندگی تان خواهید دید. این امر به شما کمک می کند تا در این فرآیند اعتماد بیشتری به دست آورید.

12 نکته مهم در نوشتن لیست آرزوها

نوشتن لیست آرزوها

حال که با لیست آرزوها و کاربردهای آن تا حدودی آشنا شدید، زمان آن رسیده که دست به کار شده و قدمی رو به جلو بردارید. نوشتن لیست آرزوها شاید در نگاه اول خیلی سخت و پیچیده نباشد اما اگر آن را انجام دهید، می بینید که خیلی هم آسان نیست. ما در این قسمت به شما خواهیم گفت که چگونه بهترین لیست آرزوهای خود را تهیه کرده و بهترین عملکرد را در این مسیر داشته باشید. ترفندها و نکاتی که در ادامه آن ها را مرور کرده ایم، همگی جزو مواردی هستند که مرتبط با قانون جذب بوده و هیچ منافاتی با آن ندارند. از این رو می توان گفت در بیان نکات زیر چاشنی قانون جذب نیز به کار رفته و نقش این قانون بسیار مهم و جذاب نادیده گرفته نشده است.

1. از آرزوها و خواسته های کوچک شروع کنید

آرزو و اهداف کوچک

اگر به تازگی با قانون جذب آشنا شده اید، قطعاً توصیه می کنم از آرزوها و خواسته های کوچک شروع کنید. چیزهایی را در لیست خود بنویسید که به احتمال زیاد به راحتی قابل دسترسی و کسب هستند. مثلاً یک جای پارک خوب، همکاران خوشحال و شاد، مقدار کمی پول اضافی، یک تماس تلفنی یا پیام از طرف یک شخص خاص و ….هر چه بیشتر خواسته های کوچک و ساده خود را بنویسید، ظاهر شدن آن ها را بیشتر خواهید دید.

بنابراین، هرچه بیشتر چیزهایی که به دنبالش هستید را در ذهن تان تجلی کنید، بیشتر متوجه قانون جذب آرزوها خواهید شد. اگر لیست خواسته ها و آرزوهایتان را به صورت روزمره تهیه کرده و آن را به مرور زمان گسترش دهید، اعتماد به نفس بیشتری هم پیدا خواهید کرد. به این شکل، هم راستا با رشد و جذب خواسته هایتان، آرزوهای بزرگ تری کرده و می دانید که این آرزوها نیز دیر یا زود به سمت شما می آیند.

2. نوشتن تاریخ در لیست آرزوها را فراموش نکنید

تاریخ نوشتن اهداف

یک نکته ساده که ممکن است توسط خیلی ها در نظر گرفته نشده و فراموش شود، نوشتن تاریخ در کنار آرزوهاست. چرا که لیست آرزوها مانند هر لیست ساده ای نبوده و چون یک لیست بی پایان است، بنابراین ذکر تاریخ برای هر مورد بسیار مهم است.

پس درست مثل یک روزنامه یا مجله، هر چیزی را در لیست آرزوهایتان نوشتید، تاریخ آن را هم در کنارش ذکر کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم یک جای خالی بیشتر برای هر مورد داشته باشید؛ شاید بخواهید بعدها چیزی در این قسمت بنویسید. در مجموع، با نوشتن تاریخ دقیق، تصویر بسیار واضح تری از این که سفر قانون جذب شما چقدر خوب پیش می رود، خواهید داشت. دقت نمایید که نوشتن تاریخ ثبت آرزو و تاریخ رسیدن به خواسته در این لیست اهمیت زیادی دارد و نباید فراموش تان شود.

3. نوشتن لیست آرزوها را به طور منظم ادامه دهید

منظم

هیچ قانون سخت و سریعی برای تداوم نوشتن لیست آرزوها وجود ندارد، اما ما تاکید و توصیه می کنیم که اگر کاری را برای انجام دادن انتخاب می کنید، آن را به عنوان بخشی از قانون جذب خود به صورت روزمره و مداوم انجام دهید.

شما می توانید نوشتن و تکمیل این لیست را در هر زمانی از روز انجام دهید. با این حال، صبح ها بهترین زمان می باشد. زیرا در بدو بیدار شدن از خواب، فکر بسیار باز و آزادی داشته و می توانید خیلی زود تمام چیزهایی که در فکرتان وجود دارد را یادداشت نمایید. در عین حال، شب ها قبل از خواب نیز زمان بدی نیست. زیرا شما قبل از خواب معمولا فکرهای منفی و متفرقه تان را متوقف کرده و به همین ترتیب در حالت استاندارد خود قرار دارید.

این موضوع چیزی است که خودتان می توانید آن را ترتیب داده و یک بار در روز، یک بار هفته یا حتی یک بار در ماه آن را انجام دهید. با این حال، هر آن چه را که انتخاب می کنید، سعی کنید آن را به یک چیز ثابت و عادت تبدیل کنید. شما همچنین می توانید لیست آرزوهای خود را در هر زمانی که احساس خوبی دارید برداشته و انگیزه نوشتن در آن پیدا کنید. همانطور که گفتیم، هیچ قانون سخت و قطعی در این زمینه وجود ندارد. فقط باید ثابت قدم باشید و به آرزو کردن ادامه دهید.

4. خواسته های خود را به زمان حال بنویسید

زمان حال

این مورد یک توصیه بسیار مهم است. نوشتن با توجه به زمان حال. به طوری که بهتر است بگویید «خواهان افزایش حقوق در محل کار هستید» به جای این که در لیست و دفترچه آرزوهای خود بنویسید «کاش در محل کارم افزایش حقوق می داشتم» یا چیزی شبیه به آن. همچنین اگر کمی خلاقیت و هوشمندی به کار بگیرید، نوشتن جمله ای مثل «خیلی خوشحالم که در محل کارم افزایش حقوق شایسته ای داشتم. خیلی خوب است که بدانیم هر ماه این مقدار به حقوق ما اضافه می شود. متشکرم.» نیز بی تاثیر نخواهد بود.

شما ممکن است آرزوی یک رابطه جدید با یک شریک عالی داشته باشید، بنابراین به جای نوشتن «من واقعاً آرزوی یک شریک جدید که من را دوست داشته باشد و من هم او را دوست داشته باشم دارم» یا چیزی مشابه این، بنویسید «شریک جدید زندگی من شگفت انگیز است. هر دوی ما عشق بی قید و شرط را نسبت به یکدیگر احساس می کنیم و این که تجربیات زندگی ام را با او به اشتراک بگذارم بسیار دوست داشتنی است.» نکته مهمی که وجود دارد این است که با بودن در زمان حال، شروع به فریب دادن ذهن خود می کنید.

شاید بپرسید چرا و چگونه؟ در جواب می توان گفت با توجه به این موضوع که اساساً شما احساسات خود را طوری پیش می برید که گویی آرزوهایتان قبلاً به وقوع پیوسته اند، بنابراین قانون جذب آن ها را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر در حین نوشتن آرزوهای خود احساسات مثبت و فوق العاده ای را تجربه می کنید، آنگاه ذهن شما انرژی مثبت فوق العاده ای را به کائنات ارسال می کند. به این شکل قانون جذب به صورت قدرتمندتری کار خواهد کرد.

شما این خواسته ها را در ضمیر ناخودآگاه خود تاکید و تکرار کرده و ضمیر ناخودآگاه شما این حرف را باور می کند. فریب دادن ضمیر ناخودآگاه تان بسیار سرگرم کننده و البته کارآمد است! در مثال قبلی، شما در حال ارسال عشق، رضایت و شادی با یک شریک جدید هستید. پس ضمیر ناخودآگاه شما شروع به باور می کند که این شخص وجود دارد و به این شکل شما همچنان به ارسال احساسات شگفت انگیز و انجام کار خود ادامه می دهید. بنابراین، جهان هستی و کائنات با انرژی مشابه بیشتری پاسخ شما را خواهد داد و به این شکل نمایان شدن خواسته ها و آرزوهای شما شروع به مرور زمان انجام می شود.

5. قدردانی و شکرگزاری را فراموش نکنید

شکرگزاری

شکرگزاری و قدردانی از خداوند متعال چیزی است که در مقالات مختلف سایت وان جذب خیلی زیاد به آن اشاره می کنیم. در واقع شکرگزاری یکی از کلیدهای قانون جذب است که به طور کامل به نفع شما عمل می کند. بدون قدردانی از جایی که در آن هستید، شانس بسیار کمی برای پیشرفت در سفر خود دارید. در این بین توجه داشته باشید که می توانید هنگام نوشتن لیست آرزوها، از کلمات و عباراتی که بیان کننده قدردانی و شکرگزاری تان هستند بهره مند شده و رضایت خود را ابزار کنید. ممکن است شما یک دفترچه مخصوص نوشتن جملات و دلنوشته های شکرگزاری تان هم داشته باشید.

اگر این دفترچه را داشته و این کار را پیوسته انجام می دهید، همزمان با آن نوشتن لیست آرزوهای را نیز با توجه به عبارات و جملات شکرگزاری و قدردانی ادامه دهید. به این شکل تاثیر شکرگزاری خود را دو برابر می کنید. اگر هم از دفترچه شکرگزاری بهره مند نیستید، نوشتن لیست آرزوها فرصت فوق العاده ای را برای ابراز قدردانی و شکرگزاری شما فراهم می کند.

6. توجه به جزئیات آرزوها و خواسته ها را در نظر بگیرید

توجه به جزئیات

این امر بستگی به آن دارد که چقدر به آرزوهایی که به سمت شما می آیند ایمان دارید. وقتی شروع به نوشتن خواسته و آرزوهایتان می کنید، سعی کنید تا جایی که می توانید این آرزوها دقیق باشند. تا آن جایی که باور آن ها برای شما سخت نباشد. پیشنهاد می کنید جزئیات کامل را به آرزوهایتان اضافه کنید.

در اینجا، مراقب احساسات خود باشید. اگر هنگام نوشتن یک خواسته یا آرزو، احساس خوبی نسبت به آن دارید، عالی است، اما اگر شروع به احساس ناباوری یا هر احساس منفی دیگری کردید، به آنچه می نویسید نگاه کرده و جوری آرزوهایتان را بنویسید که برای شما قابل باورتر شود.

به عنوان مثال، ممکن است شما «یک ماشین جدید با تمام وسایل جانبی را در حالی که با لباس سفید و جذاب خود درون آن نشسته و از نمایشگاه خارج می شوید» آرزو کنید. با این حال، اگر وقتی شروع به نوشتن این خواسته می کنید، با احساسات منفی مانند شک یا احساس ناباوری مواجه شدید، آن را سریعا تغییر دهید.

به طوری که سعی کنید کلمات جزئی تر را خارج کرده و آن را دوباره به این شکل بنویسید: «من واقعاً قدردان ماشین جدید دوست داشتنی ام که به رنگ دلخواهم است هستم. من همه چیزهایی را که نیازم است در اختیار دارم. من عاشق ماشینی که دوست دارم در اختیارم باشد هستم و برای رانندگی با آن لحظه شماری می کنم. خدایا شکرت». به یاد داشته باشید وقتی شروع به احساس بهتر و مثبت تری نسبت به خواسته تان کردید، زمان آن فرا رسیده که آن را یادداشت کنید.

7. باورهای ذهنی تان را هم راستا با لیست آرزوهایتان کنید

نوشتن لیست آرزوها

نوبتی هم که باشد نوبت ایجاد باور ذهنی مثبت است. باور نیز احساسی است که در مقیاس عاطفی در کنار سایر احساسات مانند ایمان، اعتماد و اطمینان وجود دارد. در واقع هرچه بیشتر در مورد قانون جذب بیاموزید، بیشتر متوجه این خواهید شد که بدون این که باور داشته باشید این اتفاق نمی افتد.

همه ما در بسیاری از جنبه های مختلف زندگی خود باورهایی داریم. برخی از آن ها در طول سال ها به ما منتقل شده و برخی دیگر را خودمان بزرگ کرده ایم.

به پول، روابط، شغل، مسافرت، سلامتی و غیره در زندگی خود فکر کنید. فکر کلی این موضوعات برای شما چه حسی دارد؟ آیا ممکن است وقتی به پول فکر می کنید وحشت زده شوید؟ یا پول چیزی است که به شما احساس خوبی می دهد؟

وقتی به سلامتی خود فکر می کنید، آیا باورهای محدود کننده ای نسبت به آن دارید؟ یا باورهای شما درست است؟ آیا وقتی به سلامتی خود فکر می کنید احساس نگرانی می کنید؟

برای بهره مندی از قدرت باور، باید هر آن چه را که می نویسید، باور داشته و با تمام وجود به این فکر کنید که روزی به سراغ تان خواهد آمد. برای جذب آرزوها باید باور، ایمان و اعتماد خود را حفظ کنید. باور کردن به جذب برخی خواسته ها بسیار آسان است اما برای بخشی از آرزوها ممکن است کمی سخت به نظر برسد.

بنابراین، هنگامی که شروع به نوشتن لیست آرزوها می کنید، سعی کنید فقط خواسته ها و آرزوهایی را بنویسید که می دانید 100% به سراغ شما می آیند. در همین حال، باور داشته باشید که این چیزها و حتی بیشتر از آن به شما خواهد رسید. به این شکل دوباره ضمیر ناخودآگاه تان را هدف قرار داده و آن را پذیرای جذب خواسته هایتان می کنید. به این شکل قانون جذب بسیار عالی برایتان عمل خواهد کرد.

8. چگونه و چه زمانی را فراموش کنید

چگونه و چه زمانی اصلا دست شما نیست. پس دلیلی هم ندارد روی آن تاکید کرده و به آن فکر کنید.

چگونه

پس، مثلاً بگویید که مایلید آن ماشین جدید را داشته باشید و این باور را دارید که پروسه جذب خواسته شما به خوبی پیش برود. به این شکل شما سهم خود را به جای آورده و وظیفه تان را انجام داده اید. حال نوبت جهان هستی و قانون جذب است که وظیفه خود را انجام داده و شما را با درخواستی که دارید و آن چه واقعیت است مطابقت دهند.

جذب ماشین مورد علاقه شما ممکن است از برنده شدن در یک قرعه کشی ناشی شود، یا ممکن است ناگهان پولی برای خرید آن به دست آورید. حتی ممکن است این ماشین به واسطه شغلی که به انجام آن مشغول هستید به شما داده شود. در حقیقت راه های بسیار زیادی وجود دارد که آن ماشین در اختیار شما قرار بگیرد و تا زمانی که این باور را 100% حفظ کنید، هیچ چیزی غیرممکن نیست. پس «چگونه و چه زمانی» به شما ارتباطی نداشته و بهتر است در بیان آرزوهای خود به آن اشاره ای نکنید.

از این رو وقتی آرزو و خواسته ای دارید، فقط باید روی احساسات و باورهایتان تمرکز کنید. لازم نیست استرس داشته باشید و نگران این باشید که چگونه و چه زمانی خواسته شما ظاهر می شود. اگر بر چگونگی و زمان جذب خواسته تمرکز کنید، به جای احساس لذت و خوشی، بیشتر و بیشتر احساس کمبود آن چیز در زندگی تان را خواهید داشت.

9. رها کنید و همه چیز را به جهان هستی بسپارید

با انجام کارها و دستورالعمل های لازم، نوبت به رها کردن است. وقتی از رها کردن صحبت می کنیم، منظورمان بعد از نوشتن خواسته های تان است. در واقع پس از این که آرزوهای خود را نوشته و احساس خوب و ایمان تان را حفظ کردید، وقت رها کردن است.

آرامش

شما نباید هر روز یک چیز را بارها و بارها درخواست کنید. انجام این کار باعث تحریک احساس کمبود، شک و تردید در شما خواهد شد.

ساده ترین راه برای رها کردن این است که وقتی نوشتن لیست آرزوها خود را تمام کردید، آن را در مکانی امن بگذارید و آنچه نوشته اید را فراموش کنید. کار بعدی شما این است که اجازه دهید قانون جذب و جهان هستی مسیرشان را طی کنند. از این رو پیشنهاد می کنیم پس از تهیه لیست آرزوها ترجیحاً کاری را انجام دهید که برایتان لذت بخش بوده و احساس خوبی در شما ایجاد می کند.

این کار در راستای فراموش کردن خواسته های خود نیست، بلکه برای حفظ اعتماد و ایمان است. در واقع با این کار جوری پیش می روید که گویا خواسته هایتان قبلاً پاسخ داده شده و فقط باید به آن ها اجازه ورود به زندگی تان را بدهید.

در این بین این سوال مطرح می شود که خب، بهترین راه برای اجازه دادن چیست؟ در جواب این سوال می توان گفت شما باید تا حد امکان در فضای خوب خود بمانید و هنگامی که متوجه شدید از این منطقه خارج شده اید، دوباره به آرامی راه خود را برای بازگشت هموار کنید.

10. لیست آرزوهایتان را دوباره بخوانید و مرور کنید

حالا، زمان قسمت سرگرم کننده ماجرا رسیده است. این که همه این خواسته ها را بنویسید اما هرگز آن ها را دوباره نخوانید تا ببینید چقدر خوب هستید اصلا خوب و منطقی نیست. در واقع شما باید لیست آرزوهایی که چند وقت پیش کردید را آورده و آن ها را دوباره بخوانید. دلیل تاکید بر نوشتن تاریخ در هر خواسته نیز همین بود.

مرور لیست آرزو ها

همه ما دفترچه یا کاغذهایی را داریم که قدمت آن ها به چند سال قبل می رسد. زمانی که این دفترچه یا برگه ها را مرتب می کنید، مطالب برجسته ای که روی آن ها نوشته اید را بخوانید. بدون شک لذت می برید.

چرا که روی این برگه ها انواع گنجینه های کوچکی را خواهید یافت که فراموش کرده اید حتی خودتان آن ها را نوشته اید. در لیست آرزوها نیز همین موضوع صدق می کند. بدون شک شما با مواردی روبرو خواهید کرد که هرگز در فکرتان وجود ندارد اما این موارد روزی آرزوی شما بوده و اکنون بدون این که متوجه شان باشید برآورده شده اند. ممکن است کاملاً فراموش کرده باشید که حتی آن را یادداشت کرده اید. در این زمان وقتی می بینید بخشی یا تمام خواسته هایتان هم اکنون عضوی از زندگی تان هستند، شادی و لبخند بزرگی روی صورت تان خواهد نشست.

اگر یک فضای خالی در کنار هر آرزو و خواسته ای که نوشته اید وجود داشته باشد (با توجه به توصیه ای که مبنی بر ایجاد یک فضای خالی کوچک کردیم) حال می توانید بازتاب و نظر خود را در همان لحظه یادداشت کنید. اگر این کار را در طول مدت زمان چند ماهه و حتی چند ساله به طور منظم انجام داده و سپس به عقب نگاه کنید، قطعا خواسته ها و آرزوهای بزرگی را خواهید دید که بدون فهمیدن شما در زندگی تان برآورده شده اند. همچنین با انجام این کار متوجه این موضوع خواهید شد تا زمانی که خواسته هایتان را دنبال کرده و به آن ها باور داشته باشید، امکان رسیدن به آن ها وجود دارد.

11. لیست آرزوها را برای خود در جایی نگه دارید

نگه داری لیست آرزوها

با نگه داشتن لیست آرزوها برای خود، آن ها را در مکانی امن قرار دهید تا دوباره امکان دسترسی به آن ها را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم لیست آرزوها و خواسته هایتان را در مکانی قرار دهید که هیچکس نتواند آن ها را بخواند.

12. به یاد داشته باشید که از زندگی لذت ببرید!

بسیار خب، این مورد ممکن است آخرین موردی باشد که بیان می کنیم، اما به اندازه 11 نکته دیگر مهم است. خیلی ها فکر می کنند قطعا و حتما باید به تمام آرزوها و خواسته هایشان مو به مو برسند. در صورتی که اصلا این طور نیست و در اینجا صورت مسئله مهم تر از نتیجه آن است. حتما می پرسید یعنی چه؟ یعنی اگر متوجه شدید نوشتن آرزوها و خواسته هایتان به شکل یک لیست و مرور کردن آن در ماه های آتی برایتان لذت بخش و خوشایند است، آن را انجام دهید. حتی اگر نتیجه ای که دلخواه تان بود را کسب نکردید.

لذت از زندگی

قانون جذب هرگز اشتباه عمل نمی کند؛ این قانون برای کسانی کار می کند که با نیت قلبی خود وارد شده و به قوانین و چارچوب های خاصی که باورهایشان را محدود می کنند وابسته نیستند. خیلی ها شاید با املای غلط یا به شکل دلخواه شان لیست آرزوها را تهیه کنند. این موضوع اصلا اهمیتی ندارد که این لیست را چطور و به شکلی تهیه می کنید. در حقیقت قانون جذب به گرامر یا غلط املایی کلمات اهمیتی نمی دهد و این احساس شما که با هر جمله تان منعکس می شود بسیار واقعی تر و مهم تر از کلمات هستند. پس زمانی که در حال نوشتن هستید، از آن لذت ببرید. بزرگ بودن آرزوها و خواسته هایتان اشکالی ندارد، به همان اندازه که کوچک بودن آن ها اشکالی ندارد.

تنها دلیلی که برای شروع این کار توصیه کردیم آرزوها و خواسته های کوچک تان را بنویسید این بود که باور کردن آن ها به مراتب آسان تر بوده و تجسم شان بهتر انجام می شود. نوشتن لیست آرزوها باید به شکل سرگرم کننده و خلاقانه انجام شود. بنابراین به خود اجازه دهید کاملاً غرق آن شده و در طول این مسیر لذت ببرید. اگر هنگام نوشتن احساس خوبی دارید، پس همه چیز خوب است. اگر احساس خوبی به شما دست نمی دهد، وقت آن رسیده دست از کار بکشید و به جای این کار، روش دیگری که از انجام آن لذت می برید را امتحان کنید.

جمع بندی نهایی

نوشتن لیست آرزوها یکی از تکنیک های بسیار عالی در قانون جذب است که به شما در رسیدن به خواسته هایتان کمک می کند. ما در این مقاله از مجله آموزشی وان جذب تصمیم گرفتیم به موضوع لیست آرزوها پرداخته و این مبحث را تا حدودی شفاف سازی کنیم.

نوشتن لیست آرزوها

به همین خاطر در ابتدا به تعریف و تشریح تکنیک نوشتن لیست آرزوها پرداخته و در ادامه نحوه تهیه و بکارگیری این لیست را به شما عزیزان آموزش دادیم. تمام مطالب نوشته شده از منابع معتبری تهیه شده اند که صحت و سقم آن ها موردتائید می باشد. از این رو با اطمینان خاطر آن ها را در زندگی واقعی تان پیاده سازی کرده و منتظر نتایج شگفت انگیز قانون جذب باشید.

در صورتی که تمایل به بهره مندی هرچه بیشتر از قانون جذب و فراگیری اصول و ترفندهای طلایی آن را دارید، دوره قانون جذب سایت وان جذب که توسط مدرسین و مشاورین فوق العاده حرفه ای و تخصصی قانون جذب در ایران پشتیبانی و تهیه شده است بهترین انتخاب پیش روی شما می باشد. برای شرکت در این دوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های موجود اقدام نمایید. از این که تا پایان این بخش نگاه های زیبایتان را به ما هدیه دادید صمیمانه از شما سپاسگزاریم. موفق و پیروز باشید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

‫3 دیدگاه ها

  1. بسیاااااااار مقاله جامع و مفیدی بود
    دوباره لیست اهدافم رو بازنویسی کردم .سپاس فراوان

  2. مهدی ادیبی گفت:

    به نام خداوند یک پسر24ساله هستم مجردوشغلمم فروشنده که آرزوهایم یک ماشین کووییک هست که متاسفانه توی این شرایط اقتصادی نمی تونم بخرم پدرمم یگ کارگره ساده بدبخت هست می ترسم این ارزورابه گورببرم ونتوانم یک کوییک ازخودم بخرم 😭😭😭😭😭خداخودش کمک کنه بده نداشته باشی دولت یک چیزی بخوادوکسی کاری واست انجام نده خودت خودت باشی غم اون چیزی نمی تونی انجام بدی خیلی سخته خیلی یک جوان نتونه به اون چیزی که می خوادنرسه خدایاخودت ای کاش یکی ازطرف خدامیومدوتونمی دونستی ازطرف خداونداومده

  3. مقاله خیلی عالی بود من از همین الان لیست ارزوهام رو اپدیت کردم سپاسگذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا