کائنات چیست؟ (آموزش کائنات تضمینی❤️) 100% کامل

اگر می خواهید بدانید کائنات چیست و چگونه با آن زندگی خود را به طور شگفت انگیزی محتول کنید، کافیست این مقاله مرجع و جامع که برای تهیه آن چند روز زمان گذاشتیم را با دقت بخوانید، تمام نکات مهمی که درباره کائنات باید بدانید را در این مقاله گفته ایم پس با دقت بخوانید.

درصورتی‌که درگیر علوم و دانش ماورایی شده باشید احتمالاً این سوال در ذهن شما مطرح می‌شود که معنا و مفهوم کائنات چیست، چرا مدام از این واژه در کتب مرتبط باانرژی درمانی، فنگ شویی، جذب و… استفاده می‌شود؟ آیا کائنات می‌تواند همه چیز را تغییر دهد؟ اثر آن روی زندگی ما و دیگران چیست؟ چه اتفاقی می‌تواند موجب شود که زندگی ما دستخوش تغییرات گسترده شده و آیا کائنات واقعاً وجود دارد؟

در بیان اول اجازه دهید کمی در مورد این که کائنات چه مفهومی دارد صحبت کنیم، موضوع پیچیده‌ای نیست، زمین ‌و زمان و تمام هرآنچه تاکنون کشف شده است در دسته کائنات قرار می‌گیرد. البته آن‌قدر وسیع‌ است که نمی‌توانیم یک تصور کلی از آن به شما بدهیم. به‌هرحال در تعاریف ساختاری آمده که هر چیزی که در زمین و آسمان و دیگر کره‌ها وجود دارد مبتنی بر اصل در دسته کائنات خواهد بود. ضمن این که همه مردم به‌هرحال بخشی از این جهان هستند و این که ما انتظار داشته باشیم بتوانیم کل کائنات را تغییر دهیم که یک تعبیر فوق‌العاده پیچیده و دور از ذهن است و برای این کار باید بتوانیم دنیا را تسخیر کنیم که تاکنون کسی موفق به انجام آن نشده و حتی کسی نتوانسته یک چند هزارم آن را نیز تسخیر کند.

قانون جذب در نگاه متافیزیک

در مورد ارتباط قانون جذب و متافیزیک باید بگوییم که هر انسانی یک سری آرزوها و خواسته‌ها دارد که در جریان آن مدام به این مسئله می‌اندیشد که آیا می‌تواند چیزهایی که در ذهن دارد را به حقیقت نزدیک کرده و به آن‌ها لباس واقعیت بپوشاند و آیا می‌توان گفت خواستن توانستن است؟ در بدترین و منفی‌ترین حالت تمام افرادی که در حال حاضر به‌عنوان کاراکترهای موفق شناخته می‌شوند روزی یک تصمیم مشخص در زندگی خود گرفته و سعی کرده‌اند که بر اساس آن عمل کنند و پیش بروند.

در غیر این صورت چه تفاوتی میان یک شخص شکست‌خورده و یک شخص موفق وجود دارد و آیا صرفاً این که آن‌ها با استفاده از ثروت و قدرت خود به این نقطه رسیده‌اند می‌تواند یک نقطه پایان برای دنیای قانون جذب باشد؟ به طبع خرید و این مسئله فراتر از آن است که ثروت صرفاً بتواند موفقیت بسازد چون ما افراد ثروتمند زیادی را می‌شناسیم که نام‌آشنا و مشهور نیستند و شاید صرفاً با ثروت خود زندگی می‌کنند.

درصورتی‌که افرادی در سراسر دنیا مانند ایلان ماسک، بیل گیتس و… کاری کرده‌اند که ثروت روی دیگری پیدا کرده و حتی تبدیل به یک کاراکتر خاص شده‌اند و من و شما وقتی نام آن‌ها را می‌شنویم متوجه این موضوع می‌شویم که آن‌ها علاوه بر ثروت سعی کرده‌اند که چیزهای بزرگ‌تری را نیز به دست بیاورند. استفاده از فرمول زندگی آن‌ها می‌تواند یک اصل اساسی برای پیمودن مسیر موفقیت باشد و می‌توان گفت که تمام آن‌ها به یک مسئله کلیدی اهمیت می‌دهند و آن هم این است که قانون جذب می‌تواند یک مسئله کاملاً جریان‌ساز باشد.

انرژی گرفتن از کائنات

طریقه انرژی گرفتن از کائنات و رازهای آن

به طور اصلی سه مرحله کلیدی برای درخواست هر مطلب از کائنات و انرژی گرفتن از جو دنیا وجود دارد. در درجه اول شما باید بتوانید آن را درخواست کنید، پس از آن همراهی و سپس دریافت را به‌درستی انجام دهید؛ اما این پیچیدگی کمی بیش از آن است که بتوانیم به همین راحتی در خصوص آن صحبت کنیم و به همین منوال تصمیم گرفتیم که این مفهوم را کمی بیشتر باز کنیم و ساختار گسترده آن را خط به خط برای شما بیان کنیم.

درخواست از کائنات

در درجه اول شما باید بتوانید از کائنات درخواست کنید. برای این کار باید اهداف و خواسته‌ها را وارد ضمیر ناخودآگاه کرد. درصورتی‌که به‌تازگی رانندگی را آموخته باشید احتمالاً به‌خوبی می‌دانید که در ادامه قرار است در مورد چه معنا و مفهومی صحبت کنیم. شما می‌دانید دنده و ترمز و کلاچ هرکدام چه کاری را انجام می‌دهند؛ اما این که بتوانید به‌درستی در لحظه از آن‌ها استفاده کنید برای شما دشوار خواهد بود.

در واقع یادگیری درخواست یک مطلب از کائنات نیز در مرحله نخست برای بیشتر افراد همین‌قدر پیچیده است. شما می‌توانید با تکرار و تمرکز این کار را انجام دهید و باید این موضوع را وارد ضمیر ناخودآگاه خود کنید؛ یعنی بخش از قدرت ذهن که شاید در ابتدا نسبت به آن کنترلی نداشته باشید اما به‌مرور می‌توانید این کار را انجام دهید.

همراهی با کائنات

این که شما بتوانید با کائنات همسو شوید موضوع فوق‌العاده مهمی است، در واقع باید در این مرحله اهداف خود را همراهی کنید و این کار نیاز به ارسال یک تن خاص ارتعاش و کمک برای رسیدن آن خواهد داشت. می‌توانید بافکر کردن، گوش‌کردن و حرف‌زدن ارتعاش را تقویت کنید و ساختار آن را از دیگر افراد متمایز سازید. یکی از بهترین روش‌ها که در قرآن کریم و کتب اسلامی به آن اشاره شده است دعا خواندن خواهد بود. این کار را می‌توانید به زبان ساده انجام دهید.

هر چه ارتعاشی که شما ارسال می‌کنید قوی‌تر باشد، زودتر به نتیجه‌ای که می‌خواهید می‌رسید و از طرفی این که بتوانید ارتعاش مثبت بدهید نیز در نوع خودش اهمیت ویژه‌ای دارد. در سایت وان جذب به طور جد دراین‌خصوص صحبت شده است و به‌خوبی می‌توانید به این مفهوم دست پیدا کنید که چرا مدام اصرار می‌شود ارتعاشات باید به شکل و ساختار مثبت ارائه شود و نگه‌داشتن ذهن در حالت مثبت‌نگری چه واکنش‌هایی را برای انسان به همراه دارد.

دریافت از کائنات

درصورتی‌که ارتعاشات شما مثبت، درست و به‌اندازه ارسال شده باشد شک نکنید که در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید به بخش دریافت برسید و در این زمینه نیز توضیح و تلمیح خاصی وجود ندارد؛ اما همیشه به یاد داشته باشید که خداوند شما را می‌آزماید و این که بتوانید آمادگی خود را نشان دهید اهمیت زیادی دارد.

فردی را تصور کنید که ثروت زیادی را یک‌شبه به دست می‌آورد و چون نمی‌داند چگونه آن را استفاده کند در کم‌ترین زمان ممکن کل آن را از دست می‌دهد و به طبع این می‌تواند بدترین اتفاق زندگی او باشد. در واقع او دریافت را نیاموخته است و این موضوع سبب می‌شود که به مشکلات بزرگی در زندگی دچار شود، توجه به فضایی که ذهن قرار است با استفاده از آن انرژی‌های لازم را دریافت کند یکی از مهم‌ترین نکات خواهد بود که شما باید نسبت به آن حساس باشید.

می‌توان گفت که در این بخش شما به طور ساده آموخته‌اید که چگونه می‌توانید انرژی یک کار و یا امید به آینده را از کائنات دریافت کنید.

قوانین کائنات

بررسی قوانین کائنات

برای کائنات یک سری گستره‌های قانونی تعریف شده است که ما قصد داریم آن را در 7 عنوان اصلی خلاصه کنیم و بخش به بخش هرکدام را به شما توضیح دهیم و در نهایت زمینه این مسئله را فراهم کنیم که شما بر اساس آموخته‌های وب‌سایت وان جذب بتوانید همان حس درونی که لازم است را در خود به وجود آورده و فضایی که مایل هستید را هر چه سریع‌تر خلق کنید. این حس که انسان‌ها می‌توانند خودشان همه چیز را در دنیای انرژی‌ها کنترل کنند به‌قدری برای همه عجیب است که گاهی افراد به دلیل این که نمی‌توانند به آن دست یابند آن را کتمان می‌کنند و به‌هرحال این موضوع تبدیل به یک اپیدمی شده است.

قانون وحدت الهی در جذب

در این قانون شما می‌آموزید که همه چیز می‌تواند روی جهان تأثیر بگذارد، حتی کلماتی که استفاده می‌کنید نیز این موضوع را تداعی می‌کند. در واقع شما باید در این اصل بیاموزید که بر اساس یکپارچگی که در جهان وجود دارد عمل کنید و این مسئله باعث می‌شود که کاراکتر درونی شما قوی‌تر شود و بتوانید به این اصل برسید که انتخاب کلمه و اعتقاد در دست شماست اما این که درست‌ترین را انتخاب کنید مسئله کلیدی و مهمی است.

قانون ارتعاش

اصل بعدی که در بررسی قوانین کائنات در مورد آن صحبت می‌کنیم قانون ارتعاش خواهد بود. براین‌اساس هر ذره در جهان در حرکتی ثابت است و انرژی حمل می‌کند و بر اساس قانون پایستگی جرم هیچ‌گاه یک انرژی از بین نمی‌رود و بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شد. در کنار این موضوع همه چیز دارای فرکانس ویژه می‌باشد و ذرات پرانرژی به طور معمول با دیگر ذرات هماهنگ می‌شوند. اگر هدف شما زنده ماندن و زندگی‌کردن در این جریان هستی بر اساس این قانون است باید در نظر بگیرید که فرکانس زندگی‌تان و جنب‌وجوش خود را با ساختاری که می‌خواهید هماهنگ کنید و افراد کم‌انرژی هیچ‌گاه نمی‌توانند به حسی که می‌خواهند برسند و چیزی که لازم است را تجربه کنند.

قانون تناظر

بر اساس این قانون الگوها در دنیا تکرار می‌شوند و می‌توانند در مقیاس‌های تقسیم‌بندی کوچک‌تر به اشکال همگون بدل گردند؛ از طرفی یک زندگی می‌تواند در بخش دیگری از کره خاکی نیز همان ساختار قبلی را داشته باشد و به همین خاطر است که ما گاهی خاطرات مشترک با دیگران داریم اما فکر می‌کنیم که این اتفاق فقط برای ما رخ‌داده است و امکان ندارد شخص دیگر در مورد آن اطلاع داشته باشد، درصورتی‌که این موضوع کاملاً اشتباه است و همه انسان‌ها در نهایت به نقاط مشترک می‌اندیشند و ممکن است در مورد یک موضوع تصمیم واحد و شبیه به هم بگیرند و این اصل که شما بتوانید هر چیزی را بر اساس قانون تناظر درک کنید منطقاً فراتر از آن خواهد بود جهان را یک سیطره منحصر به یک ساختار در نظر بگیرید.

قانون جذب

یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مواردی که باید در شمردن قانون‌های مرتبط با کائنات در مورد آن به طور ویژه صحبت کنیم، جذب است که به ما می‌گوید به هر چیزی که فکر می‌کنیم در نهایت روزی برایمان به وقوع می‌پیوندد و البته برخی این قانون را تغییر داده‌اند و آن‌ها می‌گویند که صرفاً اتفاقات منفی می‌توانند انرژی تأثیرگذار داشته باشند.

درصورتی‌که از نظر ما چنین نیست و درس کلی‌تری که برای بشر دارد این است که او می‌تواند با حرف‌هایی که می‌زند اتفاقاتی را برای خود رقم بزند که این اتفاقات نه از او و نه از هیچ انسان دیگری بلکه از کاراکترسازی که انجام می‌دهد انرژی می‌گیرند. به‌هرحال این موضوع پیچیده‌تر از آن است که بتوان در مورد آن در یک مقاله کوتاه صحبت کرد و نیازمند بحث و تبادل نظر مفصل است و همین‌طور در نهایت قانون جذب می‌گوید که اگر می‌خواهید انرژی مثبتی در زندگی کسب کنید لازم است که انرژی آن را در ذهن خود خلق کنید و به آن پروبال بدهید.

عمل الهام‌بخش

این قانون با جذب، یک ارتباط کلیدی و تنگاتنگ دارد و در واقع موجب می‌شود که شما بتوانید بصورت هدفمند گام‌های بزرگی را برای رسیدن به چیزی که در نظر دارید بردارید؛ همین‌طور ما باید به طور فعال اهداف خود را دنبال کنیم و بسیاری از مردم فکر می‌کنند که صرفاً اگر به یک موضوع فکر کنند همه چیز به نتیجه می‌رسد اما ما می‌گوییم که‌این‌طور نیست و ما باید ذهن پویا و عملگرایی داشته باشیم.

در واقع عملگرا بودن یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین اصولی است که باید نسبت به آن پایبند باشیم و سعی کنیم همه چیز را بر اساس آن تصور و خلق کنیم که اگر این‌طور نشود خیلی زود از مسیر کائنات خارج شده و تبدیل به ضرب‌المثل عالم بی‌عمل می‌شویم و فراتر از این موضوع حس بدی به خود پیدا کرده و خنثی بودن می‌تواند همه چیز ما را در زندگی روزمره‌مان به هم بزند و این به طبع نمی‌تواند موجب شود که ما به رشد و موفقیت فکر کنیم و شاید بتوان گفت که غیرفعال می شویم و از بین می‌رویم و نه‌تنها حس خوب نمی‌گیریم بلکه کم‌کم زندگی را فراموش می‌کنیم و به احساسات خود پایبند می‌شویم و این یعنی مرگ واقعیت و همان چیزی که همه باید از آن فراری باشیم.

قانون جریان‌پذیری و انرژی ابدی

باید بدانیم که انرژی به‌هرحال در زندگی ما حضور خواهد داشت و باید بتوانیم ساختار آن را تغییر دهیم در غیر این صورت خیلی زود دچار مشکلات عدیده‌ای شده و در واقع انرژی منفی که خودمان خلق کرده‌ایم را کم‌کم به خودمان جلب می‌کنیم و اتفاقی که رخ می‌دهد این است که در زندانی که خودمان ایجاد کرده‌ایم غرق و مدفون می‌شویم و مسئله کلیدی این است که شما باید بتوانید یک نگرش و تغییر مثبت در زندگی خود ایجاد کنید و اگر در فرکانس پایین مرتعش هستید نوسان خود را در فرکانس‌های بالا با همراه داشتن یک دوست یا انرژی خوب تقویت کنید.

شما نمی‌توانید همه تغییرات فرکانسی در زندگی خود را ببینید و روی آن یک تغییر کلی ایجاد کنید اما می‌توانید حس خوب و دلگرم ‌کننده‌ای بسازید که سبب شود از مسیر موفقیت خارج نشوید.

قانون علت و معلول در جریان کائنات

در نهایت هفتمین و آخرین اصلی که لازم دانستیم به‌عنوان حسن‌ختام این بخش به آن اشاره کنیم یکی از ساده‌ترین اصول و قوانین خواهد بود و آن هم می‌گوید که هر علتی یک معلول دارد و یعنی هر انرژی که ایجاد شده است یک پاسخ دارد و هر سوالی که داریم می‌تواند یک جواب داشته باشد. به بیان بهتر این قانون می‌تواند جنبه‌های مادی و معنوی ما را تغییر دهد و موجب شود ما نسبت به یک اصل عمیق‌تر شویم و بدانیم که اتفاقات بدی که در زندگی‌مان به‌صورت ناگهانی رخ می‌دهند نیز از همین علت و معلول پیروی می‌کنند.

جذب انرژی

چگونه و در چه حالتی بهتر انرژی جذب کنیم؟

قانون کائنات در شب و روز می‌تواند با هم متفاوت باشد، این که ما به هر دوی آن‌ها نگاه یکسان داشته باشیم کمی دور از ذهن است و در واقع به بیان ساده‌تر انرژی که انسان‌ها در طول روز ایجاد می‌کنند می‌تواند روی جذب یا عدم جذب آن تأثیر ویژه‌ای بگذارد. در درجه اول شما باید نسبت به افکارتان آگاه باشید و در مورد آن تصمیمات درست بگیرید و بدانید که منظور از دریافت انرژی در یک جو آرام چیست و چگونه انجام می‌شود. فراتر از این موضوع هرکسی ممکن است یک شرایط خاص را جو آرامش‌بخش بداند و عده‌ای به بیان این که در چه شرایطی می‌توانند تمرکز کنند باید بتوانند این تصمیم را بگیرند؛ اما در نهایت چه در شب و چه در روز شما باید بتوانید همه چیزهای منفی را چه از ذهن و چه از محیط دور کنید و سعی کنید افکاری که می‌سازید را به‌خوبی پالایش کنید و هدفمند پیش بروید چون در غیر این صورت مشکلات بزرگ‌تر از چیزی خواهد بود که تصورش را می‌کنید.

قانون جذب در ازدواج و بخت

استفاده از قانون جذب و انرژی کائنات در ازدواج و بخت یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین حوزه‌هایی است که می‌توان در مورد آن ساعت‌ها صحبت کرد اما در بیان این موضوع باید به این مسئله فکر کنید که آیا شما می‌توانید در نگاه شخصی که قرار است با شما ازدواج کند یک کاراکتر جذاب و منحصربه‌فرد به نظر برسید یا خیر! برای پیروی از این موضوع در درجه اول باید عشق را خودتان تجربه کرده باشید و همیشه سعی کنید خودتان را جای کسی بگذارید که ممکن است به شما علاقه‌مند شود.

پس از آن روی چیزهای مثبت تمرکز کنید و چه‌بهتر می‌شود اگر بتوانید این حس را به شخصی که قرار است به شما جذب شود منتقل کنید و از قانون ارتعاش هم استفاده نمایید؛ در چنین شرایطی اگر ویژگی‌های خوب و مثبت زیادی دارید فراموش نکنید که تقویت آن‌ها باید سررشته اصلی شما باشد و حتماً کم‌رویی و خجالتی بودن خود را حذف و برطرف کنید. برخی در این مورد بیان می‌کنند که به‌هرحال یک درون‌گرا هستند و همسرشان و یا شخصی که به او علاقه دارند باید با این موضوع کنار بیاید اما درصورتی‌که این موضوع کاملاً اشتباه است و آن‌ها باید روی کاراکتر خود تمرکز کرده و سعی کنند یک سری پیش‌نیازها را برآورده کنند!

احتمالاً این سوال برای شما مطرح می‌شود که منظور از این پیش‌نیازها چیست؟ در این مورد باید بگوییم که با یک مثال ساده شما می‌توانید این موضوع را کاملاً درک کنید و آن هم نیاز به گفتگو است در واقع کسی که به شما علاقه‌مند می‌شود مدام دوست دارد در مورد مسائل مختلف با شما صحبت کند و یا بحث‌های خصوصی و کلیدی زندگی و یا حتی گاهی کلیشه‌ای را با شما در میان بگذارد و بر اساس قانون کائنات شما باید در حل مشکلات او را یاری کنید. به‌نوعی این یک همزاد پنداری به‌حساب می‌آید و البته که در جذب انرژی مثبت نیز او باید نقش درست و مشخصی در زندگی شما داشته باشد.

قرآن کریم

قانون جذب در قرآن کریم

ما در یک جهان بزرگ زندگی می‌کنیم که مدام در مورد معجزه و اتفاقات عجیب در آن صحبت می‌شود و بیان این موضوع که این جهان با نظم بدون وجود یک مخلوق ایجاد شده است بسیار دور از ذهن و غیرمنطقی خواهد بود. ممکن است بسیاری در مورد قانون جذب بپرسند که آیا با کتاب قرآن هم مسیر است یا مباحث آن را در بر می‌گیرد یا خیر! قانون جذب می‌گوید که همه ما انسان هستیم و نوعی فرکانس مولد و بزرگ ما را دائم در مسیری حرکت می‌دهد و این دقیقاً همان بیانی است که بارها در کتب دینی و آسمانی بخصوص قرآن در مورد آن صحبت شده است و از طرفی بر اساس این قانون وقتی شما روی اتفاقات بد، ناامیدی‌ها و تلخی‌ها تمرکز می‌کنید در واقع باعث می‌شوید آن‌ها واقعاً برای شما رخ دهند و همه چیز را در مسیر زندگی شما بر هم بزنند.

قانون جذب می‌گوید که اگر غمگین باشید احتمال این که اتفاقات بد و تلخ و سخت برای شما رخ دهد بیشتر می‌شود و برعکس اگر با روی خوش به‌تمامی اتفاقات زندگی خود نگاه کنید می‌توانید حس مثبت را جذب کنید و این دقیقاً همان بحثی است که بارها در قرآن تکرار شده و ما می‌توانیم آن را به کلمه حزن ربط دهیم که 42 بار در 25 سوره قرآن به آن اشاره مستقیم شده است.

آیه شماره ۳ قرآن در مورد قانون جذب

وَلَا یَحْزُنْکَ الَّذِینَ یُسَارِعُونَ فِی الْکُفْرِ إِنَّهُمْ لَنْ یَضُرُّوا اللَّهَ شَیْئًا یُرِیدُ اللَّهُ أَلَّا یَجْعَلَ لَهُمْ حَظًّا فِی الْآخِرَهِ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿آل عمران ۱۷۶﴾

و مبادا آنان که در کفر می‌شتابند، تو را اندوهگین کنند، آنان هرگز به خدا هیچ زیانی نمی‌رسانند، خدا می‌خواهد [به سزای کفرشان] هیچ بهره‌ای در آخرت برای آنان قرار ندهد، و برای آنان عذابی بزرگ است. (۱۷۶)

می‌بینید که در این آیه به‌صورت مستقیم به این مسئله اشاره شده است که اندوه و غم سبب کفر می‌شود و می‌تواند زیان‌های زیادی به انسان وارد کند و به طبع چنین مسئله‌ای مغایرتی با قانون جذب ندارد و نمی‌توان گفت که این دو اصل از هم متفاوت شناخته می‌شوند و در نهایت بارها در آیه‌های دیگر قرآن کریم نیز در این مورد صحبت شده و انسان‌ها می‌توانند اندوه، غم و شادی زیادی به‌واسطه‌ انرژی که به سمت هم ساطع می‌کنند، به یکدیگر وارد کنند.

دفترچه کائنات

دفترچه کائنات چیست؟

یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید بر اساس آن انرژی‌ها را بهتر دریافت کنید مکتوب کردن همه چیز است که به طور معمول در این مورد اشاره مستقیم می‌کنیم به تابلوی کائنات که شاید کمی برای شما آشناتر از دفترچه باشد و در بیان این موضوع باید بگوییم که یکی از روش‌های ارسال ارتعاش این است که شما یک دفترچه جذاب و زیبا تهیه کرده و خواسته‌های خود را درون آن بنویسید و در واقع به‌این‌ترتیب می‌توانید تصورات خود را به نقش نوشته تبدیل کنید.

بسیاری از روان‌شناسان در این مورد می‌گویند که اگر مشکلات زیادی دارید می‌توانید آن‌ها روی یک کاغذ بنویسید و به‌مرور حل کنید؛ این در واقع سبب می‌شود شما دقیق‌تر با آن‌ها روبرو شوید و متوجه اتفاقاتی که ممکن است برای شما رخ دهد بشوید و از این‌ پس اگر در روزهای زندگی خود دچار ناامیدی شدید دوباره مطالب آن دفترچه را بخوانید و انگیزه بگیرید.

البته ما یک پیشنهاد دیگر هم برای شما خواهیم داشت و بر مبنای آن لازم است که یک سری فیلم‌ها از سرگذشت زندگی کسانی که مسیر موفقیت را طی کرده‌اند تماشا کنید زیرا به این شکل شما متوجه این اصل می‌شوید که اتفاقات خوب ناگهان برای شما رخ نمی‌دهد و به‌هرحال کسانی بودند که سرگذشتی شبیه به زندگی شما داشتند و آن‌ها برای این که به موفقیت‌های کلیدی و بزرگ برسند، مسیری شبیه به شما را طی کرده‌اند.

مادر کائنات چیست؟

ممکن است شما هم گاهی اعتقاد داشته باشید که اتفاقاتی که برایتان رخ می‌دهد ناگهانی است و هیچ پایه و اساسی ندارد درصورتی‌که این موضوع سبب خواهد داشت و به طور معمول هر کنشی یک واکنش را به همراه خواهد داشت و برای بیان بهتر این مسئله یک مثال برای شما خواهیم داشت.

روزی را تصور کنید که قصد دارید به سرکار بروید و ناگهان در یک ترافیک عجیب گیر می‌کنید و همه چیز قفل می‌شود و اگر این اتفاق برای اولین‌بار رخ می‌دهد ممکن است خودتان را آدم بدشانسی بدانید؛ درصورتی‌که چنین نیست و شما روی این موضوع یک تأثیر دارید و به‌هرحال یک بخش از آن ترافیک به‌حساب می‌ آیید. در واقع مادر کائنات در این باره می‌گوید که ممکن است یک اتفاق کوچک، جلوگیری از یک اتفاق تلخ و پیچیده باشد که شاید چند کیلومتر بعدتر در محل کار برای شما رخ دهد و برای این که از آن مشکل در امان بمانید این اتفاق برای شما رخ می‌دهد تا از یک اتفاق بدتر و تلخ‌تر جلوگیری شود.

موضوع بعدی این است که گاهی انسان‌ها فکر می‌کنند اگر بتوانند منشأ مشکلات خود را شناسایی کنند همه چیز حل می‌شود درصورتی‌که چنین نیست و لازم است که آن‌ها به سراغ یک سری تکنیک‌ها برای حل پله‌ای مشکلات خود بروند و هر چیزی را در جای خودش حل کنند.

تفاوت خدا و کائنات چیست؟

در درجه اول شما باید بدانید که کائنات بخشی از آفریده‌های خدای بزرگ است و ما نمی‌توانیم آن را از چیزهای دیگری که خداوند بزرگ خلق کرده است جدا بدانیم و در درجه دوم همه چیز بر اراده این خدا که دانا و توانا است خلق شده است.

در این مورد شما باید بدانید که صرفاً یک قدرت در دنیا وجود دارد و آن هم خدای متعال است و کائنات نیز بخشی از خلق‌شده‌های همان خدا خواهد بود و وقتی در مورد حضور خدا در زندگی صحبت می‌کنیم در واقع می‌توانیم به این مسئله اشاره کنیم که انرژی‌ها توسط این قادر متعال ایجاد شده‌اند و به طبع این که بگوییم کائنات خود یک سیطره جدا است شرک به‌حساب آمده و پایه و اساس اخلاقی نیز ندارد.

در نتیجه انسان‌ها همواره برای دستیابی به سطح بالایی از دانایی در مورد انرژی‌ها نخست باید به شناخت خوبی از خدا برسند و در نهایت بتوانند اثر آن را در زندگی درک کنند و دراین‌بین عده‌ای می‌گویند که تمرکز روی کائنات می‌تواند انسان را از زندگی به در کند و مسیر او را پیچیده‌تر کند درصورتی‌که انسان خود بخشی از این کائنات به‌حساب می‌آید و روزی هم باز به دل این کائنات بازمی‌گردد.

رابطه بین برآورده شدن آرزوها و کائنات

بین کائنات و آرزوهای ما انسان‌ها یک ارتباط مستقیم وجود دارد و خداوند کائنات را به شکلی آفریده که می‌توانند ما را به تمام خواسته‌ها و اهدافی که داریم برسانند و البته باید این موضوع را بدانید که برای رسیدن به آرزوها از طریق کائنات یک ارتباط نیاز خواهد بود و آن هم درک از خالق و قدرت او خواهد بود و ذهن ما  انسان‌ها در شبانه‌روز به جز هنگام خواب در حال فرستادن انرژی است و این انرژی گاهی خواسته و گاهی ناخواسته و گاه در جهت انرژی و گاه دور ازاین‌جهت و بر اساس یک سری فرکانس‌های خاص است.

کائنات ارتعاشات و انرژی که از ذهن انسان خارج می‌گردد را دریافت نموده و باتوجه‌به آن پاسخ می‌دهند و برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید باید کاری کنید که قدرت کارتان در اختیار شما بوده و بخشی از انرژی که در اتمسفر وجود دارد را به سمت خود جلب کنید.

اولین و کلیدی‌ترین قدم برای این که به آرزوهای خود برسید این است که روش درخواست از کائنات را بیاموزید و بتوانید آن چیزی که می‌خواهید را به زبان بیاورید و البته این به زبان آوردن با چیزی که شما در تصورات خود دارید کاملاً متفاوت است و منطقاً برای این روش و این تکنیک‌ها باید آموزش‌های دقیق ببینید و سعی کنید از یک سری اصول حتماً پیروی کنید و دراین‌خصوص کتاب‌های زیادی نوشته شده است.

کتاب کائنات

کتاب و دوره برای یادگیری اصول کائنات

یادگیری اصول کائنات برای کسانی که مدام در زندگی خود با بدشانسی درگیر هستند و احساس می‌کنند هیچ‌چیز سر جای خودش نیست و در حق آن‌ها اجحاف شده است می‌تواند یک اتفاق مثبت باشد و در این مبنا ما به شما دوره‌های کوین ترودو را معرفی می‌کنیم که یک کاراکتر تأثیرگذار در دنیای کسانی است که فکر می‌کردند رازهای موفقیت را آموخته‌اند و دیگر فقط لازم است که عمل کنند.

در بیان این دستورات شما در درجه اول به مفهوم موفقیت و این که چه تعریفی از آن در جهان درست است پی می‌برید و پس از آن در این مورد می‌آموزید که آیا می‌توان یک‌باره از صفر تا صد مسیر موفقیت را طی کرد و آیا کاراکترهای شناخته شده‌ای که در جهان از آن‌ها به‌عنوان ثروتمندترین نام‌برده‌شده است، می‌توانند الگوی خوبی باشند یا صرفاً به‌وسیله استفاده از رانت و روش‌های رانت گونه به نقطه‌های موفقیت رسیده‌اند. کوین ترودو هفت راز ناگفته در مورد مسیر موفقیت، اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد و پیچیدگی‌های مسیر زندگی دارد که اگر به آن‌ها دست پیدا کنید می‌توانید بخش کلیدی و مهمی از این مسیر را به‌راحتی پیموده.

یا حداقل با آزمون و خطاهایی که این کاراکتر مهم انجام داده است و آن‌ها را به‌خوبی آزمایش کرده است به یک نتیجه مطلوب برسید و خودتان را با یک نقشه را در این جریان پیش ببرید و مهم‌ترین چیزی که دوره‌های این شخص را نسبت به دیگر دوره‌ها متمایز می‌کند اشاره مستقیم به ناگفته‌هایی است که همگان فکر می‌کنند اتفاق نیفتاده و صرفاً تلاش می‌تواند عامل موفقیت باشد درصورتی‌که چنین نیست و مباحث زیادی وجود دارد که در نتیجه‌گیری یک شخص در یک مسیر می‌تواند تأثیرگذار باشد.

آیا کائنات واقعیت دارد؟

اگر بخواهیم پاسخ این سوال را بدهیم باید به شکلی منطقی به شما بگوییم که فکر می‌کنید زمین و آسمان‌ها ساخته ذهن انسان‌ها است و هیچ‌چیز آفریده نشده است؟ اگر چنین فکر می‌کنید شاید بتوانید با این موضوع کنار بیایید که کائنات هم واقعیت ندارد و وجود ندارد و در واقع خود را یک آدم بی‌دین و خداناباور بدانید و در غیر این صورت حتماً کائنات وجود دارد و جریان میان کائنات نیز برای شما باورپذیر است زیرا همه چیز در دنیا سر جای خودش است و هر عاملی علتی و هر معمولی یک نقطه مقابل دارد.

تمامی این مفاهیم یعنی در نهایت ما بنا به دلیلی پا به این دنیا گذاشته‌ایم و بنا به یک دلیل روشن از دنیا می‌رویم و جریان‌سازی که در این مسیر برای ما صورت می‌گیرد بخشی بر سرنوشت ما نوشته شده و بحث دیگر آن نیز فراتر از این موضوع بازمی‌گردد به ذات ما و افکاری که شاید بتوانیم در نهایت یک درخشش و یا کورسوی نور را رقم بزنیم. قانون جذب ادعا می‌کند که بر پایه نظریات علمی بوده و اما در حالت معمول می‌توان آن را در دسته‌بندی انرژی‌های متافیزیکی و یک جریان مثبت دانست و برای مطالعه بیشتر شما می‌توانید به سراغ کتاب‌هایی مرتبط با این حوزه بروید و دقیقاً داستان درست را بخوانید.

نحوه استفاده از قانون رهایی کائنات

حال بد و اتفاقات منفی که برای شما در زندگی رقم می‌خورد برمی‌گردد به پافشاری‌هایی که همیشه داشتید و فکر می‌کردید اگر یک اتفاق برای شما رخ ندهد در بهترین حالت ممکن دیگر به روال قبلی زندگی برنمی‌گردید. درصورتی‌که این مسئله به کل اشتباه است و انسان‌هایی که در زندگی همواره شکست را تجربه می‌کنند به دیگران امید دارند و فکر می‌کنند که آن‌ها قرار است در قبال این افراد کاری انجام دهند و درصورتی‌که قانون رهایی در جذب می‌گوید که برای موفقیت باید گذشت و امید به شخص و خواسته از یک فرد دیگر را کاملاً دور ریخت.

در مسیر استفاده از قانون رهایی شما باید استمرار در آفرینش را به‌خوبی بیاموزید و بدانید که هر چه ایمان شما در یک مسیر قوی‌تر باشد و باور مستحکم‌تری داشته باشید ناخودآگاه بهتر قانون رهایی را در زندگی درک می‌کنید و می‌توانید برای دستیابی به اهداف خود این مسیر پر پیچ‌وخم را طی کنید و آرامش را به زندگی‌تان باز گردانید.

از یک‌روی دیگر عملی کردن قانون رهایی می‌تواند ساده‌تر از خوردن و آشامیدن برای شما باشد و فقط کافی است که چند روز تلاش کنید تا قلق ساختاری آن به دست شما بیاید و هر زمانی که ترس به سمت شما آمد به این بیندیشید که شما بدترین حالت‌ها را دیده‌اید و در تمامی شرایط می‌توانید ذهن خود را حفظ کنید تا از یک ساختار کلی که برای آن ایجاد کرده‌اید خارج نشود.

راز کائنات

راز کائنات و اعداد

در این مورد ابتدا اجازه دهید در مورد ریچه صحبت کنیم که یک ریاضی‌دان موفق بود و می‌گفت که ریاضیات ملکه علوم است و نظریه اعداد سلطان آن! یعنی هر عدد یک انرژی و ساختار خاص دارد و وقتی دو عدد با هم جمع می‌شوند می‌توانند یک گستره انرژی تلفیقی را شکل دهند و هر عدد به ما می‌گوید که چگونه زندگی در حال تکرار است و چطور می‌توان با استفاده از اعداد جلوی این اتفاق را گرفت و قانون‌هایی برای اعداد مختلف بر حسب سرگذشت زندگی افرادی که از آن‌ها استفاده کرده‌اند رخ‌داده است.

مثلاً در یک مثال می‌توانیم بگوییم که بر اساس نظریه‌پردازی‌هایی که انجام شده است عدد یک به نشانه تغییر و پذیرفتن شروع جدید، صفر برای قرارگیری در یک مسیر درست و دو هماهنگی و تعادل و زوجیت است که اگر کسب‌وکار شما تیمی است این عدد می‌تواند موجب رشد و نمود در زندگی شما شود و حتی برای جذب ثروت نیز شما می‌توانید از قانون تعادل اعداد استفاده کنید و سعی کنید بر مبنای آن پیش بروید و احساسات درونی خود را با نیرویی که در سراسر دنیا وجود دارد هم مسیر کنید و در نهایت هر چه که فکر می‌کنید ممکن است روزی برای شما رقم بخورد را زودتر از این طریق پیش‌بینی کنید.

موفقیت با کائنات و استفاده از آن برای پیشروی در مسیر زندگی نیاز به آموزش دارد و هرکسی نمی‌تواند از راه برسد و بر حسب یک سری خوانده‌های کوتاه‌مسیری که شاید سال‌ها طول کشیده افراد موفق پیش بروند را طی کند.

تفکر مثبت شاه‌کلید قانون جذب!

این قانون به شما می‌گوید که برای سرعت بخشیدن به فرایند موفقیت باید بتوانید درخواست‌هایتان را در زندگی با افکار مثبت هم سو کنید و پندار نیک کردار نیک در پی خواهد داشت و معمولاً افکار مثبت و منفی به دودسته بندی جداگانه تقسیم می‌شوند و باتجربه تحقیق طولانی‌مدت بر زندگی افراد موفق ثابت شده است که افرادی که پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بزرگ داشته‌اند درگذشته بیشتر اوقات افکار مثبت را وارد زندگی خودکرده و برعکس افرادی که روند پس رفت و شکست را مدام تجربه می‌کردند مدام با گرایش‌های منفی در مورد زندگی خود درگیر بودند و این حس را طلب می‌کردند.

باید بدانید که تمامی جنایت‌های بزرگ با یک تفکر کوچک منفی شکل گرفت و افرادی که دست به قتل‌های زنجیره‌ای زدند در همان ابتدا این سرشت را در وجود خود نمایش نمی‌دانند و به‌مرور به این نتیجه رسیده‌اند که کشتن و از پای ‌درآوردن می‌تواند راهی برای خلاصی آن‌ها از افکارشان باشد و درصورتی‌که آن‌ها خودشان را درگیر مشکلات بزرگ‌تر، تلخ‌تر و سخت‌تر کرده و هر چه که پیش رفتند این وضعیت بد و بدتر و سخت‌تر از گذشته شد و آنچه که نباید رخ می‌داد.

عبارات تأکیدی در کائنات چه نقشی دارند

اگر دچار مشکل هستید باید بدانید که جملات چگونه می‌توانند در مسیر زندگی شما نقش داشته باشند و یک مثال ساده این است که وقتی می‌خواهید ثروتمند شوید نگویید که من بی‌پول نیستم بلکه به این بیندیشید که من ثروتمند و موفق می‌شوم و حتی در بدترین لحظات شما باید بتوانید انرژی مثبت بدهید و این سبب ایجاد یک یگانگی فکری در قدرت تخیل شما می‌شود و در نهایت اگر گفته خویش را با تمام وجود و باور ذکر کنید می‌تواند تأثیر بی‌نظیری در جریان زندگی شما داشته باشد.

مطلب مرتبط: بهترین جملات تاکیدی مثبت (+99 جمله شگفت انگیز)

قانون جذب کائنات می‌گوید که هر شب قبل از خواب لیست آرزوهای خود را برای فردا مرور کنید و حداقل 5 خواسته و آرزوی قلبی جدید یادداشت و تجسم کنید و دقت داشته باشید که این آرزوها خیلی عجیب و دور از ذهن نباشد. مثلاً خرید جت شخصی برای شما که تازه مسیر پیشروی را شروع کرده‌اید بسیار غیرمنطقی خواهد بود همین‌طور بهتر است بر اساس داشته‌ها و قدرت مالی خود برای دو سال آینده یک سری تصورات در ذهن خود داشته باشید و سعی کنید که آن‌ها را تبدیل به واقعیت و یک کاراکتر با ساختاری منسجم در ذهن خود کنید و مطمئن باشید که این اتفاق باعث  می‌شود زودتر به نتیجه‌ای که فکر می‌کنید مطلوب است برسید و از طرفی باید بتوانید تمامی جزئیات آن را تجسم کنید و یا این که اگر نقاشی‌تان خوب است آن را بکشید و به دفترچه کائناتی که برای خودساخته‌اید اضافه کنید.

اقدام و عمل مهم‌ترین رکن قانون کائنات!

در نهایت انسان‌هایی موفق می‌شوند که صبح زود از خواب بیدار می‌شوند و قدم برمی‌دارند و برای موفقیت تلاش و اندیشه دارند و کسانی که مدام از خود انرژی منفی در پس‌کارهایی که حتی برای تولید ثروت انجام می‌دهند ساطع می‌کنند در بهترین حالت یک شخص کاملاً شکست‌خورده به‌حساب می‌آیند که قرار نیست در زندگی از هیچ جریانی نتیجه مطلوبی بگیرند. اما اولین اقدامی که در مورد دنیای کائنات در مورد آن صحبت می‌شود و در کتاب‌های مختلف نیز بارها به آن اشاره شده است، اعتمادبه‌نفس خواهد بود که در وان جذب در این مورد به‌ کرات موارد زیادی ذکر شده است و اگر شما بتوانید اصل اعتمادبه‌نفس را به‌خوبی بیاموزید حتی می‌توانید جلوی حوادث ناگوار را در زندگی خود بگیرید و به سمت‌ و سویی پیش بروید که غیرقابل‌ توقف شوید.

در نهایت یکی از اصلی‌ترین ستون‌های قانون کائنات، شکر در مورد هرآنچه که دارید بوده و شکرگزاری می‌تواند یک اصل در جذب و کسب موفقیت بر اساس قانون کائنات باشد و انسان‌هایی که بنا به هر چیزی که به دست می‌آورند قدردان باشند روند موفقیت‌آمیزتری را طی می‌کنند و از طرفی کسانی که همیشه طلبکار هستند معمولاً درگیر مشکلات بزرگ و کوچک زیادی در زندگی می‌شوند و هر قدمی که روبه‌جلو برمی‌دارند احساس می‌کنند یک جای کارشان می‌لنگد و این تقصیر کائنات و زمین‌وزمان است.

68 کائنات

از قانون 68 ثانیه استفاده کنید

شما باید بتوانید بر اساس ساختاری که این عدد دارد به درک این موضوع برسید که چگونه می‌توانید یک رخداد را به‌این‌ترتیب برای خود ترسیم کنید و به آن شکل واقعیت بدهید. دلیل بودن ما در این دنیا خودمان هستیم و بگذارید این موضوع را به شکل دیگری برای شما روشن کنیم! اگر می‌خواهید افکاری که منفی است از شما دور شود باید یک پذیرنده مثبت باشید و در واقع گیرنده خود را به شکلی تنظیم کنید که در مقابل افکار مثبت قرار بگیرید.

یکی از اصول آن دوری از انرژی‌ها و افرادی است که مدام در زندگی خود شکست می‌خورند و درگیرهای بزرگ و کوچکی دارند و فکر می‌کنند که تمام این مشکلات بدشانسی است و مدام دیگران را مقصر اتفاقات بد زندگی خود می‌دانند و برای رسیدن به هدفی که در ذهن دارند هیچ‌گاه هیچ تلاشی نمی‌کنند و تبدیل به یک آدم خنثی شده‌اند. افرادی که این‌چنین کاراکتری دارند ممکن است از نظر شما دوست‌های صاف‌وساده و خوبی باشند اما مطمئن باشید که روزی خودخواسته یا ناآگاهانه به ضرر شما کار می‌کنند و باعث می‌شوند که در نهایت یک اتفاق بد برای شما هم رخ دهد.

مدت‌زمان رسیدن به یک خواسته در دنیای کائنات از قبل مشخص است و همه چیز درست مانند اضلاع پازل چینش شده‌اند و انسان صرفاً مانند کسی که اولین‌بار امریکای جنوبی را کشف کرد باید بتواند به آن دسترسی پیدا کند و ذهن خود را با هر چه که می‌خواهد هماهنگ سازد و هدفمند و هوشمند پیش برود.

جواب خوبی و بدی را از کائنات بگیرید!

در نهایت باید بدانید که کائنات انتقام‌جو نیست اما جواب انرژی منفی شما را باانرژی منفی می‌دهد و جواب انرژی مثبت شما را نیز با همان انرژی مثبت و حتی گاهی انرژی‌های اطرافیانتان چندبرابر حالت عادی می‌دهد. از طرفی باید بدانید همین که شما از کائنات انتظار دارید تا وسیله‌ای برای صدمه زدن به دیگران باشد برایتان یک امتیاز منفی حساب می‌شود و سبب می‌شود هر چه که در زندگی تلاش می‌کنید روی واقعیت به خود نگیرد لذت بردن از رنج دیگران و عذاب دیگران حتی اگر با نیت عدالت باشد یک اتفاق بد و منفی و زننده برای زندگی شما خواهد بود و اگر می‌خواهید در مسیری بدون ضرر یا کمی منطقی‌تر کم ضرر و زیان پیش بروید بهره‌گیری از این اصول می‌تواند تا حد زیادی شما را یاری کند.

این که شما فکر کنید هر رنج و عذابی که می‌کشید از سوی شخص دیگری برای شما خواسته شده است نیز به همین اندازه اشتباه خواهد بود و شما باید بیاموزید که آنچه زندگی را تشکیل می‌دهد بخشی از کاراکتر شما خواهد بود و افرادی که رنج و سختی و تلخی را تحمل نکرده‌اند معمولاً از ثروت و موفقیتی که بعداً به دست آورده‌اند نیز لذت کافی را نمی‌برند.

نتیجه کائنات

نتیجه این قانون چیست؟

در نهایت شما به‌عنوان یک انسان باید بدانید که می‌توانید خودتان سرنوشتی که انگار برایتان از قبل رقم خورده است را بازنویسی کنید و البته بخشی از آن وابسته به روحیات و ژنتیک شما نیز خواهد داشت و ما تمام این موارد را نمی‌توانیم به گردن خودتان بیندازیم. اگر می‌خواهید این جریان را به نفع خودتان تغییر دهید و مسیری که پیش و روی شماست را کم پیچ‌وخم تر کنید باید بگوییم که چنین چیزی ممکن نیست و ما از این بابت واقعاً متأسف هستیم! در واقع شالوده هر انسانی با دیگری متفاوت است و به همین دلیل است که برخی از هم‌سن‌وسال‌های شما موفق، برخی دیگر بدشانس و برخی دیگر نیز هوشمند و پیشروتر از شما دیده می‌شوند.

قرارگرفتن در یک دور باطل یعنی شما انتظار داشته باشید که اهدافتان وقتی تلاش می‌کنید تبدیل به واقعیت شوند و درصورتی‌که چنین نیست و صرفاً تلاش شبانه‌روز بر اساس چیزی که در روان‌شناسی زرد آمده است نمی‌تواند حاجت دهنده و نتیجه‌بخش باشد.

به همین دلیل می‌توان گفت که همه ماتحت تأثیر کائناتی هستیم که مربوط به گذشتگان ما بوده و چرا که تمام اعمال ما و رفتار ما در همین دنیا باقی می‌ماند و انرژی آن ممکن است جریان‌ساز شود و عده‌ای را به سمتی مثبت و عده‌ای را به سمت منفی حرکت دهد و عموماً این مسئولیت فوق‌العاده سنگین است که ما در قبال دیگران داریم و باید سعی کنیم برای فرزندانمان یک میراث مثبت به‌جای بگذاریم.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

یک دیدگاه

  1. بی نظیر بود ممنون از زحمت شما دوستان کیهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا